Filter
Graduate Certificate
Hız: Tümü

En iyi Online Kurs Eğitimleri içinde Okul Öncesi Eğitim 2019/2020

Lisansüstü sertifika programını tamamlamak için gerekli süreyi harcayan öğrenciler, akademik derecelerini tamamlayan bilgi kanıtı bulurlar. Bu kısa dersler, uygun istihdamın sağlanmasında veya akademik kariyerlerin ilerletilmesinde avantajlı olabilir.

Erken çocukluk yaş sekiz civarında doğumdan itibaren çocukluk gelişimini tanımlamak için kullanılır. Erken çocukluk hakkında öğrenme ve değerli eğitim programları geliştirmek için çalışan çocuklar daha iyi çocukluk döneminde kendi potansiyeline ulaşmasını yanı sıra yetişkinliğe tüm yol boyunca yardımcı olabilir.

Online Yüksek Lisans Sertifika içinde Okul Öncesi Eğitim

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Okul Öncesi Eğitim

UMaineOnline (University of Maine)

Erken Çocukluk Öğretmen: Maine öğretmenler tutmak gerekir devlet okulu Öncesi K sınıflarda çalışan veya Onay 081, doğru çalışıyor, yeni bir gereklilik kurmuştur. K-8 sert ... [+]

Genel Bakış Erken Çocukluk Öğretmen Sertifikası

Erken Çocukluk Öğretmen: Maine öğretmenler tutmak gerekir devlet okulu Öncesi K sınıflarda çalışan veya Onay 081, doğru çalışıyor, yeni bir gereklilik kurmuştur. K-8 sertifikalı öğretmenler 081 onaylanması için Devlet gereksinimleri kısmi yerine getirilmesinde bu sertifika dört zorunlu dersler uygulayabilirsiniz.

Eğitim Amaçları:

Öğretmenler küçük çocuklar ve erken çocukluk ayarları bir dizi genelinde aileleri ile çalışmak için hazırlanacaktır. Öğretmenler Devlet Erken Çocukluk Onayı (081) Bu sertifika ders uygulayabilir. Sertifika kamu okullarında bulunan kapsayıcı öncesi anaokulu sınıflarında da dahil olmak üzere erken çocukluk ortamlarında, çeşitli öğretmek için öğretmenlerin uygunluğunu desteklemektedir. sınıfta ve eller üzerinde öğrenme deneyimleri ile hem - - Öğretmenler erken çocuk gelişimi hakkında bilgi sahibi olacak ve küçük çocuklar için otantik öğrenme deneyimleri tasarlamak, geliştirmek ve değerlendirmek için bu bilgiyi kullanmak. Öğretmenler erken çocukluk ortamlarında öğrenme genç çocuğun okul, iş, vatandaşlık sonraki başarı ve kişisel tatmin için kritik bir temel bırakır fark edecektir. Öğretmenler bir içerik açısından zengin bir ortamda oyun yoluyla, çocuklar yetenekli, hevesli öğrenciler ve sorumlu, sağlıklı yetişkin olmak gerekir bina temelleri, çevrelerindeki dünyayı anlamaya başladığını anlayacaktır. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Orono
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku