MBA Mali Konsantrasyon

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

İşletme Yüksek Lisans Programı (MBA)

Bir yıllık Saint Mary Üniversitesi (USM), gelecekteki gelişmeler için sizi şımartan MBA programını hızlandırdı ve çevrimiçi olarak derece kazanırken kariyerinize devam etmenize izin veriyor. İster işgücüne geri dönüp gitmek zorunda kalmazsanız, ilk kez girdiğinizde veya kariyerinizde ilerlemeyi umarsanız, çevrimiçi bir MBA, rekabetçi bir iş piyasasında daha cazip bir aday olmaya yardımcı olur.

MBA'nızı Profesyonel Hedeflerinize Uygun Tasarım yapın

USM çevrimiçi MBA programı, altı eşsiz konsantrasyon sunar, bu nedenle mesleki özlemlerinizi karşılamak ve etkili bir lider olmak için eğitiminizi özelleştirebilirsiniz. Aşağıdakilerden birinde isteğe bağlı bir konsantrasyon seçin:

  • Finansman Konsantrasyonu - Bu konsantrasyon, yöneticilerin günlük olarak karşılaştıkları parasal yönleri ve varlıkları doğru bir şekilde değerlendirme ve riski değerlendirme yeteneğini merkez alır. Gerçek hayattan örnekler ve gelişmiş konseptler kullanarak, aynı eğitimi alacak ve daha genel bir MBA'in yatırımları nasıl düzgün bir şekilde ölçeceğinizi, gelecekteki büyümeyi nasıl oluşturacağınızı ve sermayeyi sağlıklı bir şekilde dağıtacağınızı anlama avantajı ile sunacağına saygı göstereceksiniz.
    • % 100 çevrimiçi format
    • 1 yıl kadar az bir derece kazanın

Uygunluk şartları:

  • Akredite edilmiş bir kolej veya üniversiteden lisans derecesi
  • 4.0 ölçekte en az 2.75 GPA
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Saint Mary (USM) is an accredited institution that has been educating students since 1923. USM offers online undergraduate programs: BS in Accounting, BS in Business Administration-M ... Devamını oku

The University of Saint Mary (USM) is an accredited institution that has been educating students since 1923. USM offers online undergraduate programs: BS in Accounting, BS in Business Administration-Management and BA in Criminology. USM also offers customizable, online graduate programs: MS in Nursing with two concentration options and an MBA with six concentrations options. Our online programs combine liberal arts with career preparation to contribute to your professional and personal growth. Daha Az