close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Kurs Eğitimleri içinde Finans 2020

Bir yüksek lisans sertifikası genellikle bir öğrencinin özel bir programda geniş ve kısa süreli bir çalışma alanını tamamladığını belgelemek için bir kolej veya üniversite tarafından verilir. Finans alanında lisans sertifikası nedir? Bu ders lisansüstü düzeyindeki öğrencilere finans, muhasebe, devlet düzenlemeleri ve kurumsal ekonomi konularında eğitim vermektedir.… Devamını oku

Bir yüksek lisans sertifikası genellikle bir öğrencinin özel bir programda geniş ve kısa süreli bir çalışma alanını tamamladığını belgelemek için bir kolej veya üniversite tarafından verilir.

Finans alanında lisans sertifikası nedir? Bu ders lisansüstü düzeyindeki öğrencilere finans, muhasebe, devlet düzenlemeleri ve kurumsal ekonomi konularında eğitim vermektedir. Öğrenciler ayrıca kamu bütçeleri, emeklilik planlaması, yatırım ve maliye politikası hakkında da bilgi edinebilirler. Uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için medya çalışmalarına, küresel stratejiye veya uluslararası vergilere odaklanan programlar da bulunabilir.

Finansta yüksek lisans sertifikasına doğru çalışan öğrenciler, genellikle yeteneklerini organizasyonda veya iletişimde buldular ve seçtikleri meslekte merdivenleri yukarı doğru hareket ettirmelerine yardımcı olurlar. Diğer öğrenciler, birlikte çalışmayı ve fikirlerini başkalarıyla paylaşmayı öğrenmelerine yardımcı olan takım yönetimi becerileri geliştirebilirler.

Lisansüstü finans sertifikası programları, konumlarından ve sınıf uzmanlığından dolayı fiyat olarak farklılık gösterebilir. Maliyet ayrıca program uzunluğuna da bağlıdır. Bireylerin her bir ilgili okulla temasa geçmeleri ve belirli finansal bilgi talep etmeleri önerilir.

Finansman, her şirketin önemli bir parçasını oluşturuyor, bu nedenle finans alanında bir sertifikaya sahip mezunlar, kurumsal finansörler, finansal analistler veya sigortacılar gibi çok sayıda iş alanında başarılı meslekler bulabilirler. Uzmanlaşmak isteyenler girişim sermayesi, bono aracı veya uluslararası bordro uzmanı olabilirler. Bazı öğrenciler, eğitimlerini risk yöneticileri, nicel analistler veya finansal danışmanlar haline getirme yeteneklerini geliştirerek mevcut kariyer tercihlerini iyileştirmek için kullanmayı tercih edebilirler.

Finans alanında lisans sertifikası kazanmak, öğrencilerin kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olabilir. Çevrimiçi seçenekler de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından mevcut olan bu programa yönelik kurslar sayesinde, en yoğun yaşam tarzı için bile uygun olanı bulmak kolay olabilir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Columbia Southern University
Orange Beach, Amerika Birleşik Devletleri

Columbia Southern University profesyonel uzmanlık odaklı eğitim için işgücü içinde birçok büyüyen bir arzu olduğunu kabul etmektedir. Bu ihtiyacı karşılamak için, CSU tam CSU ... +

Columbia Southern University profesyonel uzmanlık odaklı eğitim için işgücü içinde birçok büyüyen bir arzu olduğunu kabul etmektedir. Bu ihtiyacı karşılamak için, CSU tam CSU derece konsantrasyonları dersler kullanmaktadır Lisansüstü Sertifika Programları sunmaktadır. -
Graduate Certificate
Yarı zamanlı
Ingilizce
Eyl 2020
e-Öğrenme

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın