Adli Psikoloji Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

genel bakış

Adli Psikolojide Bilim Ustası, öğrencilere psikoloji ve yasal konuların kesişiminde bir fikir edinmeyi sağlayan 36 kredilik bir çevrimiçi programdır. Öğrenciler, adli psikologların ne yaptığını anlar ve bu eğitimi çeşitli mesleki bağlamlarda nasıl uygulayacaklarını öğrenir.

Bu lisans programı, öğrencilere psikolojinin mahkemeler, yasalar uygulama, ceza adaleti, ulusal güvenlik daireleri, hapishaneler, sosyal hizmetler kurumları, çocuk refah ajansları dahil olmak üzere kullanıldığı çeşitli adli ortamlarda en uygun düzeyde çalışması için gerekli mesleki eğitimi sağlayacaktır. ve arıtma tesisleri.

Programımızdaki birçok öğrenci hukuk, zihinsel sağlık veya diğer sağlık hizmetlerinde uzmanlaşmıştır ve adli alanda çalışmak istemektedir. Diğerleri ise kariyerlerini ilerletmek ve daha üst düzey pozisyonlarda bulunmakla ilgileniyorlar. Öğrencilerimizden bazıları bu dereceyi doktora programına başvururken daha rekabetçi hale getirmek için kullanıyor.

Çevrimiçi format ve klinik olmayan müfredat programı, lisansüstü çalışmayı iş sorumluluklarıyla birleştirmeye ihtiyaç duyan çalışan profesyoneller için mükemmel bir seçenek haline getiriyor. Program aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri içindeki ve dışındaki kırsal veya sınır bölgelerinde yaşayanları, bu tür bir lisansüstü eğitim programına erişimi sınırlı veya erişimi olmayanları ve kanun uygulayıcılar gibi geleneksel olmayan vardiya programlarını çalıştıran kişileri hedeflemektedir. düzeltmeler, ulusal güvenlik ve ordu.

Web Seminerleri

Adli Psikoloji programındaki yüksek lisans, program fakülteleri tarafından programla ilgili alanlarda periyodik olarak ücretsiz web seminerlerine ev sahipliği yapmaktadır. Web seminerlerinde yer alan programa genel bir bakış ve başvuru hakkında bilgiler. Seanslar kaydedilir ve bağlantılar aşağıdadır. Tarihler / saatler ve kayıt bilgileri için aşağıya bakınız.

Greg Vecchi, okul ve çalışma ortamlarındaki şikayet temelli aktif katilleri tartışıyor ve bu olayları öngörme ve önleme başarısını arttırmak için davranış analizi kullanan bir metodoloji inceliyor.

Önemli Not

Florida'da veya şu anda Adli Psikoloji için çoğu eyalette lisans veya sertifika yoktur. Diğer klinik ruh sağlığı veya yasal programların bir alt özelliği olarak kabul edilir. Eğer kariyer hedefiniz adli psikolog olmak veya klinik çalışma yapmaksa, doktora programlarımız gibi doktora programlarımızı düşünmeniz önerilir. Klinik Psikoloji veya Psy.D. Klinik Psikoloji alanında, bu programlar Florida ve birçok eyalette genel psikoloji lisansına yol açtığı için. Ayrıca, Adli Psikoloji Yüksek Lisansı bu programların ön koşullarını sağlar. Yüksek Lisans düzeyinde zihinsel bir sağlık danışmanı olmak istiyorsanız, Florida'da lisanslama için gerekli koşulları alabileceğiniz Danışmanlık Danışmanlığımıza MS başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kabul Koşulları

Lisansüstü çalışmaya kabul edilmek için, başvuru sahibinin skolastik yetenek kanıtı sunması ve Adli Psikoloji alanında güçlü bir ilgiye sahip olması gerekmektedir. Asgari şartlar, bölgesel olarak akredite bir kurumdan lisans derecesine sahiptir.

 1. Online başvuru formunu doldurun.
 2. 50 ABD Doları tutarında iade edilemez bir başvuru ücreti gönderin.
 3. Bölgesel olarak akredite bir kurumdan bir lisans derecesi gönderin. Tüm okullardan resmi transkriptler katıldı ve / veya yabancı derecelerin ajans değerlendirmesi yapılmalı.
 4. Lisans eğitiminin son 60 kredilik notunda 3.0 not ortalaması ya da en az 18 kredilik lisansüstü çalışmanın 3.0 not ortalaması veya daha iyisi veya GRE sınavının 300 veya 1000 tercih edilen bir puanla tamamlanması (sınavın önceki hali) ) sözel ve nicel bölümlerde. (Lisans not ortalaması ortalama 3.0, ancak 2.5 veya daha yüksek olan, hukukta iş tecrübesi kanıtlanmış, kanun uygulayıcı, düzeltmeler, ceza adaleti veya ilgili bir alan bulunan adaylar düşünülebilir. Mülakat istenebilir.).
 5. Adli Psikoloji alanına olan ilginizi açıklayan 500 kelimelik bir makale gönderin. Mesleki, akademik ve kişisel deneyimlerinizin sizi bu yüksek lisans programına yüksek lisans derecesine başvurmaya nasıl yönlendirdiğini açıklayın. Yazınıza tam adınızı ekleyin. Kişisel ifade, sizi ders notlarınızın ve diğer amaç bilgilerinizin incelenmesinde sağlanan objektif verilerin ötesinde tanımamıza yardımcı olur. Ayrıca, düşüncelerinizi profesyonel, organize ve özlü bir şekilde iletme yeteneğinizi de gösterir.
 6. Lisansüstü eğitim alma yeteneğinize aşina olan bireylerden iki akademik veya profesyonel tavsiye mektubu gönderin.
 7. İngilizce yeterlilik kanıtı göster (eğer varsa).
 8. Programa kabul için bir röportaj gerekebilir.

Not: Tüm öğrenciler sadece lisansüstü çalışmaya kabul edilir. 3.0 not ortalaması veya daha iyisi olan ilk 4 dersin tamamlanmasından sonra, derece programına dahil edilecektir. Bu standardı karşılamayan öğrenciler programda kesilecektir.

Program, lisans programına tam kabul için başvuru yapmadan dört ders alabilen derece olmayan öğrenciler (özel öğrenciler) için başvuruları kabul edecektir. Bu öğrencilerin program direktörünün onayına ihtiyacı olacak. Programa tam giriş için başvuruda bulunmak istiyorlarsa tüm prosedürleri takip etmeleri istenecektir.

Uluslararası öğrenciler

Başvurusu sırasında ABD dışında ikamet eden ve anadili İngilizce olmayan yabancı uyruklu öğrenciler, İngilizce'yi Yabancı Dil Olarak Sınavı (TOEFL) başarıyla tamamlayarak İngilizce yeterlilik kanıtlarını sunmalıdırlar. Puan gereklilikleri lisans kabulü ile aynıdır ve aşağıdaki gibidir: minimum kağıt puanı = 550; en az bilgisayarlı skor = 213; asgari internet puanı = 79). TOEFL yerine Uluslararası İngilizce Dil Sınav Sistemi (ILETS) sınavında 6.0 puan alınır.

İşte, öğrencilerin NSU'yu seçmelerinin nedenlerinden bazıları.

 1. Küçük sınıflar size profesörlere bire bir erişim sağlar.
 2. Canlı bir kampüs hayatı NCAA Atletizm, sosyal ve profesyonel organizasyonlar, kültürel aktiviteler, sağlık ve fitness içerir.
 3. 2018 yılında ulusal üniversiteler arasında en iyi 200 en iyi kolej bulunmaktadır.
 4. Tıp, hukuk, psikoloji, iş, eğitim, eczacılık, diş hekimliği ve diğer alanlarda prestijli yüksek lisans programları.
 5. Farklı bir öğrenci nüfusu, beş kıtadan 116 ülkeden 1200 uluslararası öğrenciye sahiptir.
 6. Son teknolojiye sahip tesisler arasında en yeni sınıf teknolojisi, gelişmiş laboratuvarlar ve en iyi araştırma kütüphaneleri bulunmaktadır.
 7. NSU mezunlarının çoğu, NSU ya da diğer üniversitelerde yüksek lisans, doktora ya da profesyonel dereceler kazanmaya devam etmektedir. Lisansüstü öğrenciler tıp, oşinografi, kanser, psikoloji, diş hekimliği ve otizm gibi alanlarda NSU araştırmalarına katılırlar.
 8. Öğrenciler çoğu NSU kampüsünde düzenlenen birçok topluluk etkinliğine katılarak ilişkiler kurarlar. Güzel ana kampüsümüz Fort Lauderdale'in plajına, South Beach'e, Las Olas gece hayatına ve Everglades'e sadece birkaç dakika uzaklıktadır.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

NSU’s main campus is located in Greater Fort Lauderdale with locations around Florida and Puerto Rico. We are at the heart of the region’s academic and research hub, and just minutes from some of the ... Devamını oku

NSU’s main campus is located in Greater Fort Lauderdale with locations around Florida and Puerto Rico. We are at the heart of the region’s academic and research hub, and just minutes from some of the world’s best beaches. With more than 26,000 students and 152,000 alumni around the world, you will find Shark Friends in every corner of the country – and beyond. Daha Az