ONLINESTUDIES

Online Lisans Programları içinde Stratejik Liderlik 2020

Çevrimiçi bir lisans derecesi, kolejler ve üniversiteler tarafından belirli bir dersi başarıyla tamamladığı için verilir. Derece programları normalde dört yıl içinde tamamlanabilir, ancak bu durum okul ve öğrenciye göre değişiklik gösterebilir.

Bir eğitim programına karar verirken "Stratejik liderlikte çevrimiçi bir lisans derecesi nedir?" Diye sorabilir. Bu, ana iş bilgisi de sağlarken liderlik becerilerine odaklanan bir çalışma programıdır. Müfredat, iletişim, düşünce liderliği, çeşitlilik, değişim yönetimi, insan gelişimi ya da stratejik düşünce üzerine dersler içerebilir. Müfredatın iş bölümü, iş hukuku, pazarlama ve etik içermektedir. Online kurslar genellikle daha geleneksel ders kitaplarıyla birlikte video konferans, slayt gösterileri ve web tabanlı modüller gibi ortam platformları kullanılarak alınır. Bu derece sunan birçok okul, sizi çevrimiçi öğrenmeye hazırlamak için bir yol sağlar.

Bu program aracılığıyla öğrenilen beceriler, promosyonlara, daha yüksek maaşlara ve liderlik rollerine yol açabilirken, işyerinin dışında da değerlidir. Örneğin, iletişim, stratejik düşünme ve değişim yönetimi teknikleri evde değişimle çalışmak için kullanılabilir.

Bu online derece maliyeti değişir. Programın süresi, tam zamanlı veya yarı zamanlı statüsü ve başka bir okul aracılığıyla kazanılan kredilerin aktarımı gibi faktörlerden etkilenir.

Kariyer seçenekleri oldukça geniş olabilir çünkü liderlik becerileri endüstriler arasında aşar. İster bir pazarlama şirketi, yazılım geliştirme ajansı, finansal kurum veya perakende şirketi olsun, etkili liderlik değerli bir özelliktir. Bu çalışma alanı kâr amacı gütmeyen kuruluşlara, danışmanlık firmalarına, hükümete veya diğer kamu sektörü işlerine de uygulanabilir.Bu alanın mezunları bölge müdürlüğü müdürü, genel müdür, eğitim uzmanı, kıdemli iş geliştirme müdürü, şef amiri ve daha fazlası gibi görevleri değerlendirebilirler.

Daha fazla okul çevrimiçi lisans programları oluşturdukça seçeneklerin sayısı da artmaya devam ediyor. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

2 Sonuçlar Stratejik Liderlik Filter

Liderlik Ve Takım Çalışmasında Lisans (Online)

Schellhammer Business School
Lisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
e-Öğrenme

Lisans Seviye 4 (Liderlik ve Takım Çalışması - Üniversite Derecesinin ilk yılına eşdeğer 120 kredi) ve Düzey 5 (Yönetimde Genişletilmiş Diploma - Üniversite Derecesinin ikinci ...

Devamını oku

Liderlik ve adalet bs

San Diego Christian College
BSc
<
4 yıl
Ingilizce
e-Öğrenme

ulusal güvenlik, kolluk kuvvetleri, istihbarat ve askeri ileri görüşlü uzmanları tarafından geliştirilen, San Diego Hristiyan çevrimiçi Koleji Liderlik ve Adalet Christian lis ...

Devamını oku