Lisansüstü Sağlık Sertifikası (Toplum Sağlığı)

Genel

Program açıklaması

Toplum sağlığında uzman ol

Toplum sağlığında uzman olmak ister misiniz? USQ'nin Lisansüstü Sağlık Sertifikası (Toplum Sağlığı), toplum sağlığının teori ve pratik bileşenlerini öğrenmek isteyen sağlık çalışanları için tasarlanmıştır. Bu dereceden elde edilen bilgi ve becerilerle, sağlık profesyonelleri, bir toplum sağlığı çerçevesi içinde insan sağlığı ve sosyal refah konularını analiz edip ele alabileceklerdir.

İlerideki çalışma

Lisansüstü Sağlık Sertifikasını tamamladıktan sonra, çalışmalarınızdan kredi alma seçeneğine sahipsiniz ve Lisansüstü Diploma Sağlık veya Sağlık Yüksek Lisansını tamamlamak için devam edin.

Kariyer sonuçları

Seçilmiş uzmanlık alanlarında ilgili alanlarda çalışan sağlık profesyonellerinin mesleki gelişimlerini güçlendirmek, Lisansüstü Sertifika Sertifikası mezunlarının kendi alanlarında uzman olmalarını sağlar.

Program yapısı

Ders çalışılacak dersler

  • 1 x çekirdek ders (1 adet)
  • 3 x uzmanlık kursları (3 adet)

Kaça mal olacak?

Bu programdaki ilk yıllık çalışmanızın (8 adet) yıllık tahmini maliyeti:

Çalışma Modu / Maliyeti

  • Yurtiçi tam ücret ödemesi: 10520 AUD

Ücretlerinizi ödemenize yardımcı olacak kredi

Kursunuz (konu) ücretlerinizi peşin ödemek zorunda kalabilirsiniz. HECS-HELP ve FEE-HELP, gelirinizi belirli bir seviyeye ulaşıncaya kadar ücretlerinizi ertelemenize izin verir.

Ayrıca Centrelink'ten mali destek almaya uygun olabilirsiniz.

Burslar ve mali yardım

Eğitim masraflarınızla ilgili yardım için burs başvurusunda bulunabilirsiniz.

Giriş koşulları

  • Avustralya veya uluslararası alanda tanınan bir üniversiteden ya da eşdeğerden sağlık alanında bir 3 yıllık lisans diploması aldı ya da ...
  • AQF Seviye 8'deki bir yeterliliğe eşdeğer minimum bir (1) yıllık profesyonel iş deneyimi tamamlandı.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Geçerli İngilizce dil gereksinimlerini yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu program, minimum IELTS 6.0 veya eşdeğer gerektirir.

İngilizce dil gereksinimlerini karşılamıyorsanız, Üniversite onaylı bir İngilizce dil programını incelemek için başvurabilirsiniz.

Nasıl başvurulur?

Kapanış tarihleri

Doğrudan USQ’ye uygulanıyor:

  • Dönem 1, 2019 - başvurular Pazartesi 18 Şubat 2019, Pazartesi 1 Şubat Pazartesi günü başlayacak.
  • Sömestr 2, 2019 - başvurular 1 Temmuz Pazartesi günü kapanış, 2 Temmuz Pazartesi günü 15 Temmuz 2019'da başlayacak.

QTAC üzerinden başvuruyorsanız, QTAC kapanış tarihlerini kontrol etmeniz gerekir.

Önceki çalışma veya iş deneyimi için kredi

Daha önce çalışmış veya ilgili iş deneyimine sahipseniz, kredi almaya hak kazanabilirsiniz. Bu, programınızı bitirmek için öğrenmeniz gereken ders sayısını azaltmaya yardımcı olacaktır.

Son Güncelleme Ağu 2018

Okul Hakkında

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Devamını oku

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Daha Az
Toowoomba , Springfield , Brisbane , Avustralya Çevrimiçi + 3 Daha fazla Daha az