Cevrimiciprogramlar.com

En iyi Online MSc Dereceleri içinde Sosyal Bilimler 2019/2020

Yüksek lisans programı belirli kursları tamamladıktan, uygulamalı eğitim aldıktan ve bir araştırma tezi yazdıktan sonra alınan bir eğitim programıdır. MSc derecesi alarak öğrenciler seçtikleri alanda uzmanlaşma fırsatı yakalarlar.

Sosyal bilimler, öğrencilerin insan toplumundaki etkileşimleri ve sistemleri daha iyi anlamalarına yardımcı olur. Kapsanan konular toplulukların ve nüfusların hükümetleri nasıl şekillendirdiklerini, kanun yapmak, ekonomik sistemleri geliştirmek veya bireylerin karar verme biçimini içerebilir.

Online Fen Bilimleri Yüksek Lisans Derecesi içinde Sosyal Bilimler

48 Sonuçlar Sosyal Bilimler Filter

MSc Psikolojisi (BPS)

Arden University
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 18 - 60 aylar Ocak 2020 Birleşik Krallık Coventry + 1 daha

Genellikle, lisans düzeyinde bir arka plan olmadan yüksek lisans düzeyinde psikoloji okuyamazsınız. Ancak bu dönüşüm programı tam da bunu yapmanıza izin veriyor. Bir lisans derecesine sahipseniz (herhangi bir konuda), ancak psikoloji alanında bir değişiklik yapmayı planlıyorsanız, şimdi Arden University İngiliz Psikoloji Derneği (BPS) tarafından akredite olan bir Yüksek Lisans Psikolojisi ile mezun olabilirsiniz.

MS Ulusal Güvenlik İşleri ve Uluslararası İlişkiler

Nova Southeastern University
Kampüs e-Öğrenme Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Fort Lauderdale + 1 daha

Ulusal Güvenlik İşleri ve Uluslararası İlişkiler'deki 36 kredi MS, öğrencilerin yeni ortaya çıkan akademik güvenlik alanı alanında teorik, araştırma ve uygulamalı beceriler kazandırmak için tasarlanmıştır.

Uygulanan sosyal çalışmalarda lisansüstü diploma / msc

Trinity College Dublin Online Education
e-Öğrenme Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İrlanda Dublin

Bu seviye 9 akademik lisansüstü, çevrimiçi teslim, sosyal politikalar işleyişini ve sadece gelişmekte olan toplumlarda oynadığı rolü kendi anlayış geliştirmek için fırsat tüm disiplinlerden mezunları vermeyi amaçlamaktadır. Bir Yüksek Lisans giden ikinci yıl Uygulamalı Sosyal Bilgilerde Yüksek Lisans Diploması tamamlayan uygun adaylar için kullanılabilir.

Uluslararası İlişkiler Online Executive Yüksek Lisans of Science

Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 yıl Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Güney turuncu + 1 daha

Seton Hall'un Uluslararası İlişkiler Bilim Yüksek Lisans Programı, kariyerlerini ilerletmek için ek beceriler veya referanslar geliştirmek isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır, ancak bunu yapmak için geleneksel bir Yüksek Lisans Bilim Kampüsü programına katılamaz. Bir dizi on ders boyunca öğrenciler, politika analizi, müzakere ve çatışma yönetimi ve profesyonel yazım alanlarında bilgi ve becerilerini geliştirecek ve fonksiyonel ve / veya bölgesel bir uzmanlık geliştireceklerdir.

Aile Çalışmaları Bilim Ustaları

University of North Alabama College of Arts and Sciences
e-Öğrenme Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Floransa

Çocukların ve ailelerin hayatlarını iyileştirmek için çalışmaktan daha fazla çağrı olmayabilir. UNA'nın Aile Çalışmaları Yüksek Lisans Programı, öğrencilerine, kariyerlerini hiçbir zaman kampüse adım atmadan ilerletme fırsatı sunuyor. Halihazırda tam zamanlı çalışıyor, aile sorumluluklarını yönetiyor veya devlet dışında yaşıyor olsanız bile, tam çevrimiçi programımızı programınıza sığdırabilirsiniz.

Uluslararası İlişkiler, Strateji ve Güvenlik Yüksek Lisans Programı (Uzaktan Eğitim)

Neapolis University Pafos
e-Öğrenme Yarı zamanlı 18 aylar Bilgi iste Kıbrıs Cumhuriyeti Baf

Uluslararası İlişkiler, Strateji ve Güvenlik Yüksek Lisansı, öğrencilere strateji ve güvenlik konularına vurgu yaparak çağdaş uluslararası ilişkilerin geniş bir değerlendirmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Çağdaş tartışmalar ve deneyimlerle yapılandırılmış bir katılım süreci yanında derinlemesine akademik eğitimi temel kavramlar, teoriler ve vaka çalışmalarında birleştirir. Teorik yaklaşımları birçok vaka ve konunun çalışmasına dahil eder.

Bilinç, Maneviyat ve Transpersonel Psikoloji Yüksek Lisans

Alef Trust
e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 yıl Bilgi iste Birleşik Krallık Wirral Büyükşehir Bölgesi

İngiltere'de Liverpool John Moores Üniversitesi tarafından onaylanan çevrimiçi uzaktan eğitim programımız, öğrenmeye yönelik deneyimsel yaklaşımları değerlendirmede farklıdır.

Msc Kriminoloji ve Ceza Psikolojisi

University of Essex Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 aylar Açık Kayıt Birleşik Krallık Colchester

Bizim MSc Kriminoloji ve Ceza Psikoloji Yüksek Lisans kesme kenarı ve kriminoloji ve ceza psikolojisi içinde önemli konuların tam bir anlayış ile mezun donatmak için tasarlanmıştır gelişmiş bir nitelik sunmaktadır.

Mağdur Hizmetlerinde Bilim Ustası

Sam Houston State University
e-Öğrenme Tam zamanlı 36 saat Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Huntsville

Mağdur Hizmetleri Yönetimi Bilim Ustası, doğrudan hizmet sunumu (örneğin, savunuculuk vb.), Örgütsel yönetim ve sosyal politika geliştirme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, mağdur hizmetlerinin çeşitli alanlarında çalışmak üzere mezunlarını hazırlamak için tasarlanmıştır.

Msc İnşaat Kanunu

Leeds Beckett University
e-Öğrenme Yarı zamanlı 4 yıl Bilgi iste Birleşik Krallık Leeds

İnşaat endüstrisi, ticari ilişkileri sürdürebilmek ve nakit akışını endüstri içinde sürdürebilmek için uyuşmazlıkların verimli ve hızlı bir şekilde çözümlenmesinin önemini artan bir şekilde kabul etmektedir. İnşaat, hukuk veya ilgili bir alanda profesyonel iseniz, bu ders anlaşmazlıkları çözme yeteneğinizi geliştirecektir.

Psikolojide Bilim Ustası

California Southern University
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Costa Mesa + 1 daha

CalSouthern'in akredite çevrimiçi Psikoloji Bilim Ustası (MS) programı, psikoloji çalışmalarında en güçlü ve en kapsamlı temeli sağlamak için tasarlanmıştır.

Terörle Mücadele ve Vatan Güvenliğinde Bilim Ustası

American University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 aylar Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Amerikan Üniversitesinin Terörle Mücadele ve Vatan Güvenliği Konusunda Yüksek Lisans, yurt içi güvenlikte uzmanlaşmak isteyen kanun uygulayıcıları ve istihbarat uzmanları için çevrimiçi, 33 kredi derecesine sahiptir. Program, terörle mücadele, ulusal güvenlik, hukuk ve politika, siber güvenlik ve politik şiddet teorileri konusunda bilgi ve beceriler geliştirir.

Danışmanlık Yüksek Lisansı

Mercy College
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Dobbs Ferry New York ABD Çevrimiçi + 3 daha

ABD'de en hızlı büyüyen mesleklerden birinde kariyer yapın

Devlet Analitiğinde Bilim Ustası

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 - 5 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Devlet Analitiğinde Bilim Ustası, öğrencileri veri devriminde lider olmaya hazırlar. Öğrenciler, devlet kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve özel sektör tarafından giderek daha fazla güvenilen analitik yöntemlerde uzmanlık geliştireceklerdir. En modern araç ve becerilerin kullanımıyla, öğrenciler çağdaş politik, politik ve yönetişim zorluklarını ele alabileceklerdir.

Danışmanlıkta Bilim Ustası (Online)

Clarks Summit University Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 5 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri ABD Çevrimiçi + 1 daha

60 kredilik, çevrimiçi Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans derecesi (yüksek lisans) derecesi, öğrencileri devlet lisansı gerektiren profesyonel, giriş seviyesi pozisyonlarda kariyer bakanlığı fırsatları için hazırlar. Yüksek Lisans programı, öğrencilere danışmanlık veya psikoloji alanlarında devlet lisansı veya doktora çalışmaları için teçhizat verirken, incil bir danışma modelini vurgular.