Kamu İdaresi Yüksek Lisans Programları

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Kamu İdaresi Yüksek Lisans Programları

Kamu sektörü profesyonellerini olumlu bir fark yaratmaya yardımcı olmak ve kendi alanlarındaki değişimi yönetmeye yardımcı olmak için gerekli araçlarla donatmak için tasarlanan Birmingham Üniversitesi,% 100 Çevrimiçi Kamu Yönetimi Yüksek Lisansı, yerel yönetişim ve stratejik kamu yönetimi içindeki etkinizi değerlendirmenize yardımcı olacaktır. .

İngiltere'nin yerel kamu hizmeti yönetimi, politikası ve yönetişimi çalışmalarının önde gelen merkezi olan prestijli Yerel Hükümet Çalışmaları Enstitüsü (INLOGOV) aracılığıyla teslim edildi - bu program, kampüste yer almak zorunda kalmadan ilerici fikirleri ve yenilikçi düşünceyi teşvik etmek için mükemmel bir şekilde konumlandırıldı. .

“Bu program şüphesiz benim için en uygun akademik yoldu. Yüksek lisansımı elde etmek için diğer birçok rekabetçi okula gidebilirdim, ancak Birmingham Üniversitesi mükemmellik, en esneklik, satın alınabilirlik, özenli akademik personel ve en önemlisi için dünyaca ünlü bir ün sundu; uygun yarı zamanlı zaman çerçevesi. ”(Vanna Curi, Kamu İdaresi Online Yüksek Lisansı).

En başından itibaren, kamu hizmeti hizmetlerinin geleceğini şekillendirmenize yardımcı olacak şekilde, iş danışmanlığına ve birebir koçluğa erişiminiz olacak. Alanınızda bir etki yaratmak için gerekli becerileri ve ilerici içgörüler kazanın.

Daha fazlasını bul

Kamu sektöründe lider

Kamu İdaresinin Çevrimiçi Ustaları, kariyerlerini kamu hizmetlerinde daha ileriye götürmek isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır - ister daha kıdemli bir role, ister kariyerdeki bir değişime, ister yeni bir departmana, ister hatta danışmanlık işine geçilir.

Çevrimiçi Kamu Yönetimi Yüksek Lisans Programlarını incelemek yaklaşık 2,5 yıl almaktadır. 180 kredilik bir programdır (60 kredilik tez dahil).

Birinci sınıf çekirdek modüller - krediler

 • Değişen Dünyada Kamu Yönetimi ve Yönetişim - 10
 • Kamu Hizmetlerinde Liderlik - 10
 • Stratejik Yönetim - 10
 • Kamu Parasını Yönetmek - 10
 • Hizmet ve Sonuçların Sunumu - 10
 • Kamu Politikası Araştırma Yöntemleri - 10

Birinci sınıf çekirdek modüller - krediler

 • Program Yönetimi - 10
 • Performans Yönetimi - 10
 • Ortaklık ve İşbirliği - 10
 • Demokrasi, Yönetişim ve Katılım - 10
 • Siyasi Bir Ortamda Yönetme - 10
 • Bilgi Çağını Yönetmek - 10

Tez - Krediler

 • Bitirme Tezi - 60

“Bu program boşlukları tanımlamama ve sorunları daha hızlı ve daha etkin bir şekilde çözmeme yardımcı oluyor. Bu, yerel yönetimleri daha geniş mercekler ve e-devletlere gelecek bir gelecek, daha fazla halkın katılımı ve hizmetlerin ve hizmetlerin birlikte üretilmesi yoluyla görmeme yardımcı oluyor. ”Ana Soochit, Kamu İdaresi Online Yüksek Lisans.

Birmingham Üniversitesi, Online Kamu Yönetimi Yüksek Lisans Programları, kamu sektörü profesyonellerini olumlu bir fark yaratmaya yardımcı olmak, yerel yönetişim ve stratejik kamu yönetimi içindeki etkileri değerlendirmek ve etkiyi değerlendirmek için gerekli araçlarla donatmak için özel olarak tasarlanmıştır. Çevrimiçi format, çalışmalarının yanı sıra tam zamanlı kariyer ve kişisel taahhütleri dengeleyen yoğun profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılar.

Daha fazlasını bul

Yılda üç alım vardır. Öğrenciler programa Mart, Haziran veya Ekim aylarında katılabilirler.

Online Kamu Yönetimi Yüksek Lisanslarına kabul edilmek için, başvuru sahiplerinin:

 • İngiltere’deki bir üniversiteden veya dengi birinden en az bir ikinci sınıf veya lisans üstü diploma
 • 3.5 not ortalaması
 • İki referans
 • Amaç ifadesi

Uluslararası öğrenciler için standart İngilizce gereksinimleri geçerlidir. Herhangi bir grupta 6.0'dan az olmayan bir IELTS 6.5 olmalıdır.

Detaylı fiyat bilgisi ve mevcut ödeme yöntemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen bilgi isteyin ve kabul ekibinin bir üyesi sorunuzu görüşmek üzere sizinle irtibata geçecektir.

Daha fazlasını bul

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of t ... Devamını oku

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of the Russell Group, the University Birmingham also surrounds students with the top scholarly research and professional links in both the business and private sectors... Daha Az
İngiltere'de Çevrimiçi

Akreditasyonlar