Global MBA Online (Proje Yönetimi)

Genel

Program açıklaması

Uluslararası Telematik Üniversitesi UNINETTUNO ile ortaklaşa olan Londra İşletme ve Finans okulu, dünya çapında en iddialı öğrencilere uluslararası tanınmış çevrimiçi Küresel MBA programlarını sunmaktan gurur duymaktadır. Gelişmiş çevrimiçi öğrenme platformu aracılığıyla kurs dağıtımıyla, endüstri lideri kurs içeriğine, HD video eğitimlerine, profesyonel ve akran öğrenci ağlarına erişime ve 24/7 her yerde parmaklarınızın ucunda öğrenci desteğine erişebileceksiniz.

Süre ve Ücretler

Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim aylarında yılda dört alım ve 18-36 ay arasında değişen çalışma süreleri ile kendi programınızı yaratırsınız. Global MBA'nin Proje Yönetimi uzmanlığı, programınıza daha rahat fon sağlamak için isteğe bağlı modüler bir ödeme planı ile birlikte £ 9.000 rekabetçi bir oranda sunulur.

Kurs içeriği

Modüller şunları içerir:

Pazarlama ve İş Ortamı

 • Dinamik iş ortamları için pazarlama stratejilerinin nasıl geliştirileceğini ve yorumlanacağını keşfedin ve iş küreselleşmesini etkileyen faktörleri anlayın.

Muhasebe ve Yönetim Finansmanı

 • Finans ve yatırım kararlarının bir işletme içinde değer yaratmayı nasıl etkilediğini kabul edin. Finansal tabloları ve kurumsal finansman yapısını analiz etme becerilerini geliştirin ve bir kuruluştaki finansal riski en aza indirme konusundaki anlayışınızı geliştirin.

Sistem ve Operasyon Yönetimi

 • Günümüz işletmelerini etkileyen bilgi yönetimi konularını inceleyin ve farklı sistemler kullanarak verimlilik sağlamanın yollarını öğrenin.

Stratejik Yönetim ve Liderlik

 • Liderlik ve stratejik karar vermedeki teknikleri öğrenin ve yönetim araç ve yöntemlerini değerlendirin.

Proje Yönetimi ve Liderlik

 • Proje yönetimi uygulamalarını değerlendirin ve başarılı proje performansını nasıl ölçeceğinizi öğrenin. Proje planlama, risk izleme, değerlendirme ve yönetme teknik ve araçlarını uygulamak.

Çapraz kültür yönetimi

 • Kültürel farklılıkların profesyonel durumları nasıl etkileyebileceğini tam olarak anlayarak, farklı bir ofis ortamında büyüyün. Çok kültürlü ortamlarda yönetim yaklaşımlarını ve kültürel ve dil farklılıklarının işletme iletişimini nasıl etkileyebileceğini değerlendirin.

Öğrenme Çıktıları

Bu program, öğrencilere kariyere hazır beceriler kazandırmak için tasarlanmıştır:

 • Proje yaşam döngüsünü, finansal planlamayı ve risk analizini anlama.
 • Çeşitli proje planlama yöntem ve araçlarını kullanma ve analiz etme.
 • Bir kuruluşun performansını ve liderliğinin etkisini ölçmek.
 • Kültürlere önderlik ederken ortaya çıkabilecek yönetim sorunlarına çözümler sunun.

Giriş koşulları

 • Standart Güzergah: Herhangi bir konuda bir İngiltere lisans derecesi veya akademik eşdeğeri. Anadili İngilizce değilseniz, uygun İngilizce seviyesinin kanıtını sağlamalısınız; örneğin, tüm gruplarda 5.5 IELTS puanı, İngilizce tamamlanmış bir lisans derecesi veya İngilizce konuşulan bir ortamda iş deneyimi.
 • Olgun Rota: Bir lisans derecesine sahip değilseniz, en yüksek niteliklerinizin transkriptleri ile ilgili 3 yıllık yönetimsel iş deneyimi kanıtı bulursanız ders almaya hak kazanabilirsiniz. Başvurular duruma göre değerlendirilir.

Gelecekteki Kariyer

Bu program sizi olası bir rol için hazırlar:

 • Proje Müdürü
 • Proje Analisti
 • Risk Analisti
Son Güncelleme Oca 2020

Okul Hakkında

For over 16 years London School of Business & Finance has delivered career-focused degrees and professional qualifications to dedicated learners across the globe. Our campuses in Europe, Asia, an ... Devamını oku

For over 16 years London School of Business & Finance has delivered career-focused degrees and professional qualifications to dedicated learners across the globe. Our campuses in Europe, Asia, and North America offer high-quality education for our growing global network of more than 55,000 students from over 150 countries. Daha Az
İngiltere'de Çevrimiçi