MBA - Finans ve Muhasebe

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

30 kredi saat online MBA - Finans / Muhasebe bugünün iş dünyasında uygunluk için tasarlanmış stratejik odaklı bir lisans programıdır. Seçtiğiniz konsantrasyon, sonuç odaklı eğitim, gerçek dünyadaki bir organizasyonla liderlik ödevi ve otantik iş sonuçları için piyasa stratejisi simülasyon araçları gibi ileri düzey becerilerden faydalanabilirsiniz.

ACBSP Akredite çevrimiçi MBA, öğrencilerin çekirdek derslerini% 100 çevrimiçi veya çevrimiçi ve kampüs içi bir arada tamamlamayı seçebilecekleri karma bir öğrenme seçeneği sunmaktadır. Biçime bakılmaksızın zorunlu kişi içi şart yoktur.

Online MBA, Siber Politikası, Siber Güvenlik, Finans / Muhasebe , Sağlık Yönetimi, Sigorta ve Risk Yönetimi ve öğrencilerin kendi uzmanlıklarını oluşturmalarına izin veren Genel bir seçenek de dahil olmak üzere birçok uzmanlık sunmaktadır.


MBA - Finans / Muhasebe: Yöneticileri ekonomik faktörleri ve bunların karlılık ve büyüme ile nasıl ilişkili olduğunu anlamanızı sağlamasının yanı sıra, maliyet yönetiminde yönetim muhasebesi ve güncel konular hakkında bilgi verir. Finans / Muhasebe MBA programını tamamladıktan sonra, mali tablolardaki bilgileri uzmanca analiz edebilecek ve yorumlayabilecek, kurumsal finansal analizi gerçekleştirebilecek ve gerçek dünyadaki finansal modelleri ve araçları kullanarak deneyim sahibi olacaksınız.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and docto ... Devamını oku

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and doctoral degrees in healthcare, cybersecurity, financial crime, nursing, physical therapy, business, criminal justice, and data science. All courses are taught by credentialed, highly experienced faculty with significant and ongoing accomplishments in their respective fields. Daha Az