MBA - İşletme Yüksek Lisansı

Genel

Program açıklaması

Westfield Business School MBA, öğrencilere iş dünyasının genel bir deneyimini ve yüksek bir yönetim pozisyonunu işgal etmek ve herhangi bir işletme kararının gerektirdiği sonuçları elde etmek için üstlenmeleri gereken farklı alanları sunar.

Küresel ticaretin karmaşıklığı, belirsizliği ve dinamikleri, Westfield Business School fırsatları tespit etmeye çalışarak, yenilikçi projeler yaratıp geliştirerek ve devam eden bir iş ortamında önderliğindeki zorluklarla odaklanmasına odaklanıyorsa, bir parçasıdır.

Program yöneticiler ve personel yönetimi, girişimciler, danışmanlar ve bir şirketin temel faktörleri ve bir şirketin farklı bölümlerinden operasyonel bakış açısını derinlemesine anlamak isteyen tüm profesyonelleri hedeflemektedir.

derece

118213_westfield-logo.png

İşletme Yüksek Lisansı

Florida Eyaleti Eyaletindeki Florida Eğitim Bakanlığı Bağımsız Eğitim Komisyonu'ndan (CIE) 4569 - 3 Mayıs 2012 lisansı ile Westfield Business School tarafından verilmiştir.

118214_Alcala-global-school-logo.png

MBA ek Management Masters seçeneği

Alcalá Global School, İspanya'daki programlara katılmak için kredi transfer etme imkanı.

Amaç

Öğrencilere iş dünyasında genel bir tecrübe ve üst düzey bir yönetim pozisyonunu işgal etmek ve herhangi bir iş kararının gerektirdiği sonuçları kazandırmak için üstlenmeleri gereken farklı alanları sunmak.

Neden Ustalarımızı Seçmelisiniz?

 • Katılımcıların uluslararası karakteri.
 • Sınıfta çalışılan stratejilerin şirkette hızlı uygulanması.
 • Küresel pazarın işleyişinde deneyimli kadro.
 • Varlığa odaklı: bizzat kurulan ve her eylemin odağı olarak kurulan yüksek yönetim eğitimi sunuyoruz.
 • İlişkilerin pekiştirilmesi: mesleki ilişkiler, uluslararası ağlar.

Beceri

MBA, kim olduğunuzdan itibaren büyümeyi teşvik eden, sizi bütünsel, eksiksiz ve bütünsel bir şekilde düşünmeye hazırlayan zorlu bir programdır. Sürdürülebilir iş modelini yapılandırma ve iletme yeteneğini geliştireceksiniz ve onları yönetme şekliniz kimliğinizin en iyi işareti olacak.

Vizyon

Yöneticilerin kuruluşlarında uygulamak için ihtiyaç duydukları operasyonel-stratejik beceriler geliştirin.

Liderlik

Değişkenlere öncelik vererek karar verme becerileri üzerinde çalışın ve liderlik yetkinlikleri geliştirin.

yaklaşım

Fikir geliştirmek için içerik, vizyon ve daha iyi bir yaklaşıma sahip olma yeteneği sağlar.

Perspektif

Öğrenciler arasında yansıma, verimli çalışma ve gözlem yoluyla problemlerin tanımlanmasını teşvik edin.

İşbirlikçi Bir Ortamda Çalışma

Çevrimiçi Vaka Çalışması Metodolojisi

Her sınıfta deneyimler “Sorun nedir?” Sorusuyla başlar. Cevap daha sonra öğretmen ve öğrenciler arasındaki bir konuşmada bir grup olarak oluşturulur. İşbirlikçi bir ortam etkileşimi kolaylaştırır. Bahsedilen etkileşim, sorulan bir sorunun izole edilmiş cevaplarına dayanmamaktadır. Bu, öğretmen tarafından yönlendirilen ve her müdahalenin hesaba katıldığı dinamik bir tartışma ile ilgilidir.

Deneyimden öğrenin ve buna göre inşa edin

 1. Güçlendiriyorsunuz: Karar verme sürecinde, rekabetçi bir küresel ortamda bütünsel, yüksek bir yönetimden edindiğiniz yetenek.
 2. Geliştirilecek ve gelişmiş dinamiklerin uygulanmasında liderlik becerilerinizi güçlendirecek ve kurum içindeki kültürde bir değişimi teşvik edeceksiniz.
 3. Belirleyeceksiniz: Fırsatlar, yenilikçi projeler yaratacak ve geliştirecek ve sürekli ve belirsiz bir iş ortamında zorluklara yol açacaktır.

MBA Programının Özellikleri

 • BİÇİM: 1 yüz yüze Hafta
 • AÇIK ÇAĞRI: Şubat - Haziran - Ekim
 • SÜRE: 16 ay (13 okul ayı artı tatil dahil)
 • KREDİ SAYISI: 38
 • MALİYET: 15.000 USD (Mevcut öğrenim yardımını isteyin)

Gereksinimler

Öğrencilerin Mühendislik Derecesi ve / veya Mühendislik Derecesi olması gerekir. Öğrencilerin Yönetimde pozisyonlarda çalışma ve İşletme Yönetimi'nde geniş deneyime sahip olmaları gerekir.

GMAT / GRE gerekli değildir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Institution, conscious as it is of a more open and international environment in the world on teaching and management, has evolved providing new models, adapting to this new way of entrepreneurial ... Devamını oku

The Institution, conscious as it is of a more open and international environment in the world on teaching and management, has evolved providing new models, adapting to this new way of entrepreneurial reality while still maintaining clear humanistic values and understanding that it is in the people that the most remarkable value resides in, fuelling these with their effort and hard work, and helping with the necessary changes to build more just societies and entrepreneurial environments which generate added value. Daha Az