$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Lisans Programlar içinde Uluslararası İktisat 2021/2022

Bir online lisans online sınıflar ve tartışmalar yoluyla uzaktan elde edilebilir bir lisans programıdır. Dünyada pek çok okul bu tür programları sunan ve birçok part-time ya da full-time olarak elde edilebilir. online Lisans Uluslararası Ekonomi nedir? Bu program, küresel ekonominin farklı yönlerini derinlemesine bilgi kazanıyor ilgilenen öğrenciler için tasarlanmıştır. Her… Devamını oku

Bir online lisans online sınıflar ve tartışmalar yoluyla uzaktan elde edilebilir bir lisans programıdır. Dünyada pek çok okul bu tür programları sunan ve birçok part-time ya da full-time olarak elde edilebilir.

online Lisans Uluslararası Ekonomi nedir? Bu program, küresel ekonominin farklı yönlerini derinlemesine bilgi kazanıyor ilgilenen öğrenciler için tasarlanmıştır. Her okul kendi müfredat değişir, ancak ortak temalar, uluslararası finans, ticaret ve geliştirme içerir. Birçok program ekonomik teorileri ve kariyer bir dizi için mezun hazırlamak iş yeterliklerini hem birleştirir. sınıfların bazı örnekler iş ekonomi, işletme organizasyonu ve strateji, matematik, pazarlama ve muhasebe içerebilir.

Bu diploması öğrenciler genellikle farklı işveren bir dizi onları değerli kılan becerileri çeşitli geliştirmek yarar.Bir derecesini elde çevrimiçi da öğrencilere derecesini elde ederken onları çalışma olanağı sağlar esneklik verir.

harç ve diğer ücretler hakkında sormak onlar ilgilendi okulları aramak gerekir bu derecesi kazanmak için gerekli finansal ihtiyaçlar endişe öğrenciler. maliyetini belirlemek bir dizi faktör olduğundan, toplam tutarı başka bir okuldan biraz değişebilir. Kabul ofisleri ile irtibata emin olun.

uluslararası ekonomi alanında lisans derecesine sahip Bireyler farklı uzmanlık bir dizi kariyer seçebilirsiniz. Bu mezunları işe kariyer alanlarında örnekleri muhasebe, bankacılık, ticaret ve iş, araştırma ve vergi danışmanlığı içerir. Bazı unvanlara politikacı, eğitimci, yasama asistanı, ekonomist, borsa analisti, bilimsel gazeteci ve pazarlama yöneticisi içerebilir.

bir kafa uluslararası ekonomi bir program sunmaktadır mükemmel online okulu bulmak başlayacak alın.Online araçlarını kullanma, kurşun formu doldurarak doğrudan aşağıdaki program ve iletişim için seçtiğiniz okulun kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
University of New York in Prague (UNYP)
Prag, Çek Cumhuriyeti

UNYP Uluslararası İlişkiler Bölümü, ekonomi ve uluslararası politika çalışmalarını birleştiren modern bir müfredat sunmaktadır. Programımız siyasal, ekonomik ve uluslararası i ... +

UNYP Uluslararası İlişkiler Bölümü, ekonomi ve uluslararası politika çalışmalarını birleştiren modern bir müfredat sunmaktadır. Programımız siyasal, ekonomik ve uluslararası ilişkiler teorisinde öğrencilere güçlü bir temel sağlamaya odaklanmaktadır. -
Lisans Lisans
Tam zamanlı
4 yıl
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme