Mühendislik Teknolojisinde Bilim Ustası

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Purdue Üniversitesi'nden Mühendislik Teknolojisi alanında online yüksek lisans derecesini kazanın ve endüstride ve hükümetlerde liderlik veya ileri teknik pozisyonlarda başarılı olmak için analitik arka plan ve problem çözme becerileri kazanın.

İki yıl kadar kısa bir süre içerisinde, teknoloji sistemlerinin yönetimi, geliştirilmesi ve yeniliğiyle ilgili son gelişmelere profesyonel uzmanlık kazandıracaksınız. Uygulamalı araştırma, çözüm geliştirme, girişimcilik girişimleri veya yönetiminde yüksek etkili roller için mezun olacaksınız.


Çalışan Profesyoneller İçin Tasarlanmış Bir Program

Program, üç yıllık yönetim tecrübesine ve mühendislik, mühendislik teknolojisi, bilgi teknolojisi, bilim veya iş dallarında BS'ye sahip güncel çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Müfredat ile çalışmak, mühendislik bilimi ile stratejik yönetim lideri olmak için pratik yönetim uygulamalarını bağlayabilme yeteneğinizi geliştirecek. Olacaksın:

  • Çevik strateji uygulama bilgisine sahip olun ve gerçek dünya problem çözme becerilerini kazanmak için küresel vaka çalışmalarından bilgi edinin.
  • Mevcut ve gelecekteki sektör trendlerini yansıtacak şekilde sürekli olarak uyum sağlayan dinamik bir müfredat inceleyin.
  • Deneyimli öğretim kadrosundan işletme ve endüstri deneyiminin yanı sıra endüstri profesyonelleri olan diğer öğrencilerden de bilgi edinin.
  • Verileri analiz etmek ve daha iyi bir kontrol için teknolojinin yöneticisi olarak süreçleri yönetmek için “akıllı üretim” tekniklerini öğrenin.
  • Üretimle ilgili siber güvenlik ve endüstriyel casusluk üzerine odaklanın.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Purdue University offers a strong foundation of tradition and history, an environment of intellectual curiosity and discovery, and a supportive, student-centered approach to learning.

Purdue University offers a strong foundation of tradition and history, an environment of intellectual curiosity and discovery, and a supportive, student-centered approach to learning. Daha Az