Filter
Lisansüstü Diploması
Asia Hız: Tümü

En iyi Online Doktora Diplomaları içinde Kaynak Yönetimi 2019 Asia

Lisansüstü diploma, seçtikleri disiplinlerde öğrencilere kapsamlı ve ayrıntılı bilgi sağlamaya yardımcı olan akademik bir programdır. Öğrenciler ilgili bir alanda lisans derecesini tamamladıktan sonra bu diploma programına kayıt yaptırabilmektedirler.

Kaynak yönetimi çalışması, çeşitli endüstrileri kapsayabilir. Öğrenciler, bir organizasyonun çalışması için ihtiyaç duydukları kaynakları ve bu kaynakların ihtiyaç duyulduğu zaman dilimini nasıl belirleyeceklerini öğrenebilirler.

Benim online uzaktan eğitim derslere katılmakla olsa da, çeşitli üniversitelerde çeşitli yerlerde başlamasından tutun. Hatta çekilmesi olmadan ve geri ödeme halinde öğrenci kredileri atma olmadan yıl boyunca birçok hafta dersleri alarak durdurabilir. Bu birçok kişi uzaktan kayıt dersleri öğrenme bakmak güçlü bir argümandır.

Asya'da derecesi bir parçası tamamlayan öğrenciler sayıları artmaktadır. Şu anda, ikinci ve üçüncü büyük ekonomiler Asya'da bulunmaktadır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın, öğrencilerin hayatlarının en iyi deneyimi olarak Asya'da zaman tarif var. Bugün, dünyanın dört en kalabalık ülkelerinden üç Asya'da şunlardır: Çin, Hindistan ve Endonezya.

Doktora Diploma Online içinde Kaynak Yönetimi Asia

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Kaynak Yönetimi, Asia, Uzaktan Eğitim

AF Academy

Bu programın amacı, öğrencileri, Entegre Su Kaynakları Yönetiminde uygulama için veri ve teknik kavramları sentezleme yeteneklerini geliştirerek su profesyonelleri olarak ... [+]

Bu programın amacı, öğrencileri, Entegre Su Kaynakları Yönetiminde uygulama için veri ve teknik kavramları sentezleme yeteneklerini geliştirerek su profesyonelleri olarak başarılı bir kariyer için hazırlamaktır.

Bu ders, Singhania Üniversitesi ile birlikte değil, AF Academy tarafından sunulmaktadır. Eğitim materyalleri her sömestrde öğrencilere gönderilecektir. Çalışma materyali ile ilgili ödevler, her yarıyılda iki kez gönderilecek ve belirlenen süre içerisinde aday tarafından doldurularak geri gönderilecektir.

Bu dersi tamamlamak için pratik eğitim zorunludur. Enstitünün gerekli tüm ekipmanı var

Uygunluk: Jeoloji, Fizik veya Su Kaynakları konularına sahip olan bilim disiplini mezunu. Yer Bilimleri / Su ile ilgili diğer uzmanlık niteliklerine sahip olan mezunlar da başvurabilir ve uygunlukları enstitü tarafından onaylanacaktır.... [-]

Hindistan India Online
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku