Filter
MBA
Çin Halk Cumhuriyeti Hız: Tümü

Bak Online İşletme Yüksek Lisansları içinde Uluslararası İşletme Çin'de 2019/2020

İşletme Yönetimi yüksek lisans programı neredeyse yedi yıl süren eğitim ve çalışma sonrasında öğrencilere verilen akademik bir programdır. Öğrencilerin çoğu zaman MBA eğitim programlarını özelleştirerek istedikleri kariyere uygun olarak şekillendirme olanakları bulunmaktadır.

Uluslar arası pazarda çalışmak isteyen öğrenciler MBA Uluslar arası İşletme programına katılmak isteyebilirler. Bu yüksek lisans programı küresel şirketlerin operasyonları ve yönetimine odaklandığı gibi öğrencilere farklı dillerde ve kültürlerde insanlarla çalışma becerileri de kazandırmaktadır.

Çin, resmi olarak Çin Halk 's Cumhuriyeti, Doğu Asya'da yer alan bir egemen devlettir. Bu milyar 1.35 üzerinde bir nüfusa sahip, dünya 'nin en kalabalık ülkesidir.

Online İşletme Yüksek Lisans içinde Uluslararası İşletme Çin'de

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Uluslararası İşletme, Çin Halk Cumhuriyeti

Dereceler
Konum
Çin Halk Cumhuriyeti
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education

The Global MBA is a specially designed programme flexible enough to be studied online from anywhere in the world in conjunction with a full work schedule and family life. ... [+]

The Global MBA is a specially designed programme flexible enough to be studied online from anywhere in the world in conjunction with a full work schedule and family life. With no need to make frequent trips to Madrid or spend long periods away from home the course is completed over 18 months without forcing students to take a break in their career. While fundamentally an online course, integration days provide the opportunity to network with classmates and professors.

Global MBA Difference

Utilizing both the Global MBA virtual campus (with asynchronous online sessions and live interactive video ones) and integration days (for face-to-face learning and development), the Global MBA is a completely new generation of online training, emerging as the most advanced concept in modern business education.... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Beijing
Bilgi iste
Ingilizce,Ispanyolca
Yarı zamanlı
18 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku