Filter
MBA
Orta Amerika ve Karayipler Hız: Tümü

Top Online İşletme Yüksek Lisansları içinde İşletme Eğitimi 2019/2020 Orta Amerika ve Karayipler

İşletme Yüksek Lisansı, bir lisans programını tamamladıktan sonra elde edilebilecek bir derecedir. MBA kazanmak her zaman akıllıca bir yöntemdir çünkü hem eğitiminizi ilerletecek, hem de potansiyel işverenlere daha cazip görüneceksiniz.

Orta Amerika eğitim kuruluşları gelince, onlar gelişiyordu. Birçok Amerikan kolej ve üniversite Orta Amerika ve Karayiplerde yabancı sınıfları çalıştırın ve en popüler olanlar arasında sürekli vardır. Amerikalılar tarafından tam zamanlı öğrenme geleneksel olarak kabul edilmemiş olsa bile Ve, kesinlikle bu konuda kazanıyor.

MBA Derecesi Online içinde İşletme Eğitimi Orta Amerika ve Karayipler

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar İşletme Eğitimi, Orta Amerika ve Karayipler

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Global Humanistic University

Özel olarak kendi ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kendi MBA programınızı oluşturun. Özel MBA, profesyonel kariyerinizi geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz becerileri edin ... [+]

MBA'inizi kişiselleştirin

Özel olarak kendi ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kendi MBA programınızı oluşturun. Özel MBA , profesyonel kariyerinizi geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz becerileri edinmeniz için ideal bir çalışma programıdır.

Özel MBA programı, 24 saat hizmet veren çevrimiçi öğrenme platformu olan GHU web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak verilmektedir. Belirli bir giriş tarihi yoktur ve öğrenciler yıl boyunca herhangi bir zamanda çalışma programına kayıt olabilirler. Bireysel başlangıç tarihi kayıt / kayıt resmi tarihi olarak onaylanacaktır.

Özel bir zorunlu ders yoktur. Tüm dersler rastgele ve öğrencilerin kendi takdirine göre seçilebilir.... [-]

Willemstad
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku