Lider Yenilik ve Değişim Online MBA - York St John Üniversitesi (İngiltere)

Genel

3 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Lider İnovasyon ve Değişimdeki York Business School MBA, lider inovasyon ve değişim becerilerinizi geliştirmek isteyen bir kariyer profesyoneliyseniz veya şu anda işyerinde veya toplumda yeniliği ve değişimi destekliyorsanız, ilginizi çekecektir.

Programın genel amacı, lider inovasyon ve değişim ile ilgili konulara ilişkin kritik anlayışınızı geliştirmenizi sağlamaktır, böylece liderlik becerilerinizi sürdürülebilir bireysel ve organizasyonel potansiyel geliştirmek için geliştirebilirsiniz. Program, ilgili çağdaş akademik teori ve araştırmaları, kurum içindeki faaliyetlerin pratik bir anlayışla bir araya getirmektedir. Başkalarıyla birlikte çalışarak ve hem kendi deneyimlerini hem de kendi deneyimlerinizi geliştirerek, kuruluşlar üzerinde önemli bir etkisi olan sorunları keşfedeceksiniz.

Program, diğer liderlerle ve potansiyel yenilik ve değişim liderleriyle çalışmanıza olanak sağlar. Bu, bilgiyi paylaşmanızı, ilgili araştırmalardan elde edilen kuramlarla ilişkilendirmenizi ve pratik uygulamalarla öğrenmenizi sağlayarak geliştirilecektir.

Öğrenmenin çoğu, program katılımcılarının ve öğretmenlerinin işbirlikçi öğrenme topluluklarının kurulmasıyla geliştirilir - ve bu öğrenim topluluğunun bir parçası olacaksınız. Anlayışınız, anahtar beceriler, süreçler ve yenilikçilik ve değişim uygulamaları etrafında geliştirilir. Eğitmenlerin ve diğer öğrenenlerin desteği ile gerçek sorunlara çözüm önerileri tartışılmış, tartışılmış ve analiz edilmiştir. Program, önceki deneyime ve akran-arası öğrenmeye dayalı yansıtıcı öğrenme ile karakterizedir.

Program, tasarımında uluslararasıdır ve temaları uluslararası düzeyde yürütmektedir. Tartışmaların yapılmasına yardımcı olmak için birçok farklı kültürel bağlam kullanılır. Bu mesafe ve harmanlanmış öğrenme programı, küresel ağları hem sanal olarak hem de akran öğrenmeye akran kültürler arası bir ortam yaratan konut faaliyeti yoluyla büyümeye yönelik fırsatlar sunmaktadır.

Programın tamamlanması üzerine, organizasyonlar, liderlik, yenilik ve değişim ile ilgili bir dizi teori ve modeli eleştirel bir şekilde değerlendirebilecek ve karar vermenizi bildirmek için bunları gerçek yaşam durumlarına uygulayabileceksiniz. Program süresince geliştireceğiniz ağ, genellikle destekleyici ve güçlü bir mezuniyet sonrası uygulama topluluğu olmaya devam etmektedir.

Programın çoğu çevrimiçi olarak teslim edilir, ancak Capstone Project modülünün bir parçası olarak York veya Zürih'te 5 günlük bir konuta katılmanız gerekir. Bu, uzman profesyoneller ile iletişim kurmak, öğrenmeyi ve anlayışı paylaşmak ve global ilişkiler kurmak için mükemmel bir fırsattır. Ayrıca, kapak projenizin tamamlanmasında size destek olacak akademik araştırmaların nasıl yürütüleceği hakkında bilgi edinebilirsiniz.

süre

En az 12 ay, en fazla 3 yıl.

Teslimat Yöntemi

Çoğunlukla çevrimiçi, yoğun sınıf tartışması ve işbirliğiyle ve bir haftalık zorunlu ikametle OnlineCampus (etkileşimli bir çevrimiçi öğrenme ortamı) aracılığıyla. İkamet, her ikisi de, York St John Üniversitesi öğretim üyesi tarafından Zürih'te Robert Kennedy College ve York St John Üniversitesi'nde gerçekleştirilmiştir.

Yerler

Terim başına yer sayısı kesinlikle 60 ile sınırlıdır.

şartlar

Yılda dört dönem (kış, ilkbahar, yaz ve sonbahar).

Öğrenim Ücretleri

13.000 CHF (İsviçre Frangı). Bu ücrete kütüphane erişimi, OnlineCampus erişimi, mezuniyet ücretleri ve Üniversite eğitim ücretleri dahildir. Ücretler faizsiz taksitlerle ödenebilir. Ücretler tüm program için geçerlidir ve tüm dersleri ve son tez için denetlemeyi içerir. Uçak bileti ve konaklama gibi ikamet masrafları ile ikamet için 2,000 CHF (İsviçre Frangı) harç ücreti ve kurs için ihtiyaç duyacağınız ders kitaplarından bazıları bu ücretlere dahil değildir.

Akreditasyon ve Tanınma

Bu program York St John Üniversitesi ile özel ortaklıkta sunulmaktadır. Robert Kennedy College eğitiminizi başarıyla tamamladıktan sonra, British Government tarafından usulüne uygun olarak akredite olan York St John Üniversitesi'nden bir derece alacaksınız. York St John Üniversitesi dereceleri dünya çapında tanınır.

York St John Üniversitesi ile özel ortaklığımızı buradan doğrulayabilirsiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Devamını oku

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Daha Az
Zürih , İsviçre Çevrimiçi , York , Salford , İngiltere'de Çevrimiçi , Carlisle Şehri + 5 Daha fazla Daha az