Değerlendirme, Değerlendirme, Araştırma ve Öğrenmede Eğitim Ustası

Genel

3 konum mevcut

Program açıklaması

Yüksek Lisans Eğitim, Değerlendirme, Değerlendirme, Araştırma ve Öğrenme (Çevrimiçi)

Mezuniyet Koşulları: 36 Kredi Saati

M.Ed.'nin misyonu. Değerlendirme, Değerlendirme, Araştırma ve Öğrenmede , öğrencilere devlet okulları ve okul da dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda insan hizmetlerinin başarılı bir şekilde sunulması için veri bilinçli karar vermede yer almak için gereken profesyonel eğitim araştırma bilgi ve becerilerini kazandırmaktır. ilçeler, yüksek öğretim kurumları, özel araştırma ve değerlendirme firmaları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve devlet pozisyonları.

M.Ed. Değerlendirme, Değerlendirme, Araştırma ve Öğrenme , hem lisans hem de lisansüstü çalışmalara geçiş yapan bireylere ve çalışan meslek mensuplarına, eğitim araştırma becerilerini ve bilgilerini daha da geliştirmek ve / veya daha da geliştirmek için fırsat tanıyarak Üniversite ve Eğitim Fakültesi'nin misyonunu desteklemektedir. kariyer hedeflerine ulaşmak için.

Tamamen çevrimiçi, esnek bir dağıtım modeli aracılığıyla sunulan bu derece programı, eleştirel düşünme ve problem çözme dahil, 21. yüzyıl becerilerini geliştirmeye yönelik etkinlikleri vurgular; özellikle sanal çalışma alanlarında işbirliği ve ekip çalışması; bilgi ve iletişim teknolojisi okuryazarlığı.

Özellikle, bu programın mezunları mümkün olacaktır:

  • yayınlanmış eğitim araştırmalarını yorumlamak ve eleştirel olarak değerlendirmek;
  • çeşitli bağlamları, ortamları ve öğrenmeyi etkileyen faktörleri incelemek;
  • araştırma sorularına cevap vermek için nitel ve nicel tasarımlar geliştirmek ve uygulamak ve verileri analiz etmek;
  • bir program değerlendirme planı geliştirmek;
  • eğitim araştırma bulgularını rapor etmek ve iletmek;
  • ve uygulamalı eğitim araştırma becerilerini eğitim ortamlarını ve diğer ilgili ortamları iyileştirmenin bir yolu olarak kullanın.
Son Güncelleme Eylül 2019

Okul Hakkında

HakkımızdaGeorgia Southern University , eyaletin Atlanta’nın en büyük ve en kapsamlı yüksek öğretim merkezidir. Lisans, yüksek lisans ve doktora seviyelerinde yer alan 141 derecelik programlarla Georg... Devamını oku