MBA

Genel

Program açıklaması

Üniversiteye başvurmak ve başvuruda bulunmak için bir TOEFL sınav sonucu göndermeniz gerekmez.

genel bakış

CalSouthern'in Yüksek Lisans of Business Administration (MBA) lisans programı, öğrencileri her büyüklükteki organizasyonda ve tüm sektörlerde liderlik pozisyonlarına hazırlamak için tasarlanmıştır. Temel iş prensiplerine hakim olmanın yanı sıra, iletişim ve liderlik becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra, stratejileri geliştirme ve bunları iş operasyonları arasında uygulama yeteneğini geliştireceksiniz.

CalSouthern'de, MBA programınızı ilgi alanlarınıza göre özelleştirebilirsiniz : eğitiminizi yönetim, finans, sağlık yönetimi, uluslararası ticaret, proje yönetimi veya insan kaynakları üzerine yoğunlaştırmayı seçebilirsiniz. Veya, önceki programınız, iş tecrübeniz ve kariyer hedefleriniz doğrultusunda kendi programınızı tasarlayabilirsiniz.

Program Uzunluğu

2 Yıl (tam zamanlı durum)

Maksimum transfer kredisi ve aynı anda ders alarak, Öğrenciler lisans programını 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlayabilirler. Veya Öğrenciler daha yavaş bir şekilde ilerleyebilir ve dört yıl veya daha uzun bir sürede tamamlayabilirler.

raylar

 • Finansal Yönetim
 • Sağlık Yönetimi
 • İnsan kaynakları yönetimi
 • Uluslararası iş
 • yönetim
 • Proje Yönetimi
 • Stratejik Liderlik

CalSouthern Online MBA Programının Gerçek Değeri

MBA'in - bugüne kadar - ülkenin en popüler lisansüstü programı olması için bir neden var. Tüm iş sektörlerinde, her büyüklükteki organizasyonlarda liderlik pozisyonları için mezunlar hazırlayan çok yönlü bir derece. Finans, pazarlama, yönetim, insan kaynakları ya da sayısız iş disiplininden herhangi biriyle ilgileniyorsanız, çevrimiçi bir MBA derecesi sizi başarı için konumlandırabilir.

Ancak, çevrimiçi bir MBA derecesindeki gerçek değer, kaliteli bir programın uyguladığı pratik ve değerli beceriler dizisinde yatmaktadır. CalSouthern'in çevrimiçi MBA programı, üst düzey eleştirel düşünme becerilerini, stratejileri belirleme ve iş operasyonları boyunca uygulamalarını yönetme becerisini, zorlukları tanımlamak ve ele almak için teknik araçların nasıl uygulanacağını ve mesleki ahlakın takdirini geliştirir. Ayrıca yazılı ve sözlü profesyonel iletişim becerilerinizi de geliştirirsiniz. Bunlar, meslek hayatınızın geri kalanında hesaplanamayan temettü ödeyecek araçlar ve yeteneklerdir.

Yetkilendirilmiş çevrimiçi MBA programımıza kaydolduğunuzda, CalSouthern topluluğunun bir parçası olacaksınız. Üniversitemizi ayrı yapan da bu. CalSouthern başarısını ve memnuniyetini ölçerek performansını ölçer. Fakülte, idare ve personel her zaman hazır ve duyarlıdır ve lisans programınızı tamamlamak için ihtiyacınız olan tüm araçları ve desteği sağlarlar.

Çıktıları

İşletme Yüksek Lisans derecesi programının program öğrenme çıktıları şunlardır:

İletişim

Bir işletme durumunu (problem ve / veya fırsat) analiz etmek için gerekli olan ileri düzey sözlü ve yazılı iletişim becerilerini kullanarak iletişim kurun ve yönetim raporlarının hazırlanmasında ve sunumunda yüksek düzeyde uzmanlık kullanın.

Kritik düşünce

Uygun analitik modeller kullanın ve veri toplama, profesyonel sonuca varmak için bilgileri analiz etme ve sentezleme için kritik muhakeme süreçlerini uygulayın.

Kültürel ve Sosyal Anlayış

Küresel topluluklardaki sosyal ve kültürel boyutların takdir edildiğini gösterin ve küresel rekabet ortamlarının iş uygulamalarını nasıl değiştirdiğinin anlaşılmasıyla iş operasyonları üzerindeki etkisini değerlendirin.

Bilgi okuryazarlığı

Muhasebe, ekonomi, finans, uluslararası işletme, yönetim, yönetim bilgi sistemleri, pazarlama, operasyonlar ve istatistikler gibi stratejik işlerin temel işlevlerini anlama ve bu bilgileri belirli bir hedefe ulaşmak için etkin bir şekilde kullanma.

Kişisel Gelişim

Örgün akademik öğrenmeyi değerlendirin ve kurumlar içindeki karmaşıklıkları daha iyi müzakere etmek için öz-farkındalık, özyönetim, işbirliği ve takım çalışmasına önem vererek kişisel ve mesleki gelişimi entegre edin.

Nicel Akıl Yürütme

Bir firmanın ölçülebilir sayısal verilerini analiz etmek ve / veya yönetimin karar vermesini destekleyen akıllı ve etkili kararlar almak için gerekli nicel akıl yürütme becerilerini kullanmak.

Bilimsel Muhakeme

Teorik bilginin işletme zorluklarına uygulanmasını desteklemek için bir sorgulama sistemi gösteren bilimsel ve bilimsel araştırma yöntemleri hakkında kapsamlı bir bilgi geliştirmek.

Etik, Yasal ve Profesyonel Konular

Yönetimde profesyonel standartlara uyan ve bunları sürdürülebilir iş modellerine entegre eden etik ve yasal konuların takdir edilmesini sağlayın.

Dersler

Aşağıda CalSouthern's MBA derece programını içeren çevrimiçi MBA kurslarının bir listesini bulabilirsiniz. Belirli bir iş alanında 15 seçmeli dönem kredisi alarak, yönetim, finans, insan kaynakları, uluslararası işletme veya proje yönetimi konulu bir konsantrasyon ile MBA kazanarak eğitiminize odaklanabilirsiniz.

Zorunlu Zorunlu Dersler

 • MGT 86512 Karar Vermede Yönetim Muhasebesi - 3 Kredi
 • ECO 86501 Kurumsal Yönetim Ekonomisi - 3 Kredi
 • MGT 86500 İşletme Organizasyonu ve Yönetimi - 3 Kredi
 • MGT 86519 İşletmelerde Etik - 3 Kredi
 • MIS 86510 Uygulamalı Veri Analizi - 3 Kredi
 • MKT 86502 Pazarlama Yönetimi - 3 Kredi
 • CAP 89000 Lisansüstü Bitirme Projesi - 3 Kredi

Başlamak

Yüksek Lisans of Business Administration'a başlamak hızlı ve basit bir işlemdir. Giriş sınavları yoktur ve dersler yıl boyunca aylık olarak başlar; programınıza izin verir vermez programınıza başlayabilirsiniz. Sadece bu beş adımı tamamlayın:

 • Kayıt Başvurunuzu Tamamlayın
 • Lisans Kursunuzun Resmi Transkriptlerini Gönderin
 • Kişisel Bir Bildirim Yazma ve Gönderme
 • 75 $ Başvuru Ücretinizi ödeyin
 • Kabul Üzerine, Kayıt Sözleşmenizi İmzalayın

İmzalanmış bir kayıt sözleşmesi alındıktan sonra, akademik danışmanınız ve öğrenci başarı danışmanınız da dahil olmak üzere akademik destek ekibinizle iletişim kurulur. İlk kursunuzun başlangıç tarihini onaylayacak ve size başlamanız için gereken tüm bilgileri verecek hızlı, ancak kapsamlı bir oryantasyon süreci boyunca yol göstereceklerdir. Ve diploma programınızı başarıyla tamamladığınızdan emin olmak için her adımda yanınızda olacaklar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral ... Devamını oku

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral levels. Daha Az