Klinik Hayvan Davranışı (MSc, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Çevrimiçi Öğrenme)

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Program Açıklaması

Bu program, desteklenen bir öğrenme ortamı içinde çevrimiçi klinik hayvan davranış öğretimi için özel olarak ele almak üzere tasarlanmış esnek bir lisansüstü eğitim sunmaktadır. Program, ev ortamında yaşayan evcil hayvan türleri tarafından sıkça dile getirilen anormal ve / veya problem davranışları için potansiyel motivasyonları, yönetim ve tedavi seçeneklerini araştırmak için kanıta dayalı bir yaklaşım kullanacaktır.

Konu, psikoloji, etoloji, nörobiyoloji, farmakoloji ve veterinerlik bilimleri alanlarındaki bilgi ve teknikleri çizerek multidisipliner bir yaklaşımı içerir. Bu program, eşlik eden hayvanlarla klinik hayvan davranışları danışmanlığı da dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda çalışan profesyonel bir kariyer için akademik hazırlığınızı hedefleyen öğretim ve öğrenmeyi içerecektir.

Çevrimiçi öğrenme

Çevrimiçi öğrenme teknolojimiz tamamen etkileşimli, ödüllü bir programdır ve kendi evinizin veya iş yerinizin konforunda yüksek nitelikli öğretim elemanlarımızla iletişim kurmanızı sağlar.

Online öğrencilerimiz Edinburgh'un mükemmel kaynaklarından sadece bilgiye sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda dünyanın dört bir yanından öğrencileri ve öğretmenleri bir araya getiren destekleyici bir çevrimiçi topluluğun parçası haline geliyor.

Program yapısı

Bu MSc programı, modüler bir yapıdadır ve incelenen derslerin seçimine esnek bir öğrenci merkezli yaklaşım sunmaktadır. Aşağıdaki ödülleri elde etmek için yeterli sayıda ders kredisi tamamlamış olmalısınız:

 • Lisansüstü Sertifika: 60 kredi
 • Lisansüstü Diploma: 120 kredi
 • Yüksek Lisans: 180 kredi

Bu programı aralıklı çalışmayla (esnek ilerleme rotası) üstlenerek, aşağıdaki maksimum süre sınırları içinde kredi tahakkuk ettirebilirsiniz:

 • Lisansüstü Sertifika: 12-24 ay
 • Lisansüstü Diploma: 24-48 ay
 • Yüksek Lisans: 36-72 ay (tez başlangıcından tamamlanmasına kadar en fazla 12 ay süreyle)

Yıl 1: Sertifika Kursları

Uygulamalı Hayvan Davranışı İlkeleri ve Klinik Hayvan Davranışını ya Anthrozoology (Diploma / Yüksek Lisans'a devam edenler için önerilir) ya da diğer iki seçmeli dersden birini okuyacaksınız.

2. Yıl: Diploma Kursları

Klinik Hayvan Davranışını Pratikte ve seçmeli dört ders arasından seçeceksiniz.

Yıl 3: Yüksek Lisans

Programın tez unsuru, bilimsel becerilerin daha da geliştirilmesine olanak sağlayacak ve kısa bir araştırma projesi, ilgili mesleki deneyim veya genişletilmiş bir edebiyat incelemesi ile ilgili vaka çalışmaları şeklinde olabilir.

Lisansüstü Mesleki Gelişim

Lisansüstü Mesleki Gelişim (PPD), tam bir Yüksek Lisans, Lisansüstü Diploma veya Lisansüstü Sertifikası'nın zamanı veya maddi taahhüdü olmadan, lisans düzeyinde ders (ler) vasıtasıyla bilgilerini ilerletmek isteyen çalışan profesyoneller için hazırlanmıştır.

PPD planımızla iki yıl içinde maksimum 50 kredilik ders alabilirsin. Bunlar, University of Edinburgh lisansüstü akademik kredi ödülüne yol açar. Alternatif olarak, bir yıllık dersi aldıktan sonra, kredilerinizi aktarmayı ve Yüksek Lisans, Lisansüstü Diploma veya Lisansüstü Sertifika programında daha yüksek bir ödüle doğru ilerlemeyi seçebilirsiniz. PPD kurslarının bir yıl boyunca çeşitli başlangıç ​​tarihlerine sahip olmasına rağmen, Eylül ayında yalnızca Yüksek Lisans, Lisansüstü Diploma veya Lisansüstü Sertifika programına başlayabilirsiniz. PPD'yi incelemek için harcanan her zaman, bir Yüksek Lisans, Yüksek Lisans Diploması veya Lisansüstü Sertifika programı tamamlamak için bırakılacak süre miktarından düşülecektir.

Öğrenme çıktıları

Söz konusu içeriğin yanı sıra, program bilgisayar becerileri, rapor yazma, çevrimiçi sunumlar ve zaman ve proje yönetimi gibi çeşitli devredilebilir becerilerin edinilmesini sağlayacaktır.

Yapabileceksin:

 • biyoloji ve normal türe özgü davranışın, birlikte yaşayan hayvan türlerinde problemli ve / veya anormal davranışların yönetiminde nasıl uygulanabileceği bilimsel bir anlayışın nasıl bir düşünce olduğunu düşünün
 • arkadaş hayvanların ortak problematik davranışlarının yönetimi ve tedavisi için kullanılan yöntem ve yaklaşımların kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını geliştirmek
 • Davranış terapisi, psikofarmakoloji ve feromonoterapi de dahil olmak üzere sorun davranışlarının yönetiminde kullanılan bir dizi ek bilimsel temel üzerinde bir kavrayış kazanabilirler

Kariyer fırsatları

Öğrencilerin, arkadaşlık hayvan davranışları ve refahı ile birlikte eğitimde çalışmanın yanı sıra sivil toplum kuruluşları ve hükümetlerle birlikte danışman olarak çalışmalarını beklemektedir.

Giriş koşulları

Örneğin, veterinerlik tıbbı / bilim, biyoloji bilimleri, hayvanatoloji, psikoloji veya hayvan bilimleri alanında lisans derecesi olan, biyolojik bir geçmişe sahip bir İngiltere 2: 1 onur derecesi veya uluslararası eşdeğerliliği.

İlgili branşlarda eşlik eden hayvanlarla çalışan en az 5 yıl kanıtlanmış deneyiminiz varsa, diğer disiplinlerdeki adayları derece olarak kabul edebiliriz. Başvurmadan önce kontrol etmek için lütfen bizimle iletişime geçin. İlk durumda tam MSc yerine, profesyonel gelişim veya sertifika seviyesine kabul edilebilir.

İngilizce dil gereksinimleri

Tüm adayların İngilizce dil becerilerinin kanıtı olarak aşağıdaki özelliklerden birine sahip olmaları gerekir:

 • İngiltere vizesiz ve göçmenlik tarafından tanımlanan, çoğunluk İngilizce konuşulan bir ülkede İngilizce olarak öğretilen ve değerlendirilen bir lisans veya yüksek lisans
 • IELTS Akademik: toplam 6.5 (her bir modülde en az 6.0)
 • TOEFL-iBT: toplam 92 (her modülde en az 20)
 • PTE (A): toplam 61 ("İletişim Becerileri" bölümlerinin her birinde en az 56, "Etkinleştirme Becerileri" bölümleri dikkate alınmaz)
 • CAE ve CPE: toplam 176 (her modülde en az 169)
 • Trinity İMKB: ISE II, dört bileşenden de ayrım yapıyor

İngilizce olarak öğretilen ve değerlendirilen dereceler, lisans programınızın başında en fazla üç yaşında olmalıdır. Lisans testleriniz lisans programınızın başında en fazla iki yaşında olmalıdır.

Burslar ve finansman

Birleşik Krallık vatandaşları, yerleşik statüsü olanlar ve Birleşik Krallık'ta ikamet etmeyen bazı AB vatandaşları, ücretlere ve bazı durumlarda yaşam maliyetlerine yönelik lisansüstü krediler için uygun olabilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Daha Az