Kursun Nihai Kilo Verme Programı

Genel

Program açıklaması

Ultimate Weight Loss Program, sizi kişisel ve mesleki hedeflerinize ulaşmak için gerekli olan kapsamlı bilgi ve becerilerle donatmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Sağlıkla ilgili ciddi olanları kilo vermek ve kilo ile ilişkili hastalıkları önlemek için kapsamlı stratejiler sunmaktadır. Uzman diyetisyenlerimiz ve diyetisyenlerimiz size, kilo verme alanında başarılı bir kariyer yolunda başlayalım veya uzun süre istenen nutrisyonel hedeflerinize ulaşın. Uzun ömürlü, etkili sonuçlar elde etmeyi öğreneceksiniz, öyleyse şimdi öğrenmeye başlamak için kayıt olunuz./>

Kurs ayrıntıları

DERS 1 - GDO'lar, Gıda Tamamlayıcılık ve Organik Gıdalar

Gıda endüstrisinin yiyeceklerimize neler yaptığını öğreneceksiniz ve organik veya genetiği değiştirilmiş gıdaları seçmenin faydaları olup olmadığına bakacaksınız. Fazla kilo verdikçe, gıda sinerjisine ve besinlerimizden daha fazla besin almanın faydalarına bakacağız.

DERS 2 - Kalp Hastalığı

Bu ders, yaygın hastalıkların nasıl geliştiğini ve bedenlerimizin zararlı etkilerini keşfedecek. Ağırlığı idare ederken hastalıkları önlemek ve tersine çevirmek için yememiz gereken gıdaların besin değerini keşfedeceğiz.

DERS 3 - Tip 2 Diyabet Tedavisi

Bu ders Diyabet gelişimini önlemek için yemek planlaması ve egzersiz rejimleri de dahil olmak üzere yaşam tarzı müdahalelerini araştırıyor. Ayrıca Tip 2 Diyabet muzdarip diyet lifi ve glisemik indeks yoluyla kan şekeri düzeylerini olumlu şekilde nasıl etkileyeceğinizi araştıracağız.

DERS 4 - Bağırsağınızın Sağlıklarını Yönetin

Gibi hızla yükselen hastalıklara bakmak; Çölyak hastalığı, divertiküler hastalık, laktoz intoleransı ve peptik ülser hastalığı. Biz onların gelişimini keşfediyoruz ve belirtileri yönetmek ve gelişimini önlemek için özel diyetler planlayacağız. Bu ders aynı zamanda bağırsak sağlığını arttıran ve bağırsak duvarını dolduran, sindirim bozukluklarına da yardım eden gıdaları keşfedecektir.

DERS 5 - Kilo Kaybi için Stres Yönetimi

Bu ders, stresi azaltmak ve stres ve depresyonun azaltılmasına yardımcı olabilecek gıdaları anlamak için dikkatli davranmaya dikkat edecektir. Bu gıdalardan daha fazlasını diyetinize dahil etmek ve stres seviyelerine katkıda bulunan gıdaları azaltmak için pratik yaklaşımlara bakacağız.

DERS 6 - Gut'unuzu İyileştirin - Beyin Şifasını Yapın

Beyniniz kontrol merkezinizdir, ancak neden en iyi şekilde çalışması için onu besleyicilerle beslemiyoruz? Obezite, beyin işlevine müdahale eden bir takım fizyolojik süreçleri bozar. Fonksiyonunu ve sinir iletici sinyalizasyonunu iyileştiren beyin sağlıklı gıdaları keşfedeceğiz.

DERS 7 - Bonus Madde: 12 Haftalık Zayıflama Planı

12 Haftalık Zayıflama Planı, sağlıklı olmak, kilo vermek, obezite ile ilgili hastalık riskinizi azaltmak ve genel olarak beslenmenizi aramak isteyen herkes için tasarlanmıştır. 12 hafta boyunca size şunlar verilecektir:

  • Doğru yolda kalmanızı sağlamak için sağlıklı adımları takip etmeye ilişkin talimatlar
  • Her gün yiyecek alımınızı kaydedebileceğiniz bir Diyet Günlüğü şablonu
  • Sizi motive etmek ve yiyeceklerinizin her zaman keyifli olmasını sağlamak için sağlıklı yemek tarifleri
  • Atıştırmalık rehber kitapçığı
  • Her hafta uygulanacak kilo kaybı hedefleri
  • Yiyecek etiketlerini anlamanıza yardımcı olacak bonus videosu
  • Yola çıkmanıza yardımcı olmak için sonunda yararlı ipuçları.
Son Güncelleme Şubat 2018

Okul Hakkında

HER ŞEYİ EĞİTİM HERKESShaw Academy , hayatınızı ve çevrenizdeki kişileri dönüştüren pratik becerileri öğrenebileceğiniz dünyanın en büyük çevrimiçi eğitimcisidir! ShawAcademy.com zorunluluk öncülüğünd... Devamını oku