Filter
MBA
Fransa Hız: Tümü

Araştır Online MBA'ler içinde İşletme Eğitimi Fransa'da 2019/2020

İşletme Yüksek Lisans programı, ilgili alanda lisans derecesini tamamlayan öğrencilerin kazanabileceği ileri derecedir. Bir MBA kazanmak büyük bir başarı ve mezunlar için inanılmaz profesyonel fırsatlara yol açabilen bir eğitimdir.

Fransa vatandaşlarına değil, aynı zamanda yabancılar değil sadece mükemmel bir yüksek öğretim sistemi sunuyor. Ülkenin 'ın dinamik kültürünün yabancı öğrenciler ve uluslararası kurs takip ilgilenenler çekiyor. Fransa bilimsel ve teknolojik yenilik bir geleneğe sahiptir. Bu bilim adamları tam olarak yaratıcılıklarını kullanmak sağlar.

Online MBA Programı içinde İşletme Eğitimi Fransa'da

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar İşletme Eğitimi, Fransa

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE

Lüks sektör, birkaç on yıldır yönetim ve pazarlama alanında yeniliklere öncülük etmiştir. ... [+]

MBA Online, lüks sektördeki şirketlerdeki yeni sosyo-ekonomik ortama bir değişim ve adaptasyon vizyonu sağlayabilmek için profesyoneller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Yapabilecekler:

Sektörün özelliklerine ilişkin uzmanlık göstermek,Bir markanın gerçekçi ve objektif konumlandırmasını tanımlamak ve oluşturduğu hedefe ulaşmasını sağlayacak hikayeyi oluşturmak,Dijital çağın araçlarını, metodolojilerini ve süreçlerini içeren lüks sektörün farklılaşma geleneğinin anahtarlarına saygı duymak,Yeni projelere ve girişimciliğe meydan okumalarla yüzleşmek için kuruluşların dönüşümüne öncülük etmek.

Bu program genç girişimciler ve yöneticiler, lüks sektördeki şirketler veya bunlara katılmak isteyenlere yöneliktir. Bu sektördeki şirketlere aşağıdakiler için bir katma değer sunmaya çalışmaktadır:... [-]

Fransa Paris
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris

45 kredilik Uluslararası İşletme MBA derecesi programı iki yarıyılda ve bir yaz oturumunda tam zamanlı olarak ya da iki yıl içinde yarı zamanlı olarak, öğrencilerin işlet ... [+]

Uluslararası Iş Mba

45 kredilik Uluslararası İşletme MBA derecesi programı iki yarıyılda ve bir yaz oturumunda tam zamanlı olarak ya da iki yıl içinde yarı zamanlı olarak, öğrencilerin işletme çalışmalarında lisans almaları durumunda tamamlanabilir.

Schiller International University tüm lokasyonları Schiller International University Uluslararası İşletme İdaresi lisansüstü programları için idealdir. Çok uluslu şirketlerin bölgesel ve dünya genel merkezlerine erişilebilirlik sunarlar. Halk kütüphanelerinde, elçiliklerde, yüksek komisyonlarda ve çeşitli uluslararası kuruluşlarda mevcut olan bilgi hazinesi, Schiller International University işletme alanındaki çalışma programlarına önemli katkılar sağlamaktadır.... [-]

Fransa Paris
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 15 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku