MBA

Genel

Program açıklaması

Yüksek Lisans of Business Administration (MBA) uluslararası kabul edilir ve iş dünyasının en prestijli niteliklerinden biri olarak kabul edilir. Eğer işte üst düzey bir rol arıyorsanız, bu zorlayıcı ve düşündürücü program liderlik zekânızı keskinleştirmek ve kariyerinizi ilerletmek için pratik beceriler, teori ve işyeri anlayışını vermek için tasarlanmıştır. Kurs, EQUIS, AMBA ve AACSB'den akreditasyonların prestijli “üçlü tacı” elde etmek için dünya çapında seçkin bir işletme okulunun bir parçası olan Manchester Metropolitan Business School tarafından verilmektedir .

Daha fazla bilgi için resmi program web sitesini ziyaret edin

Ocak, Mart, Mayıs, Temmuz, Eylül ve Kasım aylarında başlayan programlarla yılda altı kez ders alınmaktadır.

özellikler ve faydalar

  • Global akredite - Tarafsız profesyonel organlar MBA programımızın en iyilerinden biri olduğunu düşünüyor, bu yüzden AMBA tarafından tamamen akredite edildi. Business School, EQUIS, AMBA ve AACSB'den akreditasyonların prestijli “üçlü tacına” ulaşmak için dünya çapında seçkin bir grup işletme okulunun bir parçasıdır.
  • İş düşüncesinde ön planda olun - En son araştırmalara dayanan uzman öğretimi ile, kariyerinizi büyütmenize ve kazanç potansiyelinizi artırmanıza yardımcı olacak ilgili sektörler arası konular hakkında ilk elden bilgi edineceksiniz.
  • Yolunuzu inceleyin - Global Online, kariyer molası vermeden MBA derecesi almanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır: hızlı ve kolay bir başvuru sürecinden, yılda altı farklı giriş noktasında çalışmalarınıza başlama fırsatı, seçim çalıştığınız birim başına ödeme. Esnek çalışma formatımız, farklı zaman dilimlerindeki öğrencilere uyacak şekilde ustalıkla tasarlanmıştır ve size uygun bir zamanda seminer izleme seçeneği sunar.
  • Dünya çapındaki profesyonel ağınızı büyütün - Eğitmenler ve akranlarınızla çevrimiçi seminerlerimiz aracılığıyla, dünyanın dört bir yanındaki iş profesyonelleriyle düzenli olarak işbirliği yapacak ve şimdi veya gelecekte kapıları açabilecek çok değerli endüstri bağlantıları yapacaksınız.
  • Her adımda desteklenin - Öğrencilerimizin çalışma deneyiminden gurur duyuyoruz. Global Online MBA öğrencisi olarak size özel bir Öğrenci Başarı Danışmanı verilecektir. Aralarında sizi neşelendirmek, önemli son teslim tarihlerine ulaşmanızı sağlamak ve bizimle zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için orada olacaklar.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

We are a great, modern university, in a great global city, here to make an impact on Manchester, our nation and beyond, with a driving ambition to discover and disseminate knowledge, and make higher e ... Devamını oku

We are a great, modern university, in a great global city, here to make an impact on Manchester, our nation and beyond, with a driving ambition to discover and disseminate knowledge, and make higher education accessible and beneficial to all those with the passion and ability to succeed. We work closely with our city, with business, the community, and our academic peers - locally, nationally and internationally - to be inventive and creative, generate great opportunities, and enable our students, colleagues and everyone whose lives we touch to make an impact. Daha Az
İngiltere'de Çevrimiçi