Internet kurumsal sistemlerin yönetiminde lisansüstü diploma / msc

Genel

Program açıklaması

Bu Yüksek Lisans Programı, yakın zamanda, ticaret okulları için dünyanın en eski ve en prestijli küresel akreditasyon kuruluşu olan Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) tarafından DCU Business School ile yapılan akreditasyon sürecine başarıyla katıldı. AACSB akreditasyonu, işletme eğitiminde mükemmellik niteliği olarak yaygın olarak kabul edilmektedir ve dünya işletme okullarının yüzde beşinden daha azı tarafından kazanılmıştır.

Giriş

İnternet Kurumsal Sistemlerin Yönetimi bölümündeki çevrimiçi program, öğrenenlerin Bulut Bilişim ve Sosyal Ağ alanlarındaki bilgi ve becerilerini geliştirerek, önemli IS stratejilerini kuruluşlara uygulayabilir ve uygulayabilirler.

Özellikle program, stratejik uygulamalara genel bir bakış ve bu teknolojilerin yönetimi ile temel teknolojik ilkelerin araştırılması ve seçilen toplumsal ve ticari konunun kullanım ve yönetimi ile nasıl ilişkili olacağını birleştirecektir.

Bu ders, sosyal ağlar ve İnternet sistemleri de dahil olmak üzere şebekelerle uğraşan bir yönetici veya bu alandaki serbest meslek sahibi olanlar için çalışan ya da çalışmayı arzulayan kişilere fayda sağlayacaktır.

DCU

Programı

Program nasıl verilir:

Bu lisansüstü program, çevrimiçi uzaktan eğitim yoluyla sağlanır; bu, çalışan bir profesyonelin, uzmanlık alanlarında daha derin bir anlayışa sahip olabilmesi ve kariyer veya diğer taahhütlerini aksatmadan uzun vadeli kariyer için sağlam bir temel oluşturabileceği anlamına gelir. Taahhüt ettiğiniz her modül için özel olarak yazılmış bir modül metnine erişim izni verilmektedir. Bazı modüllerde hiçbiri bulunmamakla birlikte, çoğu modül ek ders kitapları edinmenizi gerektirir. Ayrıca, DCU Kütüphanesi tarafından sağlanan çok çeşitli akademik dergilere ve diğer kaynaklara erişirsiniz ve bu kaynaklardan program üzerinde daha fazla kullanılmaktadır.

Bu programla ilgili öğretici destek, çevrimiçi olarak Loop adlı sanal öğrenme ortamında tartışma forumlarının kullanımı yoluyla sağlanmaktadır. Buna ek olarak, bazı öğreticiler web tabanlı öğretici bir sistem kullanılarak sağlanacaktır. Öğrenci bu çevrimiçi ders kitaplarını evde, işte ya da makul bir internet bağlantısı ile herhangi bir yere katılabilir ya da daha kullanışlıysa daha sonra yakalayabilir.

Program nasıl değerlendirilir:

Tüm modüller sürekli değerlendirme yoluyla değerlendirilir. Yıl sonu sınavlarının sonu yoktur. Öğretilen modüller için, sürekli değerlendirme, normalde, akademik yıl boyunca önceden tanımlanmış noktalarda sunulması gereken modül başına üç görev ataması biçimini alır. Tez unsuru için, büyük oranda kendi kendine yönlendirecek ancak bir araştırma yöneticisinin rehberliğinde 15.000 kelime bir belge sunmanız gerekmektedir.

Neden DCU

Dublin Şehir Üniversitesi, 1990 yılından bu yana uzaktan lisansüstü eğitim sunmaktadır. Programlarımız, uzmanlık alanlarında daha derin bir anlayışa ulaşmak ve kariyerleri veya diğer taahhütlerini aksatmadan uzun vadeli kariyerleri için sağlam bir temel oluşturmak isteyen çalışan profesyonelleri hedef almaktadır. Programlarımızdan mezun olduğunuzda, seçilen uzman bölgenizde uygun üst düzey yönetici pozisyonlarına ilişkin bilgi, beceri ve esneklikle donatılmış olacaksınız.

DCU tarafından verilen Masters of Science programı, Ulusal Nitelikler Çerçevesi seviyesinde 9 düzeyindedir. Tüm modüller, e-postayla, sohbet ederek, skype aracılığıyla, arkadaşlarınızla ve öğrencilerinizle etkileşim kurabileceğiniz sanal bir sınıfta, her zaman uygun şekilde öğretilir. Değerlendirme sınava girmeden sınava girer.

IT Ekipman ve Becerileri Gerekli:

Bir bilgisayara (Microsoft Office ile), geniş bant İnternet bağlantısına, yazıcıya ve temel bir kulaklığa ve web kameranıza düzenli erişmelisiniz. Özellikle, Microsoft Word, Excel ve Access'e erişmeniz gerekecek.

Kariyer

Bu program, ağa bağlı toplumda ortaya çıkan teknolojileri anlamanıza, geliştirmenize ve yönetmenize ve İnternet Sistemleri ile ilgili mevcut sorunları ve yeni anlayışları eleştirel bir şekilde fark etmenize olanak tanır. Organizasyonunuzda veya kendi işinizde idari veya kıdemli rolleri üstlenmeniz ve geliştirmeniz için gerekli çeşitli araştırma ve analitik beceri ve teknikleri geliştireceksiniz.

Üst düzey akademik nitelikler kuruluşların işe alma ve terfi politikaları için gittikçe önem kazandığından, bu program deneyimli bir meslek sahibi veya son mezun olup olmadığınız gibi kariyerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Bu programın mezunları şu anda internet teknolojilerini rekabet avantajı için kullanmak isteyen kuruluşlarda kamu ve özel sektörde istihdam edilmektedir. Çoğu da kendi hesabına çalışıyor.

Başvuru Koşulları

Genel Giriş Koşulları

Programa beş giriş yolu vardır: tanınmış bir yüksek öğretim kurumundan ilgili bir disiplinde (Mühendislik, Bilim, Ticaret veya Bilgi Teknolojisi) 8. Seviye veya daha yüksek lisans.

İrlanda Mühendisleri Enstitüsü veya Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü gibi bir meslek kuruluşu gibi bir kurumun üyeliğini.

İlgili bir disiplinde veya niteliksiz bir meslek kuruluşu üyeliğinde bir konuda 7. Seviye yeterlilik derecesi ve en az üç yıllık ilgili idari iş deneyimi.

Ilgili olmayan bir disiplin düzeyinde 8 yeterlilik ve en az üç yıllık ilgili idari iş deneyimi.

Önemli derecede ilgili idari iş deneyiminin kanıtı. Bu tür başvuru sahiplerinin başvurularını desteklemek için bir CV ve Kişisel Bildirim sunmaları gerekmektedir ve görüşme için katılmaları gerekebilir.

Dublin City Üniversitesi'ne başvuranların tamamı için İngilizce dil yeterlik belgesi sağlanmalıdır. DCU'nun İngilizce Dil gereksinimleri burada bulunabilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

DCU Connected fits DCU’s mission of transforming lives and societies. At DCU we realise that not everyone has the option of undertaking full time, on-campus study. For these students, our aim is to pr ... Devamını oku

DCU Connected fits DCU’s mission of transforming lives and societies. At DCU we realise that not everyone has the option of undertaking full time, on-campus study. For these students, our aim is to provide flexible access to fully accredited DCU programmes. Not only will you be able to take courses regardless of your location, but you’ll also have opportunity to connect first-hand to an increasingly international network of students. Daha Az

Akreditasyonlar

AACSB Accredited