Leicester Üniversitesi MBA Finansmanı

Genel

Program açıklaması

University of Leicester Online MBA Finansmanı

Öğrenciler, stratejik liderlik, risk yönetimi tavsiyesi ve destek ve servis sunumu için gerekli olan becerileri öğreneceklerdir. Ayrıca, öğrenciler ayrıca finansal modelleme, iş planlaması ve ayrıntılı raporlar üretme ve sunma konularında deneyim kazanacaklardır. Ders finansal karar verme ve iş stratejisine olan ilginizi uzatırken, teorik bir yaklaşımı uygulamaya dayalı öğrenimin pratik uygulamasıyla dengeler.

Leicester MBA programına katıldığınızda, online ve yüz yüze öğrenmeyi ihtiyaçlarınıza göre birleştirebileceksiniz. Çevrimiçi öğrenme ortamı, her zaman, her yerde çalışmanıza izin verirken, Global Merkezlerde düzenlenen yıllık Leicester Masterclass ve düzenli konut atölyeleri, yüz yüze en iyi uygulanan becerileri geliştirmenize yardımcı olur ve size kültürler arası eşsiz fırsatlar sunar deneyimler. Global Merkezler İngiltere, Orta Doğu, Güney Avrupa ve Doğu ve Batı Afrika'da bulunmaktadır, böylece ufkunuzu genişletmek için eve yakın kalabilir veya dünyayı dolaşabilirsiniz.

Ödül Vücut

Leicester Üniversitesi

Leicester Üniversitesi, 'THE' Dünya Üniversite Sıralaması ile üniversitelerin ilk% 1'inde yer almaktadır. 2010 yılında Guardian tarafından İş ve Yönetim Çalışmaları için 2. sırada yer aldı ve Times Yüksek Masalar ve Sunday Times dahil olmak üzere diğer önemli ulusal tablolarda ilk 20'de yer aldı.

Times Yüksek Seviyesinde Ödüller Kazanan 2007 - 2013.

kip

MBA programı, Leicester Üniversitesi online portal Blackboard tarafından desteklenen yarı zamanlı uzaktan eğitim yoluyla sunulmaktadır.

Giriş koşulları

• Onaylanmış bir kurumdan bir İngiltere Lisans Diplomasına veya CIMA veya ACCA gibi kabul edilebilir mesleki yeterliliğe eşdeğer bir lisans derecesi.

• En az 3-5 yıllık ilgili çalışma tecrübesi.

• Leicester Üniversitesinde İşletme Diploması veya Leicester Üniversitesi Yönetim Mesleği Diploması Üniversitesi'ne sahip olmak.

• İngilizce dil yeterliliği - Yazılı 7,0 ile 6,5 IELTS Testi veya 250 (Bilgisayar) / 575 (Kağıt) / 90 (IBT) TOEFL Testi VEYA

• Lisans derecesine sahip değilseniz ve başvurmak istiyorsanız, en az 10 yıl boyunca ilgili idari iş deneyimini göstermek istersiniz.

Ek uzmanlıklar şunları içerir:

• İnsan Kaynakları Yönetimi (İKY)

• Pazarlama

Stafford , Ortadoğu ve Levant'daki İngiltere Üniversiteleri için bir Kaynak Merkezi olup, 1993 yılında Dubai'de Uzaktan Eğitim eğitiminin ilk kurumu olmuştur. Stafford Orta Doğu'da MBA programları sunmak için Leicester Üniversitesi ile ortaklık kurmuştur. Diplomalar, Sertifikalar, Yüksek Lisans ve Doktora gibi çeşitli disiplinlerde kurslar da sunmaktadır.

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

Stafford was formed in 1993, in the UAE, with the sole intention of providing distance education assistance to the business professionals in the Middle East to achieve good quality internationally rec ... Devamını oku

Stafford was formed in 1993, in the UAE, with the sole intention of providing distance education assistance to the business professionals in the Middle East to achieve good quality internationally recognised qualifications that would mark them as serious managers and advance their careers. Starting with 7 students in 1993 over a decade later we are involved with an average of 1000 students a year availing distance education. All are serious minded busy managers proving to the world that they mean to succeed. Stafford is entirely focussed on assisting full-time professionals in business with quality distance learning to accelerate their careers through independent study. Stafford works throughout the Middle East and Levant region offering distance learning Executive MBA’s, Doctorates, BA’s, diplomas and more. We pride ourselves on our commitment to the academic and business success of our students, our excellent relationships with our UK universities, our integrity and the high quality of our academic and administrative support staff. Daha Az
Northampton , Bahreyn Çevrimiçi , Ürdün Çevrimiçi , Kuveyt Çevrimiçi , Lübnan Çevrimiçi , Umman Çevrimiçi , Katar Çevrimiçi , Suudi Arabistan Çevrimiçi , Filistin Toprakları Çevrimiçi , Dubai , Mısır Çevrimiçi , Bağdat , Pakistan Çevrimiçi , Sudan Çevrimiçi , Türkiye Çevrimiçi , Gana Çevrimiçi , Kenya Çevrimiçi , Uganda Çevrimiçi , Botsvana Çevrimiçi , Güney Afrika Çevrimiçi , Mauritius Çevrimiçi , Tanzanya Çevrimiçi , Ruanda Çevrimiçi , Bulgaristan Çevrimiçi , Romanya Çevrimiçi , Sırbistan Çevrimiçi , Yunanistan Çevrimiçi , Trablus , Sana'a , Juba , Washington , Şam , Lefkoşa , Tahran , Ottawa , Abuja , Yeni Delhi , Leicester , Nottingham , Northampton , Dundee + 40 Daha fazla Daha az

Akreditasyonlar