Cevrimiciprogramlar.com

Karşılaştır Online MSc Programları içinde Sosyal Bilimler ABD'nde 2019/2020

Fen Bilimleri yüksek lisans derecesi, öğrenciler tarafından lisans derecesinden sonra alınan ve kolej ve üniversiteler tarafından sunulan akademik bir programdır. MSc derecesi almak mezunlara yeni profesyonel ve kişisel olanakların kapısını açmaktadır.

Sosyal bilimler, öğrencilerin insan toplumundaki etkileşimleri ve sistemleri daha iyi anlamalarına yardımcı olur. Kapsanan konular toplulukların ve nüfusların hükümetleri nasıl şekillendirdiklerini, kanun yapmak, ekonomik sistemleri geliştirmek veya bireylerin karar verme biçimini içerebilir.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Online Fen Bilimleri Yüksek Lisans içinde Sosyal Bilimler ABD'nde

30 Sonuçlar Sosyal Bilimler, Amerika Birleşik Devletleri Filter

MS Ulusal Güvenlik İşleri ve Uluslararası İlişkiler

Nova Southeastern University
Kampüs e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Fort Lauderdale + 1 daha

Ulusal Güvenlik İşleri ve Uluslararası İlişkiler'deki 36 kredi MS, öğrencilerin yeni ortaya çıkan akademik güvenlik alanı alanında teorik, araştırma ve uygulamalı beceriler kazandırmak için tasarlanmıştır.

Uluslararası İlişkiler Online Executive Yüksek Lisans of Science

Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 yıl Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Güney turuncu + 1 daha

Seton Hall'un Uluslararası İlişkiler Bilim Yüksek Lisans Programı, kariyerlerini ilerletmek için ek beceriler veya referanslar geliştirmek isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır, ancak bunu yapmak için geleneksel bir Yüksek Lisans Bilim Kampüsü programına katılamaz. Bir dizi on ders boyunca öğrenciler, politika analizi, müzakere ve çatışma yönetimi ve profesyonel yazım alanlarında bilgi ve becerilerini geliştirecek ve fonksiyonel ve / veya bölgesel bir uzmanlık geliştireceklerdir.

Aile Çalışmaları Bilim Ustaları

University of North Alabama College of Arts and Sciences
e-Öğrenme Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Floransa

Çocukların ve ailelerin hayatlarını iyileştirmek için çalışmaktan daha fazla çağrı olmayabilir. UNA'nın Aile Çalışmaları Yüksek Lisans Programı, öğrencilerine, kariyerlerini hiçbir zaman kampüse adım atmadan ilerletme fırsatı sunuyor. Halihazırda tam zamanlı çalışıyor, aile sorumluluklarını yönetiyor veya devlet dışında yaşıyor olsanız bile, tam çevrimiçi programımızı programınıza sığdırabilirsiniz.

Mağdur Hizmetlerinde Bilim Ustası

Sam Houston State University
e-Öğrenme Tam zamanlı 36 saat Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Huntsville

Mağdur Hizmetleri Yönetimi Bilim Ustası, doğrudan hizmet sunumu (örneğin, savunuculuk vb.), Örgütsel yönetim ve sosyal politika geliştirme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, mağdur hizmetlerinin çeşitli alanlarında çalışmak üzere mezunlarını hazırlamak için tasarlanmıştır.

Psikolojide Bilim Ustası

California Southern University
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Costa Mesa + 1 daha

CalSouthern'in akredite çevrimiçi Psikoloji Bilim Ustası (MS) programı, psikoloji çalışmalarında en güçlü ve en kapsamlı temeli sağlamak için tasarlanmıştır.

Danışmanlıkta Bilim Ustası (Online)

Clarks Summit University Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 5 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri ABD Çevrimiçi + 1 daha

60 kredilik, çevrimiçi Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans derecesi (yüksek lisans) derecesi, öğrencileri devlet lisansı gerektiren profesyonel, giriş seviyesi pozisyonlarda kariyer bakanlığı fırsatları için hazırlar. Yüksek Lisans programı, öğrencilere danışmanlık veya psikoloji alanlarında devlet lisansı veya doktora çalışmaları için teçhizat verirken, incil bir danışma modelini vurgular.

Danışmanlık Yüksek Lisansı

Mercy College
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Dobbs Ferry New York ABD Çevrimiçi + 2 daha

ABD'de en hızlı büyüyen mesleklerden birinde kariyer yapın

Devlet Analitiğinde Bilim Ustası

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 - 5 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Devlet Analitiğinde Bilim Ustası, öğrencileri veri devriminde lider olmaya hazırlar. Öğrenciler, devlet kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve özel sektör tarafından giderek daha fazla güvenilen analitik yöntemlerde uzmanlık geliştireceklerdir. En modern araç ve becerilerin kullanımıyla, öğrenciler çağdaş politik, politik ve yönetişim zorluklarını ele alabileceklerdir.

Terörle Mücadele ve Vatan Güvenliğinde Bilim Ustası

American University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 aylar Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Amerikan Üniversitesinin Terörle Mücadele ve Vatan Güvenliği Konusunda Yüksek Lisans, yurt içi güvenlikte uzmanlaşmak isteyen kanun uygulayıcıları ve istihbarat uzmanları için çevrimiçi, 33 kredi derecesine sahiptir. Program, terörle mücadele, ulusal güvenlik, hukuk ve politika, siber güvenlik ve politik şiddet teorileri konusunda bilgi ve beceriler geliştirir.

Çift MBA / İşletme Ve Örgütsel Davranış Yüksek Lisans of Science

Benedictine University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 4 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Lisle

Online İşletme Yönetimi (MBA) / İşletme ve Örgütsel Davranış (MSMOB) Yüksek Lisans Programı, bir MBA programında sunulan insan davranışı ve grup etkileşimi anlayışı ile bir MBA'te kazanılan nicel işletme uzmanlığını birleştirir.

Ceza Adaletinde Bilim Ustası - Davranış Yönetimi Konsantrasyonu

Saint Joseph's University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 18 aylar Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia

Saint Joseph Üniversitesi'ndeki çevrimiçi ceza adaleti ustası, ceza adalet sistemi içerisinde teori ve araştırma, yönetim ve etkili değişimi yönetiyor. Müfredat Araştırma Yöntemleri ve Analizi, Kriminoloji Teorisi, Etik ve Ceza Adalet ve Hukuk Uygulama için Profesyonel Yazma çekirdek dersleri içerir. Öğrenciler, Davranış Yönetimi de dahil olmak üzere çeşitli konsantrasyon seçenekleriyle derecelerini kişiselleştirebilirler.

Aile ve Toplum Hizmetlerinde Bilim Ustası

Kansas State University Global Campus
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri ABD Çevrimiçi

Aile ve toplum hizmetleri yüksek lisans derecesi, aileleri anlamak ve onlara program hizmetlerinin topluluk bağlamında geliştirilmesi, değerlendirilmesi ve yönetimi ile ilgilidir.

Dinlerarası diyalog ve diplomaside / dinler arası araştırmalarda msc

EUCLID (Euclid University)
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 - 36 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Washington Gambiya Gambiya Çevrimiçi + 3 daha

İki uzmanlaşmış Msc programı çevrimiçi olarak hükümetler arası bir üniversite tarafından dinler arası çalışmalar konusunda tanınmış bir uzmanlığa sahip olarak sunulmuştur.

Danışmanlık bilim ustası (çevrimiçi)

Divine Mercy University
e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 - 7 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Arlington

Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlık Danışmanlık MS (CMHC) Katolik-Hıristiyan vizyon kucaklayan ve endüstri standartlarına göre kurulan çekirdek plânlar içinde yetiştiren bir online danışma lisans programıdır. Öğrenciler etkin toplum liderleri ve sosyal adalet savunucuları olarak topluluklarda meşgul için gerekli danışmanlık bilgi ve becerileri kazandırmak.

örgütsel davranış biliminin ana

Polytechnic University
e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri New York

Örgütsel Davranış Yüksek Lisans Programı Yüksek Lisans amacı hızla yüksek kalite, verimlilik ve iş tatmini sağlamak için kuruluşların değişen kritik insan sorunlarına yönelik en yeni bilgi ve teknikleri ile profesyoneller ve yöneticiler sağlamaktır.