Ağırlama Gayrimenkul Geliştirme Uzmanlığı ile Otelcilik Yönetimi Bilim Ustası

Genel

Program açıklaması

Bir şirketin genişleme hedeflerine ulaşmak için geliştirme ve gayrimenkul arasındaki boşluğu kapatmayı öğreneceksiniz ve araştırma, analiz, yer seçimi ve geliştirme odaklı ekiplerin ayrılmaz bir parçası olmaya hazır olacaksınız.

Kariyerlerini, misafirperverlik endüstrisindeki gayrimenkul ve geliştirme işi hakkında derinlemesine bilgi vermek için tasarlanmış ileri derecede derece ile başlatmak isteyen adaylar için:

 • 12 aylık program
 • Tamamen çevrimiçi
 • Esnek zamanlama
 • Sektör deneyimi gerektirmez

Bir Bakışta Program

 • 33 kredi
 • Kurs başına 2.250 $
 • 12 aylık program
 • Tamamen çevrimiçi

İndirimler

Askerlik / Gaziler, Çalışanlar ve Mezunlar İçin

FIU mezunları, ABD ordusunun üyeleri ve gaziler, 3,000 dolarlık öğrenim bursu almaya hak kazanıyor. Kalifiye çalışanlar için kurumsal sponsorluk da mevcuttur.

Gerekli dersler

Temel Gereksinimler - 33 Kredi

Ders Numarası Ders Adı Kredi
HMG 6607 Ağırlama Gayrimenkul Geliştirme 3
HMG 6477 Finansal Yönetim 3
HMG 6280 Çok Uluslu Otel İşletmelerinde Küreselleşme ve Rekabet Yöntemleri 3
HMG 6446 Konaklama İşletmelerinde Teknoloji 3
HMG 6429 Varlık Yönetimi 3
HMG 6486 Yatırım analizi 3
HMG 6697 Ağırlama Hukuku Semineri 3
HMG 6246 Konaklama İşletmelerinde Örgütsel Davranış 3
HMG 6476 Fizibilite çalışmaları 3
HMG 6916 Lisansüstü Uygulama 3
HMG 6296 Stratejik Yönetim 3

Kabul şartları

Lisansüstü başvuruları 4.0 puan üzerinden 3.0 not ortalaması (GPA) ile dört yıllık lisans derecesi gerektirir. Minimum not ortalamasına uymayan öğrencilerin başvurularını tamamlamak için resmi GRE / GMAT puanlarını ibraz etmeleri istenecektir.

60 kredilik üst bölüm dersinde (Üniversite Lisansüstü Okulu tarafından hesaplandığı gibi) 3.0 puan ortalamasının (GPA) altında olan adayların da resmi Lisansüstü Kayıt Sınavı (GRE) veya Lisansüstü Yönetim Kabul Testi (GMAT) puanlarını sunmaları istenecektir. başvuruyu değerlendirirken kabul komitesi tarafından dikkate alınacaktır.

Uygulama Gereksinimleri

Yüksek lisans programına başvurmak için hazırlanın ve gönderin:

 • Lisansüstü başvuru
 • 30 $ başvuru ücreti
 • Resmi kolej / üniversite transkriptleri (açılmamış kurum tarafından mühürlenmemiş, açılmamış bir zarf içinde alınmalıdır)

Executive Yüksek Lisans of Science lisans programına başvuru yapanlar, beş veya daha fazla yıllık yönetim veya öğretim deneyimini belgeleyen mevcut bir özgeçmiş ve istihdam mektubu (ları) sunmalıdır.

Son Güncelleme Oca 2020

Okul Hakkında

Florida International University’s Chaplin School of Hospitality & Tourism Management has been distinguished as one of the top hospitality programs in the United States. More than 2,000 undergradu ... Devamını oku

Florida International University’s Chaplin School of Hospitality & Tourism Management has been distinguished as one of the top hospitality programs in the United States. More than 2,000 undergraduate and graduate students from across the nation and around the world choose FIU for its outstanding reputation, advantageous campus locations, expert faculty, rich curriculum, and fast-track career opportunities in the international hotel, food service, and tourism industries. In August 2006, FIU unveiled the first American hospitality and tourism school in Tianjin, China. The Marriott Tianjin China Program is FIU’s largest international program, with a capacity for up to 1,000 students. Daha Az