Filter
MBA
Nijerya Hız: Tümü

Bul Online İşletme Yüksek Lisansları içinde İşletme Eğitimi Nijerya'da 2019/2020

İşletme Yönetimi yüksek lisans programı neredeyse yedi yıl süren eğitim ve çalışma sonrasında öğrencilere verilen akademik bir programdır. Öğrencilerin çoğu zaman MBA eğitim programlarını özelleştirerek istedikleri kariyere uygun olarak şekillendirme olanakları bulunmaktadır.

Nijerya Batı Afrika ülkeleri odaklı öğrenciler interaktif ve hatta etkin üniversite eğitimi en iyi kaliteli araştırma sunan arasındadır. Bu ülke Lagos Üniversitesi olan lider ile Afrika'da en iyi ve hatta tüm dünya sıralanır birkaç iyi performans gösteren üniversite bulunmaktadır.

Online MBA Derecesi içinde İşletme Eğitimi Nijerya'da

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar İşletme Eğitimi, Nijerya

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Stafford

Bu küresel tanınmış nitelik, işletme becerilerinizi geliştirecek ve size herhangi bir organizasyonda kıdemli roller üstlenmeniz için gereken uzmanlığı sağlayacaktır. Çevr ... [+]

ONLINE alt = "MBAProgram Hakkında

Bu küresel tanınmış nitelik, işletme becerilerinizi geliştirecek ve size herhangi bir organizasyonda kıdemli roller üstlenmeniz için gereken uzmanlığı sağlayacaktır. Çevrimiçi olarak teslim edilen, iş tecrübenizi geliştirecek ve çağdaş işletme kuramı ile zenginleştirecek esnek bir derstir.

Müfredat, liderlik becerileri geliştirmeye ve mevcut uygulamaya kavramsal yönetim teorilerinin uygulanmasına odaklanan dinamik çağdaş küresel iş ortamı için uyarlanmıştır. Yenilikçi ve yaratıcı problem çözme, eleştirel düşünme ve stratejik akıl yürütme konularında yetkinlik kazanacaksınız.

Yararları

Evde veya işyerinde kendi zamanınızı inceleyebileceksin ve kariyerin ya da kişisel yaşamın dikte ettiği gibi adım adım bir ödüle doğru ilerleyeceksin.... [-]

Nijerya Abuja
Açık Kayıt
Yarı zamanlı
21 - 33 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Stafford

Bu MBA, Northampton Üniversitesi tarafından verilir. Bu program, istihdamın tüm sektörlerinde kıdemli veya potansiyel üst düzey yöneticilerin ihtiyaçlarını karşılamak üze ... [+]

Northampton Üniversitesi, MBA

Northampton Business School (NBS) MBA, yönetim alanında uluslararası kabul görmüş yüksek lisans niteliklidir. Program, mükemmel bir genel yönetim öğretim ve öğrenme ile son derece değerli ek tanıma, yeterlilik ve etkinlikler bir araya getiriyor. Rekabetçi ve pahalı bir pazarda mükemmel parasal değeri temsil eden eşsiz bir fırsat kombinasyonu sunuyoruz.

Bu Program, öğrencilerin yönetim ve liderlik alanında kapsamlı bir temel oluşturmak için deneyimleri üzerine kuruludur: stratejik yeterlilikler, liderlik yeteneği, fonksiyonel bilgi ve yönetim araçları ve becerileri.

kip

Harmanlanmış öğrenme, İngiltere'den gelen fakültenin desteklediği yerel kaynaklı atölye çalışmaları ile çevrimiçi kaynak malzemesinin mükemmel bir karışımıdır.Tipik Modüller... [-]

Nijerya Abuja
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
18 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku