MBA - Siber Politikası

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

30 kredi saatlik çevrimiçi MBA - Siber Politika , günümüzün iş dünyasında alaka için tasarlanmış, stratejik odaklı bir lisans programıdır. Seçtiğiniz konsantrasyon, sonuç odaklı eğitim, gerçek dünyadaki bir organizasyonla liderlik ödevi ve otantik iş sonuçları için piyasa stratejisi simülasyon araçları gibi ileri düzey becerilerden faydalanabilirsiniz.

ACBSP Akredite çevrimiçi MBA, öğrencilerin çekirdek derslerini% 100 çevrimiçi veya çevrimiçi ve kampüs içi bir arada tamamlamayı seçebilecekleri karma bir öğrenme seçeneği sunmaktadır. Biçime bakılmaksızın zorunlu kişi içi şart yoktur.

Online MBA, Siber Politikası, Siber Güvenlik, Finans / Muhasebe, Sağlık Yönetimi, Sigorta ve Risk Yönetimi ve öğrencilerin kendi uzmanlıklarını oluşturmalarına izin veren Genel bir seçenek de dahil olmak üzere birçok uzmanlık sunmaktadır.


MBA - Siber Politika: Yöneticileri, kurumsal siber güvenlik politikası ve uygulamaları için sorumlu gözetimin artan zorluğunu anlamalarını sağlar. Yeni ortaya çıkan bu alandaki en yeni bilgileri bir araya getiren Siber Politika uzmanlığı, politika ve uygulamaları, yasal, etik ve etkili olan temel ilke ve prosedürleri tutarlı bir şekilde bir araya getirmektedir. Bu, kuruluşunuzun ağ, veri ve diğer varlıklar üzerindeki güvenlik tehditlerinden kaçınmasını ve yönetilmesini sağlar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and docto ... Devamını oku

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and doctoral degrees in healthcare, cybersecurity, financial crime, nursing, physical therapy, business, criminal justice, and data science. All courses are taught by credentialed, highly experienced faculty with significant and ongoing accomplishments in their respective fields. Daha Az