Liderlik İlkeleri Kursu

Genel

Program açıklaması

Kariyer, Takım ve Organizasyonunuzu Geliştirmek İçin Liderlik Becerileri Geliştirin

Liderlik Prensipleri, yeni ve istekli liderlerin kendileri ve başkaları arasındaki potansiyeli ortaya çıkarmasına ve yüksek performanslı ekipler geliştirmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kendinizi gerçek dünya liderlik zorluklarına, öz değerlendirmelere ve meslektaşlarınızdan ve meslektaşlarınızın 360 derecelik geri bildirimlerine daldırarak başkalarını harekete geçirebilecek daha çok yönlü bir lider olun.

Program Yapısı

Kurs, kendi değerlendirmenizi tamamlamanız ve yöneticiler, meslektaşlar ve doğrudan raporlar gibi meslektaşlarınızdan geri bildirim almanızın istendiği iki haftalık bir ödev süresi ile başlar. Değerlendirme, katılan her meslektaşınız için yaklaşık bir saat sürecek ve yaklaşık 30 dakika alacaktır.

Değerlendirmeyi başarıyla tamamladıktan sonra (öz değerlendirmenin yanı sıra en az iki meslektaş araştırması gerektiren), duygusal zekanıza ve başkaları tarafından nasıl algılandığına ilişkin içgörü sağlayan ayrıntılı bir rapor alırsınız. Duygusal zeka, Liderlik İlkeleri dersinin merkezi bir temasıdır. Değerlendirmeyi tamamlayarak, hem kurs materyalleri hem de kişisel liderliğiniz hakkındaki bilgilerinizi artıracaksınız.

Kurs içeriği, ödevin sona ermesinden sonra dört haftalık bir süre içinde teslim edilir. Kurslar için haftada yaklaşık beş ila yedi saat harcamalısınız.

İleri tarihler

Mart 2020

  • Süre: 6 hafta (2 Hafta Ödev ve 4 Hafta Ders İçeriği)
  • Program Tarihleri: 25.05.20 - 05.06.2010
  • Maliyet: 1.750 $
  • Son Başvuru Tarihi: 16 Mart

Kimler Faydalanacak

Erken ve Orta Kariyer Profesyonelleri

Bireysel katılımcı veya fonksiyonel uzman olarak çalıştıktan sonra liderlik rolleri için hazırlanın.

Yeni Liderler

Daha fazla kişisel farkındalık yaratın ve liderlik tarzınızı belirli organizasyonel zorluklarla başa çıkmak için nasıl uyarlayabileceğinizi keşfedin.

Erken Aşama veya Kalkınan Girişimciler

Yüksek performanslı ekipler oluşturmak, koçluk yapmak, geri bildirimde bulunmak ve stresli liderlik durumlarını ele almak için teknikler geliştirin.

Kabul

Kolay online uygulamamız ücretsizdir. Tüm başvuru sahipleri 18 yaş ve İngilizce bilmelidir. Kabul bir ila iki hafta içinde gönderilen kararlarla bir yuvarlanma vardır.

Son Güncelleme Oca 2020

Okul Hakkında

Harvard Business School Online teaches vital business concepts in a unique and highly engaging way that enables committed learners to transform their careers, their organizations, and their lives.

Harvard Business School Online teaches vital business concepts in a unique and highly engaging way that enables committed learners to transform their careers, their organizations, and their lives. Daha Az