Müze Çalışmaları Sanat Ustası

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Müze Çalışmaları'nda Johns Hopkins MA, değişen teknolojik, sosyal ve politik bir ortamda müzelerin teori ve pratiğine bir bakış açısı sunmaktadır. Mevcut ve gelecekteki müze profesyonelleri için tasarlanan bu teknoloji, günümüz müzesinde teknolojinin kritik rolünü vurgulamaktadır. Ayrıca müzenin toplumsal değişimin bir aracı olarak rolünü keşfederken yeni eğitim, sergi ve iş stratejilerini inceliyor.


Tarih, teknoloji, bilim, sanat, özel konu ya da temalı müzeler, tarihi yerler, milli parklar ve hayvanat bahçeleri gibi kurumların, devlet kurumlarının ve özel kuruluşların sergileriyle ilgilenen tüm müze türleriyle ilgilenen dünyanın her yerinden öğrencilerimizi ağırlıyoruz. .


Yeni ve heyecan verici yollarla bir araya getirilen çok çeşitli müzelerden yenilikçi sanal saha gezilerine ve küresel kaynaklara da erişebileceksiniz.


Çalışma İstatistikleri Bürosu, 2010'dan 2020'ye kadar bilim, sanat ve tarihe yönelik artan kamu yararı tarafından tetiklenen kariyer fırsatlarını yüzde 16'ya çıkarmayı tahmin ediyor. Açık pozisyonlar için güçlü bir rekabet olacak ve bir yüksek lisans derecesi önemli bir avantaj sunuyor.


Öğrenciler tüm akademik çalışmaları beş yıl içinde bir yüksek lisans veya sertifika programında tamamlamalıdırlar.

Beş yıllık süre, ilk dersin başlangıcından, dereceye doğru (sürekli kayıt için harcanan süre dahil) hesaplanır. Sürekli kayıt zaman sınırlama gereksinimini durdurmaz veya uzatmaz. Bu zaman sınırı, derece veya sertifikaya göre onaylanması için onaylanmış olan Johns Hopkins okul / bölümlerinde alınan dersleri içerir. Gerekirse, öğrenciler program komitelerinden programlarını beş yıllık sınırlamanın ötesinde tamamlamak için bir süre uzatımı isteyebilir.

Bir uzatma verilirse, bir mektupta bildirilir ve uzatmada yer alan zamana göre beş yıllık sınır artar. Bir sömestir tam bir yıla kadar ve nadiren iki sene boyunca bir uzatma için verilebilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capac ... Devamını oku

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capacity for life-long learning, to foster independent and original research, and to bring the benefits of discovery to the world. Daha Az