• Kurs Süresi: 8 ay yarı zamanlı
 • Kurs Ücretleri: konu başına 3.300 ABD doları. FEE-HELP kullanılabilir.
 • Ders Çalışma Dönemleri: Ocak, Mar, Mayıs, Temmuz, Eyl, Ekim
 • Kurs Konuları: 4

Kurs Tanıtımı

Veri bilimi devrimini iş şartnamesinin bir parçası olarak benimsemek mi yoksa kariyerinizi yepyeni bir yöne yönlendirmek mi istiyorsunuz?

Tüm çizgilerin organizasyonları, ham verilerin kapsamlı analiziyle ilgili öngörüleri ve avantajları tanımaya ve keşfetmeye devam ediyor. Küresel iş ve araştırma sektörleri, kariyer gelişimi, yeni rol oluşturma ve işe alım yoluyla veri analitiği uygulamalarını anlayan profesyonellere bol miktarda fırsat sunmaktadır.

James Cook University'nin çevrimiçi Veri Bilimi Yüksek Lisans Belgesi, veri odaklı bir dünyada fırsatları en üst düzeye çıkarmak için gereken temel bilgileri edinmenin hızlı bir yoludur.

Derin akademik bilgi ve gerçek dünya endüstrisi deneyimi ile uzman öğretim kadrosu tarafından sunulan, çalışma programı size yeni bir kariyer fırsatları için bir katalizör olacak mevcut bilgi sağlayacaktır.

Hızlandırılmış bir öğrenme modeli, bu dersi sekiz ay kadar kısa bir sürede tamamlamanıza olanak tanır. Veri bilim uzmanlığı ile doğru yolda kendinizi belirleyin, programınıza uygun bir zamanda ve hızda kazanın.

 • Çalışmanızı hızlandırın: Hızlandırılmış, yoğun öğrenme yapımızdan yararlanın. Bir konuyu yedi haftalık bir süre boyunca bir defada inceleyin ve kalifikasyonunuzu bir yıldan kısa bir sürede tamamlayın.
 • Sayılan nitelikler: Girişinizi büyük veri alanına yönlendirmeye yardımcı olan bir lisansüstü yeterlilik ile başarınızı oluşturun.
 • Çevrimiçi olarak 7 gün 24 saat çevrimiçi çalışma: Kariyerinizi% 100 çevrimiçi çalışma ile hızlı takip edin. Kursunuzu iş ve aile etrafında dengeleyin - nerede ve ne zaman olursa olsun.

Giriş koşulları

JCU Lisansüstü Veri Bilimi Sertifikası , aşağıdaki kriterleri karşılayabilen öğrencilerden gelen başvuruları memnuniyetle karşılamaktadır:

 • Bir lisans derecesi, artı lise orta seviye matematik (temel cebir ve diferansiyel hesabı) *; veya en az beş yıllık ilgili iş tecrübesi (yüksek aritmetik becerileri)
 • İngilizce konuşmayan arka plana sahip adaylar, JCU Kabul Politikası'nın 2. Bantı - Çizelge II'nin İngilizce yeterlilik koşullarını karşılamalıdır.

* JCU, şu anda matematiksel giriş gereksinim seviyesini karşılamıyorsanız, uygulamadan önce tamamlanabilen, belirlenmiş bir çevrimiçi matematik konusu sunmaktadır.

Ne çalışacaksın

Disiplinler arası bir yaklaşım, akademisyenler tarafından araştırma ve iş alanında derin deneyime sahip olarak verilen matematik, bilgi teknolojisi ve iş alanları üzerinden ilgili bilgileri edineceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki dört konu üzerinde çalışacaksınız:

Lisansüstü Sertifika konuları

 • Veri Biliminin Temelleri
 • Veri Biliminde İstatistiksel Yöntemler
 • Veri Görselleştirme
 • Veritabanı Sistemleri

değerlendirme

Değerlendirme, kurs, ödev ve çevrimiçi sınavların bir kombinasyonunu içerir. Öğrenciler çevrimiçi forumlar ve akademik kadrolarla bireysel istişareler yoluyla ilerlemeleri hakkında düzenli geribildirim alırlar.

JCU Veri Bilimi Yüksek Lisans Belgesi, aynı zamanda JCU Veri Bilimi Yüksek Lisans ve JCU Veri Bilimi Yüksek Lisans Diplomasına dahil olan konuları içermektedir. Lisansüstü Sertifikanın tamamlanmasının ardından, bilginizi daha ileri derecede dile getirerek daha da genişletme potansiyeli vardır.

Önceki Öğrenimin Tanınması (RPL)

JCU, geçmiş çalışmaların ve gerçek dünya deneyiminin değerini biliyor. Denekler için muafiyetler veya krediler, doğrulanabilir destekleyici belgelerin sunulması halinde duruma göre değerlendirilecektir.

Koşullarınızı tartışmak ve özel bir eğitim programı geliştirmek için bir JCU Kayıt Danışmanı ile görüşebilirsiniz.

Başarınız için kişiselleştirilmiş destek

Veri Bilimindeki JCU Graduate Certificate, öğrenim yolculuğunuz boyunca sizi kişisel olarak destekleme ve teşvik etme taahhüdümüzle desteklenen% 100 çevrimiçi bir derstir. Akranları ve akademik kadrosuyla etkileşimde bulunmak için düzenli fırsatlar ile, JCU ile çevrimiçi öğrenme her zaman ilgi çekicidir.

Dahası, JCU'nun endüstri ve araştırma sektörleri ile olan güçlü bağları, profesyonel ağınızı genişletme ve kalifikasyonunuzun tamamlanması için çalışırken yeni kariyer fırsatlarını keşfetme fırsatına sahip olacağınız anlamına gelir.

Program dili:
 • Ingilizce

James Cook University Online için 6 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Temmuz 6, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Eyl 2019
Eki 2019
Duration
8 ay
Yarı zamanlı
Price
3,300 AUD
konu başına. FEE-HELP kullanılabilir
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eki 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Oca 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Mar 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
May 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Temmuz 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date

Eki 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date

Oca 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date

Mar 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date

May 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date

Temmuz 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date