Uluslararası Yüksek Lisans BIM Müdürü

Genel

Program açıklaması

Wiki hakkında

Yapı Bilgisi Konusunda Yüksek Lisans Referans, bir projenin yaşam döngüsü boyunca bilgi yönetimi ve dokümantasyon için pazardaki lider BIM araçlarının etki alanını temel alır. Ayrıca, BIM metodolojisinin modelleme, koordinasyon, birlikte çalışabilirlik, uygulama ve yönetimi gibi büyük, orta ve küçük inşaat projelerinde de becerileri kazanılmıştır.

Projelerin güvenliği, hızı, kriterleri ve karlılığı.

BIM'deki uzmanlık çevrimiçidir ve dünyanın her yerinde bulunan Portekizce konuşmacılara odaklanır, böylece ulusal ve uluslararası düzeydeki öğretmenler ve profesyoneller arasında deneyim alışverişi ve ağ iletişimi sağlar. Ek olarak, e-öğrenme metodolojisi öğrencilerin dersleri daha esnek bir şekilde almasına ve eğitimi kişisel rutinlerine ve profesyonel yaşamlarına göre ayarlamasına izin verir.

Kariyer Projeksiyonu

BIM metodolojisinin etkinliği, AECO sektörünün rekabetçiliği ile birlikte, teknolojik niteliklere sahip profesyonellere olan talebi ve çok disiplinli ve işbirlikçi bir şekilde çalışma yeteneğini arttırır. Bu nedenle, BIM Müdürü profili sektörde zorunlu ve değerlidir.

Yüksek Lisans süresince öğrencinin gelişimi, BIM Uzmanı, BIM Koordinatörü, BIM Uzmanı ve BIM Müdürü profillerine ulaşma imkanı vererek giderek artmaktadır. Tamamlandığında, öğrenciler kariyerlerinde yeni zirvelere ulaşırlar.

  • % 78 AECO sektöründe çalışan öğrenciler
  • % 23 maaş artışı
  • % 36 Daha fazla profesyonel fırsat
  • % 96 Öğrenci tavsiye eder

Akademik İçerik

BLOK 1: BIM Uzmanı

2. BLOK: BIM Uzmanı

BLOK 3: BIM Yönetimi

BLOK 4: BIM Uygulaması

BLOK 5: Özel Uygulamalar

Başarı Örneği

Leonardo Acquarone bir Mimar ve Şehircidir. BIM Müdürü 1. Uluslararası Yüksek Lisans BIM Müdürü Zigurat'tan mezun oldu. Kariyerine geçici alışveriş merkezi mimarlık projeleriyle başladı ve bugün AECOM'da BIM Müdürü olarak görev yapıyor.

Bu, Zigurat öğrencileri arasındaki birkaç başarı hikayesinden sadece biri. Öğrencilerimizin çoğu, AECO sektöründeki uluslararası tanınmış şirketlerde çalışmaya başlar.

Benzersiz öğrenme yöntemimiz

Kuruluşundan bu yana Zigurat, akademik bilgileri profesyonel gereksinimlerle ilişkilendiren eğitim / uzmanlıklar sağlamıştır. Bu nedenle, AECO endüstrisinde sürükleyici bir deneyim sağlamak için etkili ve saygın endüstri kuruluşları ve profesyonellerle birliktedir.

  • Dünyayı değiştiren gerçek projeler
  • Eylem için rehberlik veya '' yaparak öğrenme ''
  • Teknolojinin inşaat mühendisliği ve mimarlıkta kullanımı ve etkisi
  • Akranlar arasında ortak çalışma
Son Güncelleme Temmuz 2019

Okul Hakkında

HakkımızdaZigurat eşsiz ve yıkıcı bir Business School olarak seçkinBiz Kimiz?Zigurat, Yenilik ve Teknoloji odaklı bir Küresel İşletme Okulu'dur. Ustalar, kurumsal eğitim ve etkinlikler dahil, profesyo... Devamını oku