Lisans mali yönetim

Mali Yönetimi (BA) Lisans, size finans sektörü ve ilgili işletmelerin kapsamlı bilgi sağlamak. Böylece yukarıda ortalama kazanç potansiyeline sahip heyecan verici bir ortamda mükemmel umutları tadını çıkarabilirsiniz.

Biz yüksek esneklik, mükemmel kalite, güçlü bir pratik yönelim ve daha kolay eğitim yapmak hizmetlerin ve yenilik bir dizi özel önem veriyoruz. Bizim Eğitmenler bir kişi kişi olarak, bu yüzden senin çalışmada her şey sorunsuz çalışır.

, Kayıt Tüm öğrenciler de * bir iPad Mini Retina alacaksınız. her yerde Böylece * Lütfen komut, öğretici videolar ve podcast var. * Döneme bağlı Aksiyon, bkz www.iubh-fernstudium.de/iPad

uzaktan eğitim Lisans (BA) Finansal Yönetimi ile ilgili gerçekler

 • Lisans: Bachelor of Arts (BA)
 • Çalışma süresi ya 6, 8 ya da 12 yarıyıl
 • Dil: Almanca
 • KREDİ: 180 ECTS
 • TESTLERİ: Almanya, Avusturya ve İsviçre'de 36 çalışma merkezlerinde dönem başına 4-6 sınav, mağaza ya da dünya çapında aracılığıyla 130 Goethe Enstitüleri. Hatta tamamen çevrimiçi mümkün tabanlı!
 • ÖRNEK PROGRAM: ücretsiz 4 hafta deneme
 • UZATMA: ücretsiz
 • GİRİŞ ŞARTLARI: (teknik) lise veya tamamlanmış yüksek lisans sertifika veya mesleki deneyim 3 yıl ile en az 2 yıllık bir eğitim programı.
 • AKREDİTASYON: FIBAA, ZFU (kayıt numarası 158214)
 • ÇALIŞMA BAŞLANGIÇ: herhangi bir zamanda

gelecekteki finansal yöneticiler için geleceği

Kariyer Lisans FinanzmanagementDer finans sektörü küreselleşen dünyada giderek daha karmaşık yapılar içinde maruz kalmaktadır. çalışanlara ve şirketlere yeni finansal ürün ve hizmetlerin sürekli bir gelişim giderek finansal yönetici geniş uzmanlık gerektiren yeni zorluklarla karşı karşıya bak. Özellikle bankalar ve sigorta şirketleri sürekli değişen piyasa koşullarına birleşme ve yeniden yapılanma da dahil olmak üzere adapte olmak zorunda. iş uygulamaları kullanarak çeşitli bu sektörde kontrol veya muhasebe ilkeleri, muhasebe alanlarında mükemmel umutları, sunuyoruz. Finansal Yönetim uzaktan eğitim (BA) IUBH mezuniyet Lisans ile bunu heyecan verici bir ortamda mükemmel umutları bekliyoruz.

finansal yönetim alanında kariyer

finans sektörü küreselleşen dünyada giderek daha karmaşık yapılar içinde maruz kalmaktadır. çalışanlara ve şirketlere yeni finansal ürün ve hizmetlerin sürekli bir gelişim giderek finansal yönetici geniş uzmanlık gerektiren yeni zorluklarla karşı karşıya bak. Özellikle bankalar ve sigorta şirketleri sürekli bu tür piyasa durumları değişen adapte olmak zorunda. b. birleşme ve yeniden yapılanma yoluyla. iş uygulamaları kullanarak çeşitli bu sektörde kontrol veya muhasebe ilkeleri, muhasebe alanlarında mükemmel umutları, sunuyoruz. Ayrıca hızla büyüyen bu alanda özel liderlik ve yönetim becerileri gerektiren o orada sadece klasik mali meslekler değil,.

Finansal Yönetim uzaktan eğitim (BA) IUBH mezuniyet Lisans ile bu kadar ortalamanın üzerinde potansiyel kazanç ile heyecan verici bir ortamda mükemmel umutları bekliyoruz.

okul hiçbir üniversite veya (teknik) üniversiteden sonra ziyaret uzmanları, daha fazla% 74 kadar Almanya'da akademisyenleri kazanç 2014 yılında eğitime OECD raporuna göre.

kalkınan finans yöneticisi finans yöneticileri için cazip Sektörler en sık bu tür şirketlerin uzman sonra aranır. b. için:

 • sigorta
 • vergi daireleri
 • denetimler
 • Steuerberatungen
 • bankalar
 • Yetkililer, dernekler
 • Borsalar ve Yatırım firmaları
 • Leasing şirketleri
 • çeşitli sektörlerden şirketler

senin kariyer seçenekleri size bizim Kariyer Hizmet profesyonel destek ile ilgili sorularınız için ve başvuru belgelerinin tasarımında örneğin mevcut kariyerinde, hakkında sorular öne çıkıyor. Bu alandan ortak şirketleri karşılamak ve can bilgilendirici sunumlar katılmak isteyen nerede bizim Kariyer Günleri şeklinde size de mesleki sunumlar sunuyor.

eğitim için kabul önkoşulları

uzaktan eğitim Lisans (BA) mali yönetim temelde kayıt gerektirmez değildir. Sadece bir üniversite kabul sizin taraftan böylece kayıt için gereklidir.

(Özel) Abitur ile incelenmesi

Bir üniversite giriş yeterliliği (Abitur) ya da teknik üniversite (teknik lise) ile bir başvuru olarak IUBH lisans çalışmalar içine hemen ve giriş sınavı olmadan girebilirsiniz.

Abitur olmadan incelenmesi

Hatta olmadan şu deneyim getirmek (teknik) lise giriş mümkündür:

 • mesleki eğitim en az iki yıl ve
 • mesleki deneyimi en az üç yıl.

Ayrıca master sertifikası veya kariyer planlaması (IHK Fachwirt / gibi z. B.) başlangıç ​​incelemek için tutucu hakkı.

deneme Kursu

(Tüm öğrenciler için ücretsiz dört haftalık deneme çalışması ile karıştırılmamalıdır değildir) bir örnek program yüksek okul (profesyonel) yok biliyor musunuz! Gereklidir ve eğitim / meslek hiçbir iş geçmişi, ya da eğitim / mesleki faaliyet odağı vardır değil, özellikle bizim lisans programlarından birine uygulanır. Bir şef, mekanik ya da eğitimci olarak eğitilmiş olsaydı bu durumda olurdu. Bu eğitim en az iki yıl olmak varsa ve ayrıca verfügst üç yılı aşkın tecrübesi, seçtiğiniz lisans programına örnek çalışma ile bir giriş mümkündür.

Bu çalışmanın ilk üç dönem içerir ve biter otomatik olarak bu kez planlı derslerin üçte ikisi ya da Modüller başarıyla tamamlanmıştır. Daha sonra düzenli olarak devam çalışırlar.

yetki ile ilgili detaylar bizim çalışmamız sınav yönetmeliklerine başvurmak için çekinmeyin. Veya daha da iyisi, sen birlikte çalışmamız danışmanlık kendinizi ayarlamak gibi okul olmadan okuyan size olanaklarını anlattı.

Bu arada: Ücretsiz Bilgi Şimdi malzeme talep ve sürpriz olsun!

Program dili:
 • Almanca

IUBH Fernstudium için 34 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Açık Kayıt
Duration
6 - 12 dönem
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
- Fiyatlar zaman modeline bağlı olarak değişir.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Açık Kayıt
End Date
Son başvuru tarihi

Açık Kayıt

Location
Son başvuru tarihi
End Date