Küresel Finansta Msc / PGDip / PGCert

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

% 100 çevrimiçi Yüksek Lisans, PG Dip

King's Business School işletme, finans ve hükümetle etkileşime geçen Londra'daki yeni merkezdir; Oyunda değişen araştırmalar geleceğin sosyal sorumluluk sahibi liderlerini yaratarak işletme eğitimine çağdaş bir yaklaşım getirdiği zaman. İşle ilgili zorlukları etkin bir şekilde ele almak ve kariyer özlemlerinizi desteklemek için size doğru bilgi ve araçları sağlayacak olan önde gelen akademisyenler ve aktif kıdemli finans uzmanlarından öğrenin.

Küresel finans ve bankacılık sektöründeki zorlukları etkin bir şekilde ele almanız ve kariyer özlemlerinizi desteklemeniz için doğru bilgi ve araçları sağlayarak pratik becerilere güçlü bir şekilde odaklanılacaktır.

Çalışmalarınızı kariyer molası vermeden iş ve yaşam taahhütlerinize uygun hale getirin ve gelecekteki finans kariyerinizde başarılı olmanız için gereken temel araştırma, analitik ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmeye başlayın.

Giriş koşulları: Normalde ilgili bir konuda 1 veya 2: 1 derece. Daha fazla bilgi için program sayfasını ziyaret edin. Tüm King's College London (çevrimiçi) programları İngilizce olarak verilmektedir.

Neden King's Business School'da eğitim almalı?

 • Londra'daki King's College London iş için birinci sırayı aldı.
 • Elbette pratik becerilerin geliştirilmesi ve istihdam edilebilirliğin en üst düzeye çıkarılması amaçlanmaktadır. Kurs modülleri, tüm öğrenmeleriniz için gerçek dünya uygulamaları olduğundan emin olmak için endüstri liderleri tarafından yönetilir.
 • King's Business School, öğrencilerin eşsiz akademik mükemmelliğe eriştiği ve 50'den fazla ülkeden gelen uluslararası akranlarla birlikte çalıştıkları, oldukça teşvik edici bir entelektüel ortam sunmaktadır.
 • 8 ay kadar kısa bir sürede Lisansüstü Sertifika, 16 ayda bir Yüksek Lisans Diploması ve sadece 2 yılda bir Yüksek Lisans derecesine sahip olun.
 • Dünya çapında geniş ve aktif bir mezunlar topluluğunun bir parçası olun.

Çevrimiçi öğrenmenin yararları

 • Evden çıkmadan, dünyanın her yerinden, dünya standartlarında öğretime ve mükemmel öğrenci desteğine erişin. King'in çevrimiçi kursları kampüs içi kurslarla aynı titizliği sunar.
 • Maksimum esneklik için yılda altı alım.
 • Küçük sınıflar, dünyanın dört bir yanından diğer profesyonellerle yakın eğitmen etkileşimi ve işbirliğine olanak tanır.

Küresel Finans ve Bankacılık dünyasını keşfedin

King's Business School'da

Çevrimiçi yüksek lisans kurslarımız aracılığıyla teoriyi uygulamaya koyarız. King's Business School'da bize katılın ve birlikte finans ve bankacılık dünyasını keşfedin.

Kurs detayı

Küresel Finansman Yüksek Lisans

King Business School'da MSc, PG Dip, PG Cert% 100 esnek uzaktan öğrenim eğitimi Global Finance and Banking kursu için uygundur:

 • Kariyer ilerlemesi arayan Finans ve Bankacılık sektörü uzmanları
 • Küresel finans ve bankacılık sektörlerinde uzmanlaşmak isteyen profesyoneller
 • Kariyer değiştirmek isteyen profesyoneller
 • Akademi'de çalışmak isteyen finans ve bankacılık uzmanları
 • İleri eğitim almak isteyen mezunlar

öğretim

Bu kurs özellikle% 100 çevrimiçi bir izleyici kitlesi için tasarlanmıştır. Tartışma forumları, çevrimiçi okumalar, etkileşimli dersler, videolar ve çevrimiçi öğreticiler dahil, öğrenmeyi desteklemek için çeşitli etkileşimli etkinlikler kullanır.

Öğrencilerden haftada yaklaşık 22 saat ders almaları beklenir. Bu program için özel olarak tasarlanan çevrimiçi öğrenme kaynaklarına ek olarak, öğrenciler King's College London'ın Kütüphane Hizmetlerine, elektronik kaynaklara, çevrimiçi destek öğretmenlerine ve öğrenci destek hizmetlerine erişebilecekler.

değerlendirme

Öğrenciler, yazılı kurs ve çevrimiçi sınavların bir kombinasyonu ile değerlendirilir. Değerlendirme yöntemleri modüller arasında değişebilir, ancak her modül bu yöntemlerden birini veya daha fazlasını içerecektir.

Görüşler

İş hayatım çok meşgul. Çok seyahat ediyorum ve ayrıca ailemle birlikte evde zaman geçirmem gerekiyor. Bunları dengelemek zorunda olduğumu ve bir şekilde diğer taahhütler arasındaki kursa uyduğumu biliyordum. Evde veya işte olsanız da, kursa istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Bu kurs işime ve kişisel yaşamıma uygun bir şekilde tasarlandı, bu yüzden onu seçtim.

- Salio, King's Online öğrencisi

Anahtar bilgi

 • Süre: Yüksek Lisans: En az 2 yıl, en fazla 6 yıl (; PGDip: en az 16 ay, en fazla 4 yıl; PGCert: en az 8 ay, en fazla 3 yıl
 • Eğitim şekli: Çevrimiçi / Uzaktan eğitim
 • Ders kodu: TMSC2STGBF
 • Ödül veren kurum: King's College London
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established i ... Devamını oku

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established in 1831 and has played an integral role in the life of King's since the university was formed almost 200 years ago. Daha Az