HNC Seyahat ve Turizm Pasaportu

Genel

5 konum mevcut

Program açıklaması

Hava kabini ekibi, tatil köyü temsilcisi, havayolu rezervasyon asistanı, Seyahat ve Turizm uzmanlığının sizi götürebileceği rotalardan sadece birkaçıdır. NQ'dan HND seviyesine ilerleyen kurslarla diğer insanların boş zamanlarını ve tatil zamanlarını işiniz haline getirmenize yardımcı olabiliriz. İşlenen konular arasında İskoç turizm endüstrisi, uluslararası turistik yerler, havayolu ve havaalanı operasyonları, sürdürülebilir kalkınma, tur operasyonları, müşteri hizmetleri, seyahat acentesi prosedürleri ve temel İspanyolca yer almaktadır.

HNC Seyahat ve Turizm Pasaportu, sizi Ağustos 2021'de HNC Seyahat ve Turizm'e giriş için hazırlamak üzere tasarlanmıştır. Bu kurs, bir sonraki eğitim seviyesi için gerekli olan gerekli bilgi ve becerileri geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Kaydolmak için, İngilizce / İletişim, BİT ve Sayısallığı vurgulayan SCQF (İskoç Kredi ve Nitelikler Çerçevesi) seviye 4/5'de niteliklere sahip olmanız gerekir. Ayrıca pozitif bir akademik veya işveren referansı da isteyeceğiz. Röportajda, seyahat ve turizm endüstrisi kariyerine olan hevesinizi ve bağlılığınızı göstermenizi bekliyoruz.

Tüm başvuru sahipleri bir kişisel beyan sunmalı ve başvurularına tüm yeterlilik ayrıntılarını eklemelidir.

Aşağıdakileri inceleyeceksiniz:

Seyahat Ürünleri ve Hizmetleri; Müşteri Hizmetleri Becerileri; Dinlence ve İş Amaçlı Turistik Yerler; Birleşik Krallık'ta Seyahat ve Turizm; Tatil Köyü Temsilciliği; Kabin Ekibi Olarak Çalışmak; Seyahat ve Turizm: İskoçya; İstihdam için Beceri Geliştirme; Etkinlik Sektörü: Genel Bakış; İletişim; Sayısallık ve BİT.

Bu kursu tamamladıktan sonra HNC Seyahat ve Turizm için Motherwell Kampüsü'ne başvurabilirsiniz.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

New College Lanarkshire offers more than 800 courses across six faculties. Dedicated to continuous improvement, the College has made investments in the latest technology and facilities across its camp ... Devamını oku

New College Lanarkshire offers more than 800 courses across six faculties. Dedicated to continuous improvement, the College has made investments in the latest technology and facilities across its campuses to ensure students have the highest calibre of resources. Daha Az
Wishaw , Coatbridge , Cumbernauld , Cumbernauld , Cumbernauld + 4 Daha fazla Daha az