Havacılık Bilim Ustası

Genel

Program açıklaması

Saint Louis Üniversitesi Havacılık Bilim Ustası, mezunlarını havacılık endüstrisinde liderlik rollerine hazırlayan rekabetçi ve titiz bir program sunmaktadır. İki kredili staj zorunluluğu haricinde, kursların% 100'ü çevrimiçi olarak öğretildiği için program çalışan profesyoneller için çok uygundur. Ders güçlü bir temel sağlar ve öğrencileri havacılık ile ilgili güncel araştırmalar yapmaya hazırlar; bunların hepsi öğrenciyi çok çeşitli havacılık pozisyonlarında başarılı bir kariyer için konumlandırır.

Müfredata Genel Bakış

SLU'nun havacılık yüksek lisans programı 32 kredi lisansüstü düzeyde çalışmadan oluşmaktadır: ortak bir çekirdek ve lisansüstü düzeyinde bir staj deneyimi. Tüm kurslar çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Her yüksek lisans öğrencisi, fakülte danışmanı, bölüm başkanı ve Parks College için lisansüstü eğitim ve araştırma dekanı tarafından onaylanması gereken bir çalışma programı hazırlar. Bu çalışma programı, öğrencinin arka plan ve kariyer hedefleri bağlamında geliştirilerek, öğrencilerin lisansüstü programlarını mesleki hedeflerine uyacak şekilde özelleştirmelerine olanak tanır.

Kariyer

Havacılık mezunlarında Yüksek Lisans of Science için olası kariyer alanları uçuş eğitimi ve eğitimi, havacılık ile ilgili yönetim ve havacılık güvenliği içerir. Mezun olduktan sonra mezunlar havacılık endüstrisinde yönetim pozisyonlarına hak kazanırlar.

Öğrenme Çıktıları

 • Mezunlar, çalışma alanlarındaki ilgili literatürü veya bilimsel katkıları değerlendirebileceklerdir.
 • Mezunlar, çalışma alanlarındaki temel uygulamaları, teorileri veya araştırma yöntemlerini uygulayabilecektir.
 • Mezunlar, daha geniş bağlamlardaki problemleri ele almak için çalışma alanlarından edindikleri bilgileri uygulayabilecektir.
 • Mezunlar, hem disiplin hem de mesleki izleyici kitlesine ve genel izleyici kitlesine hem sözlü hem de yazılı olarak argüman ya da açıklama ekleyebileceklerdir.
 • Mezunlar, çalışma alanındaki bilimsel ve / veya mesleki bütünlüğün kanıtı olacaktır.

128371_photo-1522798120812-304f8819f4be.jpgDan Lohmar / Unsplash

Kabul şartları

Kabul edilen öğrencilerin çoğu aşağıdaki kriterleri karşılar:

 • GRE kantitatif skoru 650'den (eski derecelendirme sistemi) veya 150'den (yeni derecelendirme sistemi) yüksektir.
 • En az 3.0 lisans not ortalaması.
 • İstenilen yüksek lisans programının havacılık veya ilgili alanda dört yıllık lisans derecesi.

Uygulama Gereksinimleri

 • Online başvuru formu ve ücreti.
 • Önceki tüm derecelerin resmi transkriptleri.
 • Üç tavsiye mektubu (tercihen son öğretim elemanlarından).
 • GRE skorları.
 • Özgeçmiş / özgeçmiş.
 • Profesyonel hedef beyanı.

Uluslararası Öğrenciler için Gereksinimler

Yerli öğrenciler için tüm kabul politikaları ve gereksinimleri, aşağıdakilerle birlikte uluslararası öğrencilere uygulanır:

 • İngilizce Dil Yeterliliği gösterin.
 • Mali destek belgesi aşağıdakileri içermelidir:
  • Saint Louis Üniversitesi'nde zamanı finanse eden kişiden veya sponsor acenteden mali destek mektubu.
  • Destekleyicinin bankasından, fonların mevcut olduğunu ve Üniversitede öğrenim süresi boyunca geçerli olacağını doğrulayan bir mektup.
 • Amerika Birleşik Devletleri dışında lise sonrası öğrenim gören öğrencilerin akademik çevirileri İngilizce kayıtları, alınan dersleri ve / veya dersleri, pratik laboratuar çalışmalarını, ulaşılabilecek maksimum ve minimum notları, kazanılan notları veya tüm sonuçların sonuçlarını içermelidir. - dönem sınavları ve alınan dereceler veya dereceler. WES ve ECE transkriptleri kabul edilir.

Başvuru ve Asistanlık Son Tarihleri

Bölüm sadece güz dönemi için başvuruları gözden geçirmektedir. Güz döneminde kayıt yaptırmak için öğrencilerin başvuru materyallerini 31 Mayıs'a kadar sunmaları gerekmektedir.

Asistanlık için değerlendirilmek isteyen kabul edilen öğrencilerin 1 Mart'a kadar asistanlık değerlendirmesi için ayrı bir başvuru yapmaları gerekmektedir.

İnceleme Süreci

Tüm materyaller alındıktan ve çevrimiçi başvuru tamamlandıktan sonra, başvuru bir tavsiye için Havacılık Bilimi Bölümüne gönderilmeden önce Parks College Graduate Education and Research tarafından incelenir. Nihai karar, Parks'ın lisansüstü programlar direktörü tarafından verilir.

Kabul kararları öğrencilerin arka plan ve eğitim deneyimlerine dayanarak verilir. Başvurular tamamlandığında gözden geçirilir ve kararlar genellikle birkaç hafta içinde alınır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Founded as America's first federally certified school of aviation, Saint Louis University’s Parks College of Engineering, Aviation and Technology have forged a path of innovation in all the discipline ... Devamını oku

Founded as America's first federally certified school of aviation, Saint Louis University’s Parks College of Engineering, Aviation and Technology have forged a path of innovation in all the disciplines we serve. From robots to rockets and everything in between, we’ve developed future-focused programs to address the current and future needs of the profession and society. Daha Az