Lisans İnsan Kaynakları Yönetimi

İnsan Kaynakları Yönetiminde uzaktan öğrenme (BA) IUBH Lisans İK eğilimler ve gelişmeler üzerinde duruluyor. senin tablolar ile bir gelecekte alanda liderlik rolleri çeşitli için geçerli.

Bizimle maksimum esneklik, mükemmel kalite, güçlü bir pratik yönelim ve mesleki çalışmalarda aktif olarak size destek hizmet ve yeniliklerin bir dizi bekliyoruz. Bizim öğretmenler için sürekli arkadaşı vardır.

, Kayıt Tüm öğrenciler de * bir iPad Mini Retina alacaksınız. Böylece her zaman komut, öğretici videolar ve podcast var. * Döneme bağlı Aksiyon, bkz www.iubh-fernstudium.de/iPad

mesafe hakkında bilgiler Lisans (BA) İnsan Kaynakları Yönetimi öğrenme

 • Lisans: Bachelor of Arts (BA)
 • Çalışmanın süresi: ya, 6, 8 veya 12 dönem
 • Dil: Almanca
 • KREDİ: 180 ECTS
 • TESTLERİ: Almanya, Avusturya ve İsviçre'de 36 çalışma merkezlerinde dönem başına 4-6 sınav, mağaza ya da dünya çapında aracılığıyla 130 Goethe Enstitüleri. Hatta tamamen çevrimiçi mümkün tabanlı!
 • ÖRNEK PROGRAM: ücretsiz 4 hafta deneme
 • UZATMA: ücretsiz
 • GİRİŞ ŞARTLARI: (teknik) lise veya tamamlanmış yüksek lisans sertifika veya mesleki deneyim 3 yıl ile en az 2 yıllık bir eğitim programı.
 • AKREDİTASYON: FIBAA, ZFU (kayıt numarası 158314)
 • ÇALIŞMA BAŞLANGIÇ: herhangi bir zamanda

kalkınan personel müdürü için geleceği

Kariyer Lisans Her yerde talep bulunmaktadır Personel Yönetimi derecenizi PersonalmanagementMit. Potansiyel işveren gibi danışmanlık firmaları, personel ve iş yerleşimler veya eğitim departmanları gibi kuruluşlar, şirketler ve her türlü kurumlardır. İK uzmanlığı ile de bağımsız bir danışman, z olarak çalışabilirler. Uygun çalışanlar, bireylerin ya da grupların koç ya da besleyen yetenek bulma B. destek şirketleri. Ne olursa olsun sanayi - personel yönetimi konusunda uzman bir uzman veya yönetici gibi şirkette kritik bir konumda bulunmaktadır. Genellikle İK departmanları yönetime doğrudan rapor ve doğrudan kurumsal strateji kararları çıkıyor. Olarak umut verici bir çalışma ortamı İnsan Kaynakları sorumluluk çeşitli alanlarda birlikte heyecan verici işler sunmaktadır.

Çalışma Koşulları

uzaktan eğitim Lisans (BA) İnsan kaynakları yönetimi temelde kayıt gerektirmez değildir. Sadece bir üniversite kabul sizin taraftan böylece kayıt için gereklidir.

(Özel) Abitur ile incelenmesi

Bir üniversite giriş yeterliliği (Abitur) ya da teknik üniversite (teknik lise) ile bir başvuru olarak IUBH lisans çalışmalar içine hemen ve giriş sınavı olmadan girebilirsiniz.

Abitur olmadan incelenmesi

Hatta olmadan şu deneyim getirmek (teknik) lise giriş mümkündür:

 • mesleki eğitim en az iki yıl ve
 • mesleki deneyimi en az üç yıl.

Ayrıca master sertifikası veya kariyer planlaması (IHK Fachwirt / gibi z. B.) başlangıç ​​incelemek için tutucu hakkı.

deneme Kursu

(Tüm öğrenciler için ücretsiz dört haftalık deneme çalışması ile karıştırılmamalıdır değildir) bir örnek program yüksek okul (profesyonel) yok biliyor musunuz! Gereklidir ve eğitim / meslek hiçbir iş geçmişi, ya da eğitim / mesleki faaliyet odağı vardır değil, özellikle bizim lisans programlarından birine uygulanır. Bir şef, mekanik ya da eğitimci olarak eğitilmiş olsaydı bu durumda olurdu. Bu eğitim en az iki yıl olmak varsa ve ayrıca verfügst üç yılı aşkın tecrübesi, seçtiğiniz lisans programına örnek çalışma ile bir giriş mümkündür.

Bu çalışmanın ilk üç dönem içerir ve biter otomatik olarak bu kez planlı derslerin üçte ikisi ya da Modüller başarıyla tamamlanmıştır. Daha sonra düzenli olarak devam çalışırlar.

yetki ile ilgili detaylar bizim çalışmamız sınav yönetmeliklerine başvurmak için çekinmeyin. Veya daha da iyisi, sen birlikte çalışmamız danışmanlık kendinizi ayarlamak gibi okul olmadan okuyan size olanaklarını anlattı.

Bu arada: Ücretsiz Bilgi Şimdi malzeme talep ve sürpriz olsun!

Program dili:
 • Almanca

IUBH Fernstudium için 34 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Açık Kayıt
Duration
6 - 12 dönem
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
- Fiyatlar zaman modeline bağlı olarak değişir.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Açık Kayıt
End Date
Son başvuru tarihi

Açık Kayıt

Location
Son başvuru tarihi
End Date