Mikrobiyoloji Yüksek Lisans Derecesi Çevrimiçi

Genel

Program açıklaması

140281_Micro_1400x4000-min.jpg

Florida üniversitesi

genel bakış

Florida Üniversitesi'nin tıbbi mikrobiyoloji ve biyokimyada yoğunlaşan mikrobiyoloji ve hücre bilimi alanındaki çevrimiçi yüksek lisans derecesi, öğrencileri derinlemesine bir mikrobiyal genetik, viroloji, astrobiyoloji, çevre bilgisi ile donatarak tıbbi ve bilime dayalı alanlarda bir geleceğe hazırlar. mikrobiyoloji, immünoloji, tıbbi mikrobiyoloji ve biyoteknoloji.

Tıbbi Mikrobiyoloji ve Biyokimya konsantrasyonuna sahip çevrimiçi Mikrobiyoloji ve Hücre Bilimi Yüksek Lisansı ve Çevresel Mikrobiyolojide çevrimiçi Yüksek Lisans Sertifikası, derecenizi veya sertifikanızı kazanırken çalışmanıza izin veren profesyonellere uyarlanmıştır. Sınıflar yıl boyunca verildiğinden, programa sizin için uygun olduğunda başlayabilirsiniz ve kabul için GRE şartı yoktur.

Bu tamamen çevrimiçi program bir yıl kadar kısa bir sürede tamamlanabilir ve kendi hızınızda ilerleyerek derecenizi kazanırken çalışmanıza izin verir. Sınıflar yıl boyunca sunulur ve GRE giriş için gerekli değildir.

STEM Alanlarında Fırsatlar

Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) alanlarında kariyer fırsatları hızla büyüyor ve değişiyor. Florida Üniversitesi'nin mikrobiyoloji ve hücre bilimi veya çevrimiçi çevre mikrobiyolojisi lisansüstü sertifikasında çevrimiçi yüksek lisans derecesini kazanarak, kariyer seçeneklerinizi çeşitlendirebilir ve kendinizi iş gücünde daha çok yönlü ve talep gören bir varlık haline getirebilirsiniz.

Bu 30 kredilik çevrimiçi yüksek lisans programı, öğrencilerin ilaç şirketlerinde, devlet kuruluşlarında, tarımda ve diğer çeşitli alanlarda kariyer başlatmalarına veya ilerlemelerine yardımcı olabilir veya öğrencileri tıp, dişçilik veya veterinerlik okullarına hazırlamaya yardımcı olabilir.

UF Faydaları

Yıldız İtibar

2020'de US News & World Report, UF'yi ilk 50 ulusal üniversite (devlet ve özel kolejler dahil) olarak derecelendirdi. Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri'nin en büyük mikrobiyoloji departmanına da ev sahipliği yapıyoruz.

Rahatlık ve Verimlilik

Kampüs ziyaretleri veya laboratuvar süreleri gerekmeden bir yıl gibi kısa bir sürede yüksek lisans veya yüksek lisans sertifikanızı alabilirsiniz. Çevrimiçi kurslarımız, lisansüstü programınızı kendi hızınızda tamamlamanıza olanak tanıyan eşzamansız öğeler içerir.

Ortak Çalışma Ortamı

Fakültemiz, diğer UF departmanları ve dünyadaki bilim adamları ile ortaklıkları teşvik etmekte ve teşvik etmektedir.

Yüksek lisans

Florida Üniversitesi'nin Tıbbi Mikrobiyoloji ve Biyokimya konsantrasyonuna sahip çevrimiçi Mikrobiyoloji ve Hücre Bilimi Yüksek Lisansı, bir yıl kadar kısa bir sürede tamamlanabilen çevrimiçi bir derecedir. Bu derece, çalışan profesyoneller için uyarlanmıştır ve tüm kurslar, çevrimiçi olarak kolayca sunulur. Kampüs ziyaretleri ve laboratuvar saatleri gerekli değildir.

30 kredilik yüksek lisans derecesi, kısa 1 kredili modülleri 3 kredili derslerle karıştırır ve kariyer seçenekleri hakkında özel bir kurs içerir. UF'nin mikrobiyoloji ve hücre bilimi alanındaki çevrimiçi yüksek lisans derecesi, sizi bilimdeki çeşitli alanlarda başarıya hazırlar. Mezunlar, devlet kurumlarında, laboratuvarlarda ve ilaç şirketlerinde çalışmaya veya eğitimlerine tıp, dişçilik veya veterinerlik okullarında devam etme yetkisine sahiptir. Kapsamlı bir eğitimle fırsatlar sonsuzdur.

Mikrobiyoloji Giriş Bölümü

Florida Üniversitesi'nin Tıbbi Mikrobiyoloji ve Biyokimya programında yoğunlaşan Mikrobiyoloji ve Hücre Bilimi alanındaki çevrimiçi MS'si akademik olarak zahmetlidir ve üst düzey bilim derslerinde sağlam bir temel gerektirir. Farklı geçmişlerden programa geçiş yapan öğrenciler için, bir giriş yolu, kalan dersi başarıyla tamamlamak için gerekli çerçeveyi sağlar.

Giriş yolu için gerekli olan iki ders şunları içerir:

  • MCB 6937 Mikroorganizmaların Temel Biyolojisi (3 kredi)
  • GMS 5905 Biyokimya ve Moleküler Biyolojinin Temelleri (4 kredi)

Kabul şartları

Mikrobiyoloji ve hücre bilimi alanında çevrimiçi yüksek lisans derecesine başvurmak için aşağıdakilere ihtiyacınız olacak:

  • Lisans derecesi
  • 3.0 üst sınıf not ortalaması
  • Katıldığı her kolej veya üniversiteden resmi transkript
  • 30 $ başvuru ücreti
  • Biyokimya, organik kimya, mikrobiyoloji, biyoloji veya genel kimya alanlarında tercih edilen lisans dersleri

Tercih edilen bir bilim geçmişine sahip olmayan öğrenciler başvurabilirler ve kabul edilmeleri için duruma göre inceleneceklerdir. İlgili mesleki deneyim, akademik kursların yerini alabilir.

Öğrenim Ücretleri ve Ücretler

Kredi saati başına maliyet 535 $ artı öğrencilerin nerede yaşadığına bakılmaksızın ücretlerdir.

Yüksek lisans öğrencileri federal mali yardım için uygundur. Federal öğrenci kredisi almak isteyen öğrenciler, UF'nin Federal Okul Yasasını (001535) kullanarak Ücretsiz Federal Öğrenci Yardımı Başvurusunu (FAFSA) tamamlamalıdır.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Our mission is to promote health through outstanding and high-quality patient care; innovative and rigorous education in the health professions and biomedical sciences; and high-impact research across ... Devamını oku

Our mission is to promote health through outstanding and high-quality patient care; innovative and rigorous education in the health professions and biomedical sciences; and high-impact research across the spectrum of basic, translational, and clinical investigation. Daha Az