Filter
Lisansüstü Diploması
Hindistan Hız: Tümü

Bak Online Doktora Diplomaları içinde Kaynak Yönetimi Hindistan'da 2019

Lisans derecesini tamamladıktan sonra, öğrenciler belirli bir konsantrasyonda daha derinlemesine bilgi sağlamaya yardımcı olan bir lisansüstü diploma kazanma seçeneğine sahip olurlar. Birçok öğrenci iş beklentilerini iyileştirmek veya işyerinde kullanabilecekleri becerilerini geliştirmek amacıyla bu eğitim programını tamamlamayı seçmektedir.

Kaynak yönetimi bir çalışma alanı ve operasyonları geliştirmek için bir şirket içinde mevcut kaynakları kullanarak ele alınabilecek bir iş prensibidir. Ele alınacak kaynaklar, çalışanların becerileri, bilgi teknolojisi, finansal kaynaklar ve envanteri içerebilir.

Uzaktan eğitim kursları karşılanması gereken vade varken, uzaktan okuyan zaman atamaları yapabilir zaman olarak uyum müthiş bir şey var. Online seçeneğiyle, İşe geri dönmek için gerektiği gibi tartışma grubu çıkmak olabilir ve gerekirse daha sonra işten sonra katılın. Uzaktan eğitim kursları Internet erişiminiz varsa ne olursa olsun bir yerde alınabilir. Bir tatil gerekiyorsa bile dünyanın herhangi bir otelin internet salonundan sınıflar tamamlayabilirsiniz.

Asya'nın güney kesiminde bulunan, Hindistan Cumhuriyeti yaklaşık 1,27 milyar kişi ile dünyanın ikinci en kalabalık ülkesidir. Hindistan üniversitelerin dört çeşidi vardır; Merkez Üniversiteler, Devlet Üniversiteleri, Üniversite Görülmeyen ve Özel Üniversiteler 550'den fazla kurumlarında oluşan.

Online Doktora Diploma içinde Kaynak Yönetimi Hindistan'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Kaynak Yönetimi, Hindistan, Uzaktan Eğitim

AF Academy

Bu programın amacı, öğrencileri, Entegre Su Kaynakları Yönetiminde uygulama için veri ve teknik kavramları sentezleme yeteneklerini geliştirerek su profesyonelleri olarak ... [+]

Bu programın amacı, öğrencileri, Entegre Su Kaynakları Yönetiminde uygulama için veri ve teknik kavramları sentezleme yeteneklerini geliştirerek su profesyonelleri olarak başarılı bir kariyer için hazırlamaktır.

Bu ders, Singhania Üniversitesi ile birlikte değil, AF Academy tarafından sunulmaktadır. Eğitim materyalleri her sömestrde öğrencilere gönderilecektir. Çalışma materyali ile ilgili ödevler, her yarıyılda iki kez gönderilecek ve belirlenen süre içerisinde aday tarafından doldurularak geri gönderilecektir.

Bu dersi tamamlamak için pratik eğitim zorunludur. Enstitünün gerekli tüm ekipmanı var

Uygunluk: Jeoloji, Fizik veya Su Kaynakları konularına sahip olan bilim disiplini mezunu. Yer Bilimleri / Su ile ilgili diğer uzmanlık niteliklerine sahip olan mezunlar da başvurabilir ve uygunlukları enstitü tarafından onaylanacaktır.... [-]

Hindistan India Online
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku