Bu MBA, tüm belirleyici iş alanlarının yer aldığı, sonuçların doğru bir şekilde tahmin edilmesine yol açacak bütünleşik bir strateji tasarlamanıza olanak tanır . Ek olarak, uluslararası işletme geliştirmek için küresel senaryoyu bilmenizi sağlayacaktır.

Çift Diploma Summa Üniversitesi

Avrupa Yüksek Lisans Enstitüsü ve Summa Üniversitesi arasındaki anlaşma sayesinde, bu programla bir Amerikan İkili Derecesi alarak lisans derecenizi okuyabilirsiniz. Her iki kurumun tanınması ve esası uluslararası düzeyde prestijli bir oluşum sunar .

Neden bu MBA'i seçtiniz?

Uluslararası İşletme MBA Uzmanlığı, öğrencinin dünya çapındaki sertifika veren SGS tarafından İş Sürekliliğinde ISO 22301 Standardında İç Denetçi Sertifikasını almasını sağlayacaktır:

 • Çünkü, herhangi bir yönetimsel faaliyet alanında ortaya çıkan sorunlara hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermenizi sağlayacak teorik ve pratik araçlar sağlayacaktır. Pratik vakaların sürekli çözümü sayesinde, doğru kararlar almak, risklerinizi ve eylemlerinizin kapsamını değerlendirmek için etkili bir eğitim alırsınız.
 • Çünkü, bir takımda analiz etme, düzenleme veya takım çalışması, liderlik ve müzakere becerileri gibi bir yönetici için temel fakülteler geliştirmenize izin verecektir.
 • Çünkü size, şirketin tüm belirleyici iş alanlarının yer aldığı, sonuçların doğru bir şekilde tahmin edilmesine yol açacak olan entegre bir strateji tasarlamanızı sağlayacak küresel bir vizyon sunacak.
 • Çünkü, uluslararası işletmeleri geliştirmek için küresel senaryoyu bilmenize izin verecek, ekonomik durumu ve uluslararası taşımacılığın özelliklerini ticari ölçekte yürütmek için küresel ölçekte analiz edecek.
 • Çünkü doğru kararları almak için döviz piyasalarını, dış ticaretin risklerini ve uluslararası finansman yöntemlerini analiz edeceksiniz.
 • Çünkü, herhangi bir işletmenin sahip olabileceği olayları, tehditleri ve olasılıkları yönetme şeklini geliştirmek amacıyla oluşturulan ISO 22301 İş Sürekliliği Standartında İç Denetçi Sertifikasını almak üzere eğitileceksiniz.

program

 1. Şirketin Uluslararasılaşması Süreci (4 AKTS)
 2. Uluslararası Ticaretin Temelleri (4 AKTS)
 3. Uluslararası Pazarlar (4 ECTS)
 4. Ticari Karar Verme Finansmanı (4 AKTS)
 5. Uluslararası Lojistik (4 AKTS)
 6. Finansal ve Yatırım Analizi: İşletme Değerlemesi (4 AKTS)
 7. Riskler, Ödeme Araçları ve Dış Ticaretin Finansmanı (4 AKTS)
 8. Ticari Yönetim: Satış Yönetimi ve Planlama (4 AKTS)
 9. Uluslararası Taahhüt (4 AKTS)
 10. Stratejik Yönetim: Rekabetçi Mükemmelliği Arayın (4 AKTS)
 11. Yüksek Verimli Ekiplerin Liderliği (4 AKTS)
 12. Uluslararası Pazarlama (4 ECTS)
 13. Girişimcilik ve İş Planı (4 AKTS)
 14. Program Sonu Projesi (8 AKTS)

Yakınlık ve kişiselleştirme

Öğrencilerin, öğretmenlerin ve öğretmenlerin iletişimi sanal platform üzerinden süreklidir, ayrıca:

 • Toplam malzeme mevcudiyeti 24 saat, haftada 7 gün.
 • Günün herhangi bir saatinde şüphe uyandırmak.
 • Tartışma forumları aracılığıyla sürekli iletişim.

Bu ve içeriklerin yapısı sayesinde programların değerlendirilmesi temel olarak pratiktir.

bonservis

“Çalışma metodolojisi bana, benim gibi çalışan, çalışan ve yüz yüze ders almak veya çalışmalarını sürdürmek ve sürekli çalışmaya devam etmek için yeterli zamanı olmayan insanlar için ideal görünüyor.” Öte yandan, Okul çalışanlarının ve okul çalışanlarının katılımı Öğretmenler öğrenciye çok yakındı. " Lucía Vaquero Otero

Eğitim yardımı - Finansman

Enstitü, öğrenim ücretinin% 65'ini karşılayabilecek bir burs programına sahiptir. Her aramada, adayların kişisel, profesyonel veya ekonomik durumlarına göre sınırlı sayıda burs sunulmaktadır.

Öğrencilerin, dersin maliyetini ertelenmiş ödemeler sistemi aracılığıyla almasına yardımcı olmak için özel finansman koşulları da vardır.

Program dili:
 • Ispanyolca

Instituto Europeo de Posgrado - España için 14 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Temmuz 19, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Açık Kayıt
Duration
1500 saatleri
Yarı zamanlı
Price
4,816 EUR
% 65 burslu başvuruda
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Açık Kayıt
End Date
Son başvuru tarihi

Açık Kayıt

Location
Son başvuru tarihi
End Date