Filter
Lisansüstü Diploması
Asia Hız: Tümü

En iyi Online Kurs Eğitimleri içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları 2019 Asia

Lisansüstü diploma, seçtikleri disiplinlerde öğrencilere kapsamlı ve ayrıntılı bilgi sağlamaya yardımcı olan akademik bir programdır. Öğrenciler ilgili bir alanda lisans derecesini tamamladıktan sonra bu diploma programına kayıt yaptırabilmektedirler.

Sürdürülebilirlik konusunda ileri düzeyde eğitim almak isteyenler, iklim değişikliği, gelişme, yoksulluk ve büyük şirketlerin sosyal sorumluluk ve politikaları da dahil olmak üzere ilgili konuları öğreneceklerdir. Çoğu programın uzunluğu en az iki yıldır.

Uzaktan eğitim kursları karşılanması gereken vade varken, uzaktan okuyan zaman atamaları yapabilir zaman olarak uyum müthiş bir şey var. Online seçeneğiyle, İşe geri dönmek için gerektiği gibi tartışma grubu çıkmak olabilir ve gerekirse daha sonra işten sonra katılın. Uzaktan eğitim kursları Internet erişiminiz varsa ne olursa olsun bir yerde alınabilir. Bir tatil gerekiyorsa bile dünyanın herhangi bir otelin internet salonundan sınıflar tamamlayabilirsiniz.

Asya öncelikle doğu ve kuzey yarımkürede yer alan dünyanın 'en büyük ve en kalabalık kıta vardır. Bu Dünya 'nin toplam yüzölçümünün% 8.7 kapsayan ve arazi% 30 oluşur.

Doktora Diploma Programı Online içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları Asia

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Sürdürülebilirlik Çalışmaları, Asia, Uzaktan Eğitim

AF Academy

Bu programın amacı, öğrencileri, Entegre Su Kaynakları Yönetiminde uygulama için veri ve teknik kavramları sentezleme yeteneklerini geliştirerek su profesyonelleri olarak ... [+]

Bu programın amacı, öğrencileri, Entegre Su Kaynakları Yönetiminde uygulama için veri ve teknik kavramları sentezleme yeteneklerini geliştirerek su profesyonelleri olarak başarılı bir kariyer için hazırlamaktır.

Bu ders, Singhania Üniversitesi ile birlikte değil, AF Academy tarafından sunulmaktadır. Eğitim materyalleri her sömestrde öğrencilere gönderilecektir. Çalışma materyali ile ilgili ödevler, her yarıyılda iki kez gönderilecek ve belirlenen süre içerisinde aday tarafından doldurularak geri gönderilecektir.

Bu dersi tamamlamak için pratik eğitim zorunludur. Enstitünün gerekli tüm ekipmanı var

Uygunluk: Jeoloji, Fizik veya Su Kaynakları konularına sahip olan bilim disiplini mezunu. Yer Bilimleri / Su ile ilgili diğer uzmanlık niteliklerine sahip olan mezunlar da başvurabilir ve uygunlukları enstitü tarafından onaylanacaktır.... [-]

Hindistan India Online
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku