ONLINESTUDIES

Online Lisans Programları içinde Proje Yönetimi 2020

Bir online lisans programına kayıt yaptıran evinizin konforundan ayrılmadan bir eğitim kazanın. uzaktan eğitim biçimi çevrimiçi eğitimi sunmaktadır ve iyi zamanlarını nasıl yönetileceğini bilmek kendi kendini motive öğrenciler için yaygın olarak daha uygundur.

Proje yönetimi bir online lisans nedir? liderlik ve yönetim nitelikleri gösterir ve profesyonel dünyada bunları uygulamak fikri ilgisini olanlar ürünler, hizmetler ve genel iş operasyonlarını yönetmek için uygun şekilde öğrenmeye çalışırken bunu yapmak için bir şans var. Bilginler, genellikle verimli, veritabanlarını yönetmek ürünler planlamak ve işletmelerin uzun vadeli hedeflerine ulaşmaları için öğrenirler. Okullar staj veya sertifikasyon fırsatları özelliği olabilir.

Program katılımcıları kendi kariyer fırsatları bir proje yönetim derecesini elde ettikten sonra genişletmek olduğunu görebilirsiniz.Sadece ABD'de, kabaca yüzde 25 büyüme İşgücü İstatistikleri ABD Bürosu'ndan yapılan açıklamaya göre, 2022 ile sektöründe beklenmektedir. Özellikle, bu büyüme lojistikçileri ve yöneylem araştırması analistler için öngörülmektedir.

daha kolay bir derece ne kadar tutacağını belirlemek için yapmak için, ilgili kişilerin çok kitap ve ilgili öğrenme materyalleri mal ve okul nerede olduğunu nasıl bir program, bitirmek için onları ne kadar süreceğini dikkate emin olmalıdır. Arayan ve mali durumu hakkında soran bir katı bütçe geliştirmek için en iyi yoldur.

Proje yönetiminde bir lisans sahipleri için Kariyer seçenekleri genellikle geniş bulunmaktadır. Daha da iyisi Mezunların sadece varlık proje yöneticileri kendilerini sınırlamak zorunda değilsiniz gerçektir. Fırsatlar teknoloji, sağlık, mühendislik, otomotiv ve inşaat sektörlerinde mevcut olabilir.Yöneticiler bazen işletmelere danışman ve danışman olarak görev ya da çalışanların bir ekip yönetmek, kendileri için işine gitmek için karar.

kariyer ve eğitim doğru okul ve online programı ile doğru yolda olduğundan emin olun. Hazır olduğunuzda, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın. 

6 Sonuçlar Proje Yönetimi Filter

BBA Çevrimiçi Proje Yönetimi'nde

Yorkville University
BBA
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
e-Öğrenme

Yorkville University İşletme Fakültesi, uzun vadeli kişisel ve mesleki başarı için gerekli araçları güçlendirerek, karmaşık iş konularını yönetme ve yönetme becerisine sahip b ...

Devamını oku

Lisans Online Uzmanlık: Proje Yöneticisi

IONISx
Lisans
<
Tam zamanlı
<
15 aylar
Fransızca
e-Öğrenme

ÖZELLEŞTİRME: BİLGİSAYAR PROJE YÖNETİCİSİ Ağ oluşturma ve geliştirme bilgisine sağlam bir temel kazandırın

Devamını oku

Lisans baş e-iş projesi

Ecole Supérieure Ouverte à Distance
Lisans
Fransızca
e-Öğrenme

E-iş projesi Şef Eğitimi (fe), dijital gerçek bir ilgi ile diploma düzeyi bac + 3 sahiplerine açıktır.

Devamını oku

Lisans responsable projet pazarlama ve iletişim - titre rncp

INEAD
Lisans
<
Yarı zamanlı
Fransızca
e-Öğrenme

Ce Lisans, titre RNCP, permet d'acquérir des compétences de anlayışı, iletişim et de pazarlama de d'élaboration et d'évaluation d'eylemler.

Devamını oku

Bachelor of Arts (derece tamamlama)

Dakota Wesleyan University Online
BA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
e-Öğrenme

işbirlikçi ve değerler odaklı bir ortamda anlamlı bağlantıları üzerinden etkili ve etik profesyonel olmaya hazırlanın.

Devamını oku

RNCP başlık Seviye 3: Proje Yöneticisi olay

INEAD
Lisans
<
Tam zamanlı
Fransızca
e-Öğrenme

Proje Yöneticisi farklı alanlarda çalışabilir Olaylar: doğrudan pazarlama, satış promosyonu, medya-dışı iletişim, reklam ajansları, seyahat, tatil köyleri, turizm bürosu, kons ...

Devamını oku