MBA - Kurumsal Kaynak Planlama

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Scranton'un MBA Üniversitesi İşletme Kaynak Planlaması (ERP) uzmanlığıyla birlikte, MBA müfredatımızın gelişmiş işletme uzmanlığını, ERP sistemi içinde operasyonlar, finans ve tedarik gibi temel kurumsal fonksiyonları birleştiren entegre yazılım sistemlerinde eğitim ile birleştirir.

Uzmanlık dünyanın önde gelen ERP yazılım şirketi SAP ve Üniversite İttifakları Programı ile birlikte sunulmaktadır. Online MBA'in Kurumsal Kaynak Planlama uzmanlığıyla tamamlanmasından sonra, ek bir ERP kursu tamamlayan mezunlar bir hafta süren yoğun bir eğitim kampına katılabilir, ardından bir final sınavı ve başarılı olanlara SAP Associate sertifikası verilir. Bu uzmanlığı seçen öğrenciler, iş bağlamında en son teknolojiyi uygulamak, iş stratejisi ve süreçlerini entegre etmek ve bilgi teknolojisi teorisini uygulamaya koymak için araç ve kaynakları alacaklardır. Programa katılımlarının bir sonucu olarak, kariyerleri ve seçtikleri alanla önemli bir ilgisi olacak uygulamalı deneyim kazanacaklar.

Uygunluk şartları

Öğrenciler, en az 2.75 not ortalaması ile 3 veya daha fazla profesyonel iş tecrübesine sahip akredite bir lisans derecesine sahip olmalıdır. Bazı iş başvuruları için bir iş vakası çalışmasına yazılı bir yanıt gerekebilir. Tamamlanan başvurunuzu inceledikten sonra kişisel gereksinimleriniz size bildirilecektir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Scranton has grounded its education in Catholic and Jesuit principles based on intellectual growth and integrity, all of which shape the online master’s and certificate programs. You ... Devamını oku

The University of Scranton has grounded its education in Catholic and Jesuit principles based on intellectual growth and integrity, all of which shape the online master’s and certificate programs. You can choose one of five degree programs from a selective institution ranked among the top 10 master’s universities in the North by U.S. News & World Report. Daha Az

Akreditasyonlar

AACSB Accredited