ONLINESTUDIES

Online Lisans Programları içinde Etkinlik Yönetimi 2020

Bir lisans, bir üniversitede veya üniversitede bir ders tamamlandığında bir öğrencinin lisans düzeyinde kazandığı akademik başarıdır. Bir çevrimiçi program aracılığıyla bir lisans derecesi elde etmek, eğitim esnekliğini ve kolaylığı en üst düzeye çıkarmanın bir yoludur.

Etkinlik yönetiminde çevrimiçi bir bekarcik nedir? Bu, özel toplantıları, kutlamaları veya bir iş için faaliyetleri planlayan, destekleyen ve yürüten misafirperverlik veya pazarlama alanında bir uzmanlık alanıdır. Yeni ürün lansmanları, çalışan tanıma etkinlikleri ve yıllık yönetim toplantıları, hepsi olay yönetimi faaliyetlerine örnektir. Kurs, pazarlama, yönetim, muhasebe, proje yönetimi ve sözleşme müzakeresi gibi temel işletme kavramlarının incelenmesini içerebilir. Özel çalışma alanları, yiyecek içecek ikramı, grafik tasarım, sosyal medya iletişimi ve satıcı yönetimi içerebilir.

Bu alanlarda kurs sağlayan bir program, endüstriler arasında değer verilen becerilerin temelini oluşturabilir. Bunlar, gelişmiş iletişim becerileri, geliştirilmiş proje yönetimi yetenekleri ve yükseltilmiş müşteri hizmetleri yeteneklerini içerebilir.

Eğitimle ilgili herhangi bir yatırımda olduğu gibi çevrimiçi bir lisans derecesinin maliyeti, okuldan okula ve ülkeden ülkeye değişebilir. Bununla birlikte, online kurs genellikle geleneksel öğrenme ortamlarında bulunandan daha maliyet-etkin.

Etkinlik yönetiminde çevrimiçi bir lisans derecesi çeşitli kariyer kapıları açabilir. Pazarlama ortakları, üye hizmetler müdürü, yardımcı bağ yöneticisi, perakende stratejinin başkan yardımcısı ve hesap yöneticisi gibi pozisyonlar, etkinlik yönetimi çalışmasında öğrenilen becerilere dayanan istihdam fırsatlarına örnektir.Buna ek olarak, bu beceriler, yürütme ve öğretim fırsatlarını genişletmek için ilgili bir alanda yüksek lisans gibi ileri eğitimde kullanılabilir.

Etkinlik yönetiminde çevrimiçi lisans derecesi sağlayan dünyanın dört bir yanında okullar var. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuyla iletişime geçin.

5 Sonuçlar Etkinlik Yönetimi Filter

Etkinlik Yönetimi (BA)

Macromedia Hochschule für Medien und Kommunikation
BA
BA
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
7 dönem
15 Ağu 2020
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Etkinlik Yönetimi Lisans Sanat inceleyin. Bu Medya Yönetimi BA programı, Almanya'nın Köln şehrinde bulunan Macromedia kampüsümüzde tamamen İngilizce olarak verilmektedir. ...

Devamını oku

Lisans etkinlik yönetimi

IUBH Fernstudium
BA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
36 aylar
Almanca
e-Öğrenme

Sadece etkinliklere katılmakla kalmayıp, telleri elinizde tutmak mı? Uzaktan eğitim etkinlik yönetiminize şimdi başlayın!

Devamını oku

Lisans sanat piyasası

ESMAC : École Supérieure des Métiers des Arts appliqués et de la Culture
Lisans
<
Yarı zamanlı
<
3 yıl
Fransızca
e-Öğrenme

SDS® LİSANS PROFESYONEL SANAT PAZARI INSHED bir Avrupa diploması olduğunu. eğitim bile ülke ötesinde, kariyeriniz başında profesyonel faaliyete geçmesi ve iyi istihdam keyfini ...

Devamını oku

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
BBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

ABMS, EFMD EOCCS, İsviçre Ulusal Eğitim Kalitesi (EduQua) ve ASIC UK tarafından sertifikalandırılmıştır. WSB, Avrupa devletinin tanınmış bir üniversitesidir ve KNU, 200 yıl ön ...

Devamını oku

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
BBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Turizm iş yaklaşık% 60 EĞİTİM / Part-Time İş çalışma sırasında personel tutma üzerinde olumlu etkisi olduğunu söyledi. 2017 yılında otel ve turizm sektörü, yaklaşık 262.000.00 ...

Devamını oku