MBA

Genel

Program açıklaması

Program Açıklaması

Manchester Metropolitan Üniversitesi'nin kampüs içi MBA programı, mezunlarının 25 yıldan uzun süredir kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Şimdi, Global Online MBA programımız , meşgul profesyonellerin ne zaman ve nerede olursa olsun onlara en iyi şekilde çalışacaklarını öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bugün kaydolun ve bir işi kariyer molası vermeden başarmak için gereken temel becerileri öğrenin.

% 100 çevrimiçi olarak sunulur, işletme uzmanlarından öğrenir ve aşağıdakileri yapma özgürlüğüne sahip olursunuz:

 • Dünyanın her yerinde, sadece bir dizüstü bilgisayar ve internet bağlantısı ile çalışın.
 • İş düşüncesinin ön saflarında yer alan ilgili sektörler arası sorunları keşfedin.
 • Mevcut rolünüzle ilgili olarak öğrendiğiniz müdürleri yapmak için profesyonel bilginizi kullanın.
 • Programı tamamladıktan sonra Chartered Management Institute (CMI) 'nin Seviye 7 Stratejik Yönetim ve Liderlik Diplomasını alın.
 • Dünya çapındaki profesyonellerle düzenli çevrimiçi işbirliği yaparak dünya çapındaki ağınızı genişletin.
 • Bizimle yaptığınız yolculuk boyunca Öğrenci Başarı Danışmanlarımızdan birinden çalışma desteği alın.
 • MBA yolculuğunuzu sadece iki yılda tamamlayarak size uygun olanı inceleyin.

MBA programımız prestijli AMBA'dan akreditasyon aldı ; yüksek öğretim standartlarına, müfredatın gücüne ve bizimle bir öğrenci olarak deneyimleyeceğiniz işbirliğine ve etkileşime odaklanan bir onay belgesidir.

Manchester Metropolitan Üniversitesi İşletme Okulu da AACSB'den akreditasyon aldı. Birlikte, bu mükemmellik özellikleri, bizi dünya çapında seçkin bir işletme okulu grubuna yerleştirmektedir.

Kurs gereksinimleri

Programa kaydolmak için aşağıdakilere ihtiyacınız olacaktır:

 • Bir İngiliz onur derecesi (2: Yukarıdaki 2 veya) ya da uluslararası bir eşdeğer artı iş deneyimi üç yıl VEYA
  Önemli yönetim deneyimi (10 yıl) ve iş dünyasında ve liderlikte başarının kaydı.
 • En az 25 yaşında.
 • İngiltere'de olmayan niteliklere sahipseniz, uluslararası öğrenciler için daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz . İlk diliniz İngilizce değilse (ve ilk dereceniz İngilizce öğretilmediyse), İngilizce dil yeterliliği kanıtı oluşturmanız istenecektir. İlgili tüm başvuru sahiplerine ÜCRETSİZ Pearson İngilizce testi veriyoruz.

süre

En az 24 ay yarı zamanlı, çalışmayı seçtiğiniz hıza bağlı olarak.

pric

 • Birim ücret: £ 909
 • Program ücreti: 10906 £

* Birim başına 15 kredilik ücret.

Son Güncelleme Ağustos 2019

Okul Hakkında

We are a great, modern university, in a great global city, here to make an impact on Manchester, our nation and beyond, with a driving ambition to discover and disseminate knowledge, and make higher e ... Devamını oku

We are a great, modern university, in a great global city, here to make an impact on Manchester, our nation and beyond, with a driving ambition to discover and disseminate knowledge, and make higher education accessible and beneficial to all those with the passion and ability to succeed. We work closely with our city, with business, the community, and our academic peers - locally, nationally and internationally - to be inventive and creative, generate great opportunities, and enable our students, colleagues and everyone whose lives we touch to make an impact. Daha Az
İngiltere'de Çevrimiçi