Online Kurs Eğitimleri içinde Pazarlama Çalışmaları 2020

Mezuniyet belgesi, odaklanmış ve uzmanlaşmış bir çalışmanın tamamlandığını belgeleyen bir belgedir. Genellikle, öğrencinin lisansüstü bir üniversite programı içinde özel bir konsantrasyon alanını tamamladığını teyit eden kısa süreli, yoğun bir eğitimden sonra verilir. Pazarlama çalışmalarında yüksek lisans sertifikası nedir? Bu ileri düzey sertifikasyon dere… Devamını oku

Mezuniyet belgesi, odaklanmış ve uzmanlaşmış bir çalışmanın tamamlandığını belgeleyen bir belgedir. Genellikle, öğrencinin lisansüstü bir üniversite programı içinde özel bir konsantrasyon alanını tamamladığını teyit eden kısa süreli, yoğun bir eğitimden sonra verilir.

Pazarlama çalışmalarında yüksek lisans sertifikası nedir? Bu ileri düzey sertifikasyon derecesi normal olarak internet pazarlama, yeni ürün geliştirme ve satış veya uluslararası tanıtım gibi özel bir çalışma alanına odaklanır. Öğrenciler ayrıca reklam programlarının nasıl geliştirileceğini, tüketici davranışlarını nasıl tanımlayacağını veya odak gruplarını nasıl oluşturacağını öğrenebilirler. Program 10 ila 12 hafta kadar kısa olabilir ve genellikle tek bir konu üzerinde yoğun bir çalışmadır.

Pazarlama çalışmaları lisansüstü sertifikaları olan öğrenciler, hem kişisel hem de profesyonel yaşamlarında onlara yardımcı olabilecek her iki öğede ve davranışta kalıpları görmeyi öğrenirler. Projeleri organize etmeyi ve tasarlamayı öğrendikçe, ekipleri yönetme ve daha etkin iletişim kurma becerilerini geliştirebilirler.

Pazarlama çalışmalarında lisansüstü sertifika için program maliyetleri okullar ve programlar arasında farklılık gösterir. Bu nedenle, seçilen okullarla iletişim kurmak ve ücretler, masraflar ve harcamaların bir listesini istemek önemlidir.

Pazarlama çalışmalarında yüksek lisans sertifikası, iş dünyasında medya planlayıcısı, reklam yöneticisi, halkla ilişkiler sorumlusu ve sosyal medya yöneticisi gibi çeşitli kariyer fırsatları sunabilir. Bu ileri eğitim sertifikası ile mezunlar, iş danışmanları, UX tasarımcıları ve stratejik marka danışmanları olarak meslek seçebileceklerini de bulabilirler. Kişisel bir dokunuş arayanlar için satış, müşteri hizmetleri veya araştırma alanlarında kariyer yolları da mevcut olabilir.

Pazarlama çalışmaları yüksek lisans sertifikaları dünyanın dört bir yanındaki üniversite ve üniversite kampüslerinde bulunabilir. Yoğun yaşam tarzına sahip öğrenciler için çevrimiçi veya yarı zamanlı programlar gitmenin yolu olabilir. Size uygun bir sertifika programı seçmek için, aşağıdaki programınızı arayınız ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurunuz.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
Colorado State University - Global
Aurora, Amerika Birleşik Devletleri

Geleneksel pazarlama temellerini ve çerçevesini dijital pazarlama teknikleriyle başarılı bir şekilde entegre etmek için gerekli becerileri geliştirerek dijital pazarlama alanı ... +

Geleneksel pazarlama temellerini ve çerçevesini dijital pazarlama teknikleriyle başarılı bir şekilde entegre etmek için gerekli becerileri geliştirerek dijital pazarlama alanında uzman olun. Strateji geliştirme, arama motoru optimizasyonu (SEO), veri analizi ve iletişim uzmanlığı ile kuruluşların marka ihtiyaçlarını belirleyebilir ve pazarlama hedeflerini oluşturmak ve karşılamak için çözümleri kolaylaştırabilirsiniz. Stratejik Dijital Bilgi Pazarlama Yüksek Lisans Sertifikası, dijital pazarlama kampanyalarında çaba göstermek isteyen modern öğrenciler için tasarlanmıştır. -
Graduate Certificate
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
56 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme
 
Columbia Southern University
Orange Beach, Amerika Birleşik Devletleri

Columbia Southern Üniversitesi'nde profesyonel uzmanlık odaklı eğitim için işgücü içinde birçok büyüyen bir arzu olduğunu kabul etmektedir.

Columbia Southern Üniversitesi'nde profesyonel uzmanlık odaklı eğitim için işgücü içinde birçok büyüyen bir arzu olduğunu kabul etmektedir. -
Graduate Certificate
Yarı zamanlı
Eyl 2020
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın