Işletme yönetimi (mba) (üstü)

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Kursa Genel Bakış

İşletme Yüksek Lisans (MBA) önde gelen işverenler tarafından çok değer verilen prestijli bir lisansüstü yeterlilik belgesi. Maaşınızı artırabilir, mesleki saygınlığınızı artırabilir ve ağ oluşturma fırsatlarınızı genişletebilirsiniz. Bir iş tecrübesine ve yüksek uçan bir kariyere yönelik hırslı mezunuyseniz, bir MBA okumak sadece bir sonraki adımınızı atmanız için gerekenler olabilir.

Kurs içeriği

 • İş Kritik Sorunlar
 • Tez ve Araştırma Yöntemleri

(iki aşamalı başarılı bir şekilde tamamlanarak üniversiteden MBA derecesi elde edilir)

Bizimle çalışmak için Nedenleri

 • Profesyonel : SSB'de sunulan nitelikler, başarılı olmak için gerekli becerileri kazanmanıza ve işyerinde fark yaratmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiştir.
 • Ekonomik : SSB'de sunulan tüm nitelikler, geleneksel kolej ve üniversitelerden daha uygun fiyatlıdır.
 • Akredite : Birleşik Krallık hükümetinin düzenleyicisi - OfQual tarafından verilen Qualifi tarafından akredite edilmiştir. Tamamen akredite edilmiş ve dünya çapında kabul gören İngiliz niteliklerinin en iyisini sunuyoruz. Derecesi Northampton Üniversitesi, İngiltere tarafından verilir. Program London School of Marketing ile ortaklaşa verilir. Program% 100 online teslim edildi.
 • Esnek : Nitelikler süper esnektir,% 100 çevrimiçi sunulmaktadır. Bu nedenle, dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir bilgisayarı / dizüstü bilgisayarı veya bir mobil cihazı kullanarak bunlara erişebilirsiniz. Ünitelerin / modüllerin değerlendirilmesi atamaların sunulması yoluyla yapılır.
 • Güvenilir Kalite : Tüm diploma niteliklerimiz, Birleşik Krallık hükümetinin nitelik denetleyicisi olan OFQUAL tarafından akredite edilmiştir. Dereceler, İngiltere'nin önde gelen üniversiteleri tarafından Top Up rotaları vasıtasıyla verilir.

Değerlendirmeler

Modern gözlere bakıldığında, öğrencilerin yarım asır önce nasıl değerlendirildikleri oldukça sınırlı ve tekrarlayıcı olabilir. Değerlendirme, daha sonra, nispeten tekdüzen denemelerin veya raporların ard arda gelmesiyle ve yıl sonu ya da final yazılı sınav kağıtlarının izlediği bir doktordur. Atama / proje çalışması sunarak çeşitli birimlerin öğrenme çıktıları çok daha iyi bir değerlendirme tekniğidir. Süreç, öğrencilerin iç değerlendirmelerinin değerlendirilmesini ve son olarak dış değerlendiriciler aracılığıyla değerlendirilmesini gerektirir.

İstihdam

İşletme Yönetimi Seviye 3 Diplomasını tamamlayan öğrenciler:

 • % 80'i çalışıyor (profesyonel / idari pozisyonda)
 • % 0 eğitim görüyor
 • % 10'u çalışıyor ve okuyor

Giriş koşulları

Bu yeterlilik, tipik olarak 18 yaş ve üstü öğrencilere yöneliktir. VEYA;

Üç GCSE'ye ve iki A Düzeyine eşdeğer ikinci derecede eğitim veya 3. düzeydeki bazı yeterlilikler veya diğer eşdeğer uluslararası nitelikler

Nasıl kayıt

İki aşamalı bir işleme sahiptik.

1. Adım: Kayıt işleminizi tamamlayın

İlk adım bir kayıt formu göndermek ve kayıt ücretlerini ödemektir.

 • Kayıt formunu on-line doldurun
 • 12 GBP tutarında kayıt ücreti ödeyin (Bunu, kredi kartınızı veya bankamatik kartınızı kullanarak çevrimiçi olarak ödeyebilirsiniz)
 • Bir sonraki toplu başlangıç ​​tarihindeki dersinize başlayın

2. Adım: dcouments'lerinizi gönder

Formu doldurduktan sonra, aşağıdaki belgeleri e-posta ile göndermeniz gerekecek: admissions@stanmoreuk.org

 • Lise Diplomanızın kopyaları / Diploma ve Lisans Diploması / Diploma
 • En son pasaport fotoğrafınız
 • Mesleki deneyiminize dayanarak başvuruyorsanız, bize ilgili yönetimsel iş tecrübelerini gösteren bir özgeçmiş gönderin

Ücret ve Finansman

ücret Yapısı

57348_ScreenShot2017-09-26at23.20.01.png

Ücret Ödeme Planları

57349_ScreenShot2017-09-26at23.20.10.png

Son Güncelleme Eylül 2017

Okul Hakkında

Stanmore School of Business is one of London's best online business schools. With over a decade of teaching and Learning experience, we shape business practice and transform careers across the globe. ... Devamını oku

Stanmore School of Business is one of London's best online business schools. With over a decade of teaching and Learning experience, we shape business practice and transform careers across the globe. Our academic strength inspires an authentic and provocative business mind, empowering our students to develop a truly innovative approach in a unique academic environment. Daha Az
Londra , İngiltere'de Çevrimiçi + 1 Daha fazla Daha az