Lisans lojistik yönetimi

Genel

Program açıklaması

Lisans Lojistik Yönetimi

uzaktan öğrenme IUBH Lojistik Yönetimi (BA) Lisans küresel ticaretin karmaşık sorunları için mükemmel hazırlar.

gıda, akıllı telefonlar veya bir gaz türbini olsun: şimdi harekete istiyorsanız veya rekabetçi üreten firma, uygun üretim faktörleri küresel ölçekte kullanılması gerekir. Böylece, karmaşık gereksinimleri rağmen, her şey taşıma yolları ve süreçlerini optimize ve böylece şirketin başarısına önemli ölçüde katkıda lojistik yöneticileri sonuçlanan lojistik sorunsuz çalışır.

, Kayıt Tüm öğrenciler de * bir iPad Mini Retina alacaksınız. Böylece her zaman komut, öğretici videolar ve podcast var. * Döneme bağlı Aksiyon, bkz www.iubh-fernstudium.de/iPad

uzaktan eğitim Lisans Gerçekler (BA) Lojistik Yönetimi

 • Lisans: Bachelor of Arts (BA)
 • Çalışmanın süresi: ya, 6, 8 veya 12 dönem
 • Dil: Almanca
 • KREDİ: 180 ECTS
 • TESTLERİ: Almanya, Avusturya ve İsviçre'de 36 çalışma merkezlerinde dönem başına 4-6 sınav, mağaza ya da dünya çapında aracılığıyla 130 Goethe Enstitüleri. Hatta tamamen çevrimiçi mümkün tabanlı!
 • ÖRNEK PROGRAM: ücretsiz 4 hafta deneme
 • UZATMA: ücretsiz
 • (Özel) Abitur ya da tamamlanmış mesleki eğitim ya da mesleki deneyim 3 yıl ile en az 2 yıllık bir eğitim programı: GİRİŞ ŞARTLARI.
 • AKREDİTASYON: FIBAA, Zfu
 • ÇALIŞMA BAŞLANGIÇ: herhangi bir zamanda

Lojistik Yöneticisi kalkınan için geleceği

Kariyer Lisans başka yerden bir yere mümkün olduğunca çabuk mal taşımak için giderek daha önemli bir küreselleşmiş bir dünya LogistikmanagementIn. Online ticaret yine muazzam bu gelişmeyi hızlandırdı. Buna ek olarak, Alman lojistik sektöründe patlama: Bu 235 milyar avro ve yaklaşık 2,9 milyon çalışanı Almanya'nın üçüncü büyük ekonomik sektör biridir.

eğitim için kabul önkoşulları

uzaktan eğitim Lisans (BA) lojistik yönetimi temelde kayıt gerektirmez değildir. Sadece bir üniversite kabul sizin taraftan böylece kayıt için gereklidir.

(Özel) Abitur ile incelenmesi

Bir üniversite giriş yeterliliği (Abitur) ya da teknik üniversite (teknik lise) ile bir başvuru olarak IUBH lisans çalışmalar içine hemen ve giriş sınavı olmadan girebilirsiniz.

Abitur olmadan incelenmesi

Hatta olmadan şu deneyim getirmek (teknik) lise giriş mümkündür:

 • mesleki eğitim en az iki yıl ve
 • mesleki deneyimi en az üç yıl.

Ayrıca master sertifikası veya kariyer planlaması (IHK Fachwirt / gibi z. B.) başlangıç ​​incelemek için tutucu hakkı.

deneme Kursu

(Tüm öğrenciler için ücretsiz dört haftalık deneme çalışması ile karıştırılmamalıdır değildir) bir örnek program yüksek okul (profesyonel) yok biliyor musunuz! Gereklidir ve eğitim / meslek hiçbir iş geçmişi, ya da eğitim / mesleki faaliyet odağı vardır değil, özellikle bizim lisans programlarından birine uygulanır. Bir şef, mekanik ya da eğitimci olarak eğitilmiş olsaydı bu durumda olurdu. Bu eğitim en az iki yıl olmak varsa ve ayrıca verfügst üç yılı aşkın tecrübesi, seçtiğiniz lisans programına örnek çalışma ile bir giriş mümkündür.

Bu çalışmanın ilk üç dönem içerir ve biter otomatik olarak bu kez planlı derslerin üçte ikisi ya da Modüller başarıyla tamamlanmıştır. Daha sonra düzenli olarak devam çalışırlar.

yetki ile ilgili detaylar bizim çalışmamız sınav yönetmeliklerine başvurmak için çekinmeyin. Veya daha da iyisi, sen birlikte çalışmamız danışmanlık kendinizi ayarlamak gibi okul olmadan okuyan size olanaklarını anlattı.

Bu arada: Ücretsiz Bilgi Şimdi malzeme talep ve sürpriz olsun!

Son Güncelleme Ocak 2017

Okul Hakkında

Hier bekommst Du einen Eindruck davon, wer hinter der IUBH steckt, welche Ziele wir verfolgen und warum Du darauf vertrauen kannst, dass Du in uns einen kompetenten Partner für Dein Fernstudium findes ... Devamını oku

Hier bekommst Du einen Eindruck davon, wer hinter der IUBH steckt, welche Ziele wir verfolgen und warum Du darauf vertrauen kannst, dass Du in uns einen kompetenten Partner für Dein Fernstudium findest. Als staatlich anerkannte und akkreditierte private Hochschule mit über 150 Mitarbeitern und Professoren und rund 10.000 Studierenden bieten wir seit über zehn Jahren erfolgreich Bachelor- und Masterabschlüsse auf höchstem Niveau an. Daha Az