Resmi açıklamayı okuyun

Genel Müdürlük'te İş Entegre MA / MBA (ABD), kariyeriniz için ideal bir başlangıçtır. Program katılımcıları tam zamanlı olarak şirketlerde yönetim asistanı olarak çalışmakta ve aynı zamanda SIBE Post University (ABD) işbirliğiyle iki yıllık etkileşimli çevrimiçi çalışma programını tamamlamaktadır. Zorlu gerçek durumdaki projeleri çalışmanın entegre bir parçası olarak işleyerek, kendi yeterliliklerinizi geliştirir ve aynı zamanda ortak şirketler için ölçülebilir faydalar yaratırsınız. MA / MBA (ABD), tüm disiplinlerin akademisyenleri içindir.

 • Çalışma süresi: 24 ay.
 • Dereceler: Genel Yönetim Sanat Yüksek Lisansı (MA) ve İşletme Yüksek Lisansı (MBA), AKTS'ye göre 120 kredi puanı.
 • Dil ingilizce
 • Seminer yerleri: çevrimiçi kampüs aracılığıyla konumdan bağımsız, Şirkette yer, geçici esneklik.
 • Başlangıç tarihleri: yılda birkaç kez.
 • İsteğe bağlı ayrı yabancı çalışma, rezervasyonlu.
 • Yüksek Lisans programını deneme çalışmamızda zorunluluk olmadan test edin

MA, FIBAA tarafından premium olarak akredite edilmiştir ve bu nedenle FIBAA tarafından akredite edilen programların Yüksek Lisans kursları arasındaki premium mühür sahiplerinin% 3'üne aittir. FIBAA bu nedenle bu çalışma programında olağanüstü öğretimi onaylar. FIBAA, piyasada halihazırda kurulmuş ve sadece kalite şartlarının çoğunu aşmakla kalmayan, aynı zamanda piyasada bulunan çalışma kurslarına prim mührü verir. SIBE tarafından ödüllendirilen Genel Yönetim Yüksek Lisans SIBE , SIBE tarafından prim onaylıdır ve doktora için çalışmaya devam etmesi için öğrenciyi nitelendirir. Post University tarafından verilen MBA ACBSP onaylıdır.

içerik

Program 17 ders artı bir yüksek lisans tezi içerir. Her kursun başlamasından önce, öğrencilere ilgili içerik, görevler, sınavlar ve gereksinim kriterleri konusunda tam şeffaflık verilir. Bu şekilde, hangi görevlerin ne zaman bekleneceğini tam olarak bilirler ve kendi ders hedeflerine nasıl ulaşacaklarını planlayabilirler.

Bizim ortak

114946_POST_LOGO_BALDRIDGE_horizontal-300x171.png

Post Üniversitesi 1890'da kuruldu. O zamandan beri, öğrencilerini seçtikleri alanda başarılı olabilmeleri için bilgi, yeterlilik ve deneyim kazanmaları konusunda destekledi. Waterbury, Connecticut, ABD'de bulunan Post University, kalite, kariyer geliştirme çalışmaları ve küçük seminer grupları ile ünlüdür. Connecticut Eyaleti tarafından tanınır ve New England Okullar ve Kolejler Birliği (NEASC) tarafından akredite edilir. Malcolm Baldrige İşletme Okulu, Post University'nin işletme okulu. İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi (ACBSP) tarafından akredite edilmiştir. Malcolm Baldrige İşletme Okulu'ndaki öğretim görevlileri, uzun yıllara dayanan öğretim deneyimine sahip üst düzey işletme uzmanlarıdır. Post Üniversitesi'nin “Ödüller ve Ödüller” için tıklayınız. Post University, uluslararası öğrencilere lisans ve yüksek lisans derecelerini hem kampüs içi hem de çevrimiçi olarak sunmaktadır.

proje

İnovasyon projesini planlama ve uygulama görevi için şirketinizle birlikte çalışıyorsunuz. Tipik projeler, örneğin, uluslararası iş geliştirme, dijitalleşme veya kurumsal öngörü vb. Alanlardadır. Post Üniversitesi'ndeki çevrimiçi seminerler, sorunu çözmek için genel yönetimin metodik uzmanlığını sağlar. Hedef pazar için analizleri ve iş planlarını tam olarak şirketinize ihtiyaç duyduğunuz şekilde hazırlama ve uygulama konusunda pratik yetkinlik sağlarlar. SIBE , proje seminerleri ile iki yıl boyunca bir proje öğretim görevlisinden kişisel destek sağlamaktadır. Bu proje öğretim görevlisi, seminerlerden şirketin koçluğu ile uygulamasına ve çevresine başarıyla bilgi uygulanmasına yardımcı olur. Proje öğretim görevlisi aynı zamanda projenin şirket içinde geliştirilmesi, tanımlanması, yerleştirilmesi ve uygulanmasında öğrencileri desteklemektedir.

 • Proje Odağı - Dijitalleştirme
  Genel Yönetiminde Yüksek Lisans / MBA, herhangi bir disiplinde ilk akademik dereceye sahip dijital yerliler için bir şirkette bir veya daha fazla yenilikçi veri analizi projesinde çalışma fırsatı sunar. Proje çalışması, bilgi teknolojisi, ekonomi ve liderlik gibi sektörler arası alanları kapsayan Genel Yönetim'de SIBE MA / MBA programına entegre edilmiştir. Öğrenciler uluslararası gruplar halinde çalışırlar ve çalışma boyunca gerçek veri analizi projeleri üzerinde çalışırlar.
 • Proje Odağı - Uluslararası İş Geliştirme
  Uzun dönemli çalışmanın sonuçları - “Yurtdışındaki Alman firmalarının başarı faktörleri” gösterdiği gibi, ürün kalitesine ek olarak, doğru ortağın ve iyi temasların seçilmesi, özellikle yurtdışındaki başarılı işler için şart olduğu anlaşılmaktadır. Ayrıca, iyi pazar bilgisi ve nitelikli çalışanlar ankete katılan şirketlerin yarısı için büyük önem taşımaktadır.

Uluslararası İşletme ve Girişimcilik Okulu ( SIBE ), SIBE yüksek lisans düzeyinde bir yönetim kursu SIBE ve bir Alman şirkette yönetim asistanı olarak çalışan, hedef ülkede iş tecrübesi olan genç yöneticileri işe almaktadır. Şirket projesine bağlı olarak, öğrenciler kendi ülkelerinde, Almanya'da veya karma yerlerde çalışırlar.

Sınavlar

Tabii ki, aynı zamanda Genel Müdürlükte MA / MBA'te (ABD) yeni bilgiler edinmeli ve performans kayıtları sağlamalısınız. Bununla birlikte, bir işte gerçek yeterlilikler bilgi testlerini geçmekten daha önemli olduğundan, tüm programı yetkinlik gelişiminize uyarladık. Bu yüzden Genel Müdürlükte MA / MBA (ABD) sırasında bilginizi sınamak için sınavlar yazmazsınız. Bunun yerine, inovasyon projeniz ve yüksek lisans teziniz için kullanacağınız sunumlar, transfer raporları (TP), transfer dokümantasyon raporları (TDR) ve yönetim proje raporları (MPP) şeklinde sorun ve görevler için çözümler geliştireceksiniz.

kabul

Var:

 • Program için coşku.
 • Birinci dereceyi tamamladı (devlet onaylı bir üniversiteden, uygulamalı bilimler üniversitesinden, BA / “ikili sistem derecesinden” veya başka bir Alman / yabancı yükseköğretim kurumundan karşılaştırılabilir dereceden).
 • ECTS'ye göre en az 180 kredi puan veya uluslararası karşılaştırılabilir.
 • Çok iyi derecede İngilizce bilen.
 • Steinbeis University Berlin'in bir parçası olan SIBE çok aşamalı bir seçim süreci başarıyla tamamlandı.
 • KODE®-değerlendirilmesi.

Lütfen bize aşağıdakileri gönderin:

 • İngilizce CV (en fazla 2-3 sayfa).
 • Mektubu İngilizce olarak yazınız (en fazla 1 sayfa).
 • Üniversite diploması ve birinci derece kursun notu.
 • Yükseköğretime giriş için genel yeterlilik belgesi.
 • İşveren referansları, referans mektupları (varsa).

Maliyetler

Yönetici asistanı olarak sizin için maliyetler:

 • 340 € / ay öğrenim ücreti

Şirket için maliyetler:

 • Program ücreti: 1.070 € / ay (artı yasal KDV)
 • Yönetici asistanının maaşı: serbestçe pazarlık edilebilir (ancak Almanya'da çalışmak için ayda en az 1,500 Euro *)

* Yukarıdaki bilgiler, bir çift SIBE çalışma programı çerçevesinde, staj sözleşmeleri durumunda, 22. Bölüm MiLoG uyarınca bir istisna yapılabileceği varsayımına dayanmaktadır; Bununla birlikte, bu gelecekte ortaya çıkabilecek her türlü farklı yargıya tabidir. Bunun yerine, SIBE GmbH hiçbir sorumluluk üstlenmez.

Perspektif Programı

Perspektif Programı, herhangi bir disiplinde ilk akademik dereceye sahip mültecilere, 24 ay boyunca bir Alman firmasıyla Yüksek Lisans derecesi ve iş deneyimi edinme fırsatı sunar. Perspektif Programına katılanlar, geçmişlerine uygun şirketlerde tam zamanlı (genellikle stajyer olarak) çalışırlar. SIBE Yüksek Lisans's programı, kişisel kariyer hedeflerini yerine getirmelerine ve ortak şirketin yararı ve başarısı için yeterliliklerini geliştirmelerine destek olur. Raporlar: LBBW Immobilien Kommunalentwicklung GmbH, ctc Cartech Şirketi

Program dili:
Ingilizce
Almanca
Son Güncelleme May 9, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Açık Kayıt
Duration
24 ay
Tam zamanlı
Price
4,080 EUR
Yönetici asistanı olarak sizin için maliyet: € 340 / aylık öğrenim ücreti. Şirket için maliyetler: Program ücreti: 1.070 € / ay (artı yasal KDV) Yönetim asistanının maaşı: serbestçe pazarlık edilebilir (ancak, istihdam için ayda en az 1.500 Avro
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Açık Kayıt
End Date
Son başvuru tarihi

Açık Kayıt

Location
Son başvuru tarihi
End Date

SIBE Project Based Specialization Explained

SIBE Graduation 2018