Lisansüstü Kurgu ve Yayın Sertifikası

Genel

4 konum mevcut

Program açıklaması

Kelimelerle çalışmak ister misiniz?

Düzenleme ve yayınlama, kelimelerle çalışmayı sevenler için büyük bir cazibeye sahip olan yaratıcı ve dinamik bir alandır. Yazarlar, tasarımcılar, sanatçılar ve ekran uzmanları ile işbirliği yapmayı gerektiren bir alandır.

Lisansüstü Düzenleme ve Yayınlama Sertifikamız, hem basılı hem de çevrimiçi kurgu ve yayıncılık alanında bir kariyer için gerekli olan tasarım kavramları, teknik beceriler, yasal ve etik kısıtlamalar ve editöryal süreçlerle ilgili temel bilgilerle donatılacaktır. Düzenleme, okuma yazma ve editörler için kurslar düzenleyecek, size sahada çalışmak için gerekli profesyonel pratik bilgi verecektir.

Kariyer sonuçları

Yayıncılık esnek bir alan olabilir, birçok uygulayıcı şirket içi ve serbest meslekler arasında kariyerleri boyunca hareket eder. Bu derece mezunları, geleneksel basım ve e-yayıncılık kapasitelerinde kurumsal, devlet ve akademik kuruluşlarda düzenleme ve yayıncılık profesyonelleri olarak çalışabilirler.

Program yapısı

Ders çalışılacak dersler

  • Zorunlu dersler (4 adet)

Kaça mal olacak?

Bu programdaki ilk yıllık çalışmanızın (8 adet) yıllık tahmini maliyeti:

Çalışma Modu / Maliyeti

  • Yurtiçi tam ücret ödemesi: 9560 AUD

Ücretlerinizi ödemenize yardımcı olacak kredi

Kursunuz (konu) ücretlerinizi peşin ödemek zorunda kalabilirsiniz. HECS-HELP ve FEE-HELP, gelirinizi belirli bir seviyeye ulaşıncaya kadar ücretlerinizi ertelemenize izin verir.

Ayrıca Centrelink'ten mali destek almaya uygun olabilirsiniz.

Burslar ve mali yardım

Eğitim masraflarınızla ilgili yardım için burs başvurusunda bulunabilirsiniz.

Giriş koşulları

  • 3 yıllık lisans veya eşdeğer

İngilizce Dil Gereksinimleri

Geçerli İngilizce dil gereksinimlerini yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu program, minimum IELTS 6.5 veya eşdeğer gerektirir.

İngilizce dil gereksinimlerini karşılamıyorsanız, Üniversite onaylı bir İngilizce dil programını incelemek için başvurabilirsiniz.

Kabul Pathways

Daha önce eğitim göremediyseniz veya ilgi programınıza girme gereksinimlerini karşılamıyorsanız, başka birtakım Pathways da mevcuttur.

* Daha fazla giriş bilgisi

Ayarlanmış bir Seçim Sıralaması, giriş için özel giriş şemalarından ek sıralamaların birleştirilmesinin bir sonucudur.

Kabul için özel giriş programları, belirli durumlarda ek sıralamaların tahsisi yoluyla Seçim Sıralamanızı artırarak seçtiğiniz programa girmenize yardımcı olabilir.

Nasıl başvurulur?

Kapanış tarihleri

Doğrudan USQ’ye uygulanıyor:

  • Dönem 1, 2019 - başvurular Pazartesi 18 Şubat 2019, Pazartesi 1 Şubat Pazartesi günü başlayacak.

QTAC üzerinden başvuruyorsanız, QTAC kapanış tarihlerini kontrol etmeniz gerekir.

Önceki çalışma veya iş deneyimi için kredi

Daha önce çalışmış veya ilgili iş deneyimine sahipseniz, kredi almaya hak kazanabilirsiniz. Bu, programınızı bitirmek için öğrenmeniz gereken ders sayısını azaltmaya yardımcı olacaktır.

Son Güncelleme Ağustos 2018

Okul Hakkında

University of Southern Queensland (USQ) Avustralya, 110'dan fazla ülkeden gelen tüm çalışma seviyelerine sahip öğrencilere kampüste kaliteli ve çevrimiçi çalışma programları sağlamaya adanmış dinamik ... Devamını oku

Toowoomba , Springfield , Brisbane , Avustralya Çevrimiçi + 3 Daha fazla Daha az